Skocz do zawartości
BothTeamsPlayedHurd

beGM - FAQ, kącik porad, trudne sprawy...

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co z Redickiem .

Wysłałem już do january'ego PM z propozycją ugody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD Ty serio myślisz, że masz jakiekolwiek szansę z GSW?

A nie ma? :)

Szansę ma, ale to ryzyko nie jest warte zbudowania zespołu za 160-180mln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie mu rok zabawy z tym co ma a od przyszłego nakladajcie restrykcje. no chyba że wymianami poschodzi z kasy. Całe LAC to kolos na glinianych nogach...

W przyszłym roku wtedy straci zarówno Blejka, jak i CP3 i będzie płacz, że za co. Sprawdź sobie roster uzupełniony na biegu. 95 mln podatku za to już w tym momencie, a znając realia LAF myśli, że da 15 mln temu co gra w jedną stronę z trudnym nazwiskiem.

Za rok trzeba mu będzie zabrać CP3 i Blejka zeby to sie wybronilo matematycznie. Bedzie placz i zgrzytanie zebow. 

Nikt mu nie kazał dawać tak idiotycznych umów.

A nie ma? :smile:

Nawet jak się Durant z Currym połamią, a ogół uzna, że tych 5 graczy LAC > Spurs i Cavs, to przecież i tak nie jest to matematycznie do obronienia choć trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przyszłym roku wtedy straci zarówno Blejka, jak i CP3 i będzie płacz, że za co. Sprawdź sobie roster uzupełniony na biegu. 95 mln podatku za to już w tym momencie, a znając realia LAF myśli, że da 15 mln temu co gra w jedną stronę z trudnym nazwiskiem.

Za rok trzeba mu będzie zabrać CP3 i Blejka zeby to sie wybronilo matematycznie. Bedzie placz i zgrzytanie zebow.

Nikt mu nie kazał dawać tak idiotycznych umów.

Nawet jak się Durant z Currym połamią, a ogół uzna, że tych 5 graczy LAC > Spurs i Cavs, to przecież i tak nie jest to matematycznie do obronienia choć trochę :D

Ale ja to wiem, ale jeżeli zostanie z blakem i cp3 to i tak chyba nie będzie tragedii. Kontrakt Reddicka i Melo są do pchniecia, za Jordana ktoś mu solidnie zapłaci. Nie dobijajcie leżącego. Nawet jak dacie mu sezon to ma szansę coś naprawić podlubac i jakoś to będzie. Nie obdzierajcie go z marzeń. Jak wprowadzicie restrykcje to laf się będzie musiał dostosować, innego wyjścia nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja to wiem, ale jeżeli zostanie z blakem i cp3 to i tak chyba nie będzie tragedii. Kontrakt Reddicka i Melo są do pchniecia, za Jordana ktoś mu solidnie zapłaci. Nie dobijajcie leżącego. Nawet jak dacie mu sezon to ma szansę coś naprawić podlubac i jakoś to będzie. Nie obdzierajcie go z marzeń. Jak wprowadzicie restrykcje to laf się będzie musiał dostosować, innego wyjścia nie będzie.

Ale wiesz, że musi to zrobić przed końcem RS? 50/2 Redicka, który gra w Phily to raczej wątpliwy asset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie ma? :)

No nie ma, żadnych. Chyba, że Durant/Curry się połamią, ale i tak wtedy małe są te szansę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie

a nie mogłem dać oferty w II turze bo miałbym niewykorzystany slot.

ale chociaż Redick zostanie xD

ale ja go rozumiem, tak samo miałem z Noelem ogólnie chciałem mu dać 17-18 mln a tak musiałem dać mu przynajmniej 20

nie podoba mi się ta zasada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem. Ale jest w stanie pozyskać spadające umowy i jakoś wyjść z tego przeplacenia. Do Redicka i Melo trzeba dopłacić ale są do ruszenia. Gorzej wygląda choćby Portland bo tamta ekipę to poza Lillardem trzeba zaorac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja go rozumiem, tak samo miałem z Noelem ogólnie chciałem mu dać 17-18 mln a tak musiałem dać mu przynajmniej 20

To mogłeś czekać na II turę, w czym problem?

A i tak się powinieneś cieszyć, bo podpisałeś go za mniej niż najlepsze oferty na rynku.

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałbyś wyrównać opcję Nets więc tutaj jest zgoła odmienna sytuacja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałbyś mu 17-18 i by do Ciebie nie trafił. Cudem i jakimś zaćmieniem ludzki jest to, że Noel miał wybrać TO za mniejsza kase niz 3+1 PO za wieksza. Uwazam, ze to jest akurat duzy minus, bo chyba ludzie zali ten punkt, bo dałeś zdecydowanie najgorszą ofertę. 

Jak widać LAF fatalnie ocenił wartość Redicka. Nikt mu nie kazał płacić z 1.5 razy tyle, ile jest wart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie ma, żadnych. Chyba, że Durant/Curry się połamią, ale i tak wtedy małe są te szansę

Nie chcę się sprzeczać, ale ZDROWI LAC mając za sterami wielkiego CP3 i po dodaniu Melo są w stanie jak najbardziej rzucić rękawice obecnemu GSW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę się sprzeczać, ale ZDROWI LAC mając za sterami wielkiego CP3 i po dodaniu Melo są w stanie jak najbardziej rzucić rękawice obecnemu GSW.

Czyli Melo > LeBron? Bo dodanie Melo i oddanie resztek jakiejkolwiek ławki sprawia, że regularny oklep zamienia się w jakąś serię? 

a sorry, zapomniałem, że Ty jesteś drugim po LAFie loverem wielkosci CP3 :D

Edytowane przez Tomek9248

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Melo > LeBron? Bo dodanie Melo i oddanie resztek jakiejkolwiek ławki sprawia, że regularny oklep zamienia się w jakąś serię? 

a sorry, zapomniałem, że Ty jesteś drugim po LAFie loverem wielkosci CP3 :grin:

A kiedy zdrowi LAC mierzyli się z GSW, by mówić o regularnym oklepie?

Tam odkąd powstał ten team, tylko raz byli zdrowi i ograli Spurs, by potem mega sfrajerzyć z Rakietami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. LeBron James

2. Kevin Durant

3. Chris Paul

4. Kawhi Leonard

5. Stephen Curry

Sorry, Marcus. To jest już trochę dickriding, bez urazy :grin: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu sytuacja jest inna i premiuje tylko jedną grupę - contender. To oni szukają poprawy swojej sytuacji, mają mocne karty, ale szykują dalszych usprawnień, problem w tym, że bez żadnego ryzyka. Mogą sobie szykować kilka takich tradeów i mieć mnogość rozwiązań. Gdzieś w tym wszystkim znika to szaleństwo FA, ta moc niewiadomej, gdy oni mogą optymalizować swoje szanse.

nieprawda, większa elastyczność na rynku premiuje tych co znają zasady, mają jaja żeby robić odważne ruchy, no i mają assety który na takie ruchy pozwalają, bo nie pozbyli się ich w głupi sposób

czyli generalnie większa elastyczność premiuje dobrych i pomysłowych GMów

tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, Marcus. To jest już trochę dickriding, bez urazy :grin: 

Może i tak, ale taka jest moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i tak, ale taka jest moja opinia.

Każdy jakąś ma. Doc Rivers do niedawna był topowym coachem w lidze, a Jamal Crawford perfekcyjnym 6th manem. 

Dobrze, że mi się ten Twój ranking przypomniał, bo już się bałem, że coś wielkiego przeoczyłem, ale jak tak, to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy jakąś ma. Doc Rivers do niedawna był topowym coachem w lidze, a Jamal Crawford perfekcyjnym 6th manem. 

Dobrze, że mi się ten Twój ranking przypomniał, bo już się bałem, że coś wielkiego przeoczyłem, ale jak tak, to spoko.

A co przepraszam, moje zdanie musi się pokrywać z tym co myśli ogół, bo inaczej jest c***a warte? Przypomnę, że jak dyskutowaliśmy o CP3 to w pewnym momencie uciekłeś z dyskusji.

Rozumiem, że Crawford też nie był czołowym 6th manem NBA?

nieprawda, większa elastyczność na rynku premiuje tych co znają zasady, mają jaja żeby robić odważne ruchy, no i mają assety który na takie ruchy pozwalają, bo nie pozbyli się ich w głupi sposób

czyli generalnie większa elastyczność premiuje dobrych i pomysłowych GMów

tyle

Niech promuje ich, więc ewentualnie od przyszłego sezonu, bo rzesza GMów dostosowywała się do pewnych realiów.

Oni nie pozbyli się w głupi sposób, tylko dostosowali się do rynku, a taki człowiek morza chcę teraz zbierać profity, bo chcecie zmienić jego działania.

To są brzydkie działania i będę bronił tych słabszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no a jak vlade oddał ten 2019 pick hinkiemu to zrobił to w mądry czy niemadry sposób? no więc ochrona słabszych czy ochrona popełniających bardzo ryzykowne decyzje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi