Jump to content
Sign in to follow this  
TuPalnik

2k17 wymagania

Recommended Posts

Witam. Proste pytanie mam. Planuję kupić nba 2k17 bo tyranie któryś rok w 2k15 mi się znudziło. Czy na moim lapku asus f5-573G-58T1 da rade ją pociągnąć na jakiś dobrych ustawieniach szczegółów? Ogólnie czy (z wyjątkiem updatów rosteru) jest sens zmieniać gierę i czy różni się jakoś drastycznie? 100 to nie jest jakiś majątek ale jednak jak mam mieć to samo to wolę to wydać na alkohol samodoskonalenie. 

Edited by TuPalnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta strona to bullshit. Nie warto się nią sugerować. Według niej mój laptop nie spełnia minimalnych wymagań Fify 17, podczas gdy w rzeczywistości śmiga na ultra bez żadnego zająknięcia. Najlepiej jest pobrać demo/pirata i zweryfikować w praktyce. 

 

Nie wiem czy to działa na wszystkich platformach, ale kupując wersję wirtualną gry możesz ją zwrócić w ciągu iluś tam godzin od pierwszego uruchomienia. 24? Tak jest na originie. 

Edited by Tomek9248
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pójść powinno spokojnie, jedynie pewnie park będzie mulił.

Zresztą opłaca Ci się kupować jeszcze 2k17, skoro za 3 miesiące 2k18? Ja bym poczekał, bo jakoś ta 2k17 wyjątkowa nie jest. Sam w 2k15 przegrałem z 600 godzin a w najnowszą część ledwie 62. 

 

A jeśli już chcesz koniecznie 2k17 to za 3 tyg letnia wyprzedaż na steam więc ceny będą lepsze zarówno w sklepach i na steamie. 

Edited by bankrut
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.