Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Patton to poszedł w wymianie z Sotą za Butlera. Była wymiana 16 pick za 7 pick.

A ja myślałem że to Sota wymieniała swoich zawodników za Butlera a tu wyglada że Butler był ceną by Chicago mogło pójśc w górę w drafcie..

Na logikę jak oddajesz gwiazdę to za młodych graczy i wybory draftowe a nie że musisz jeszcze dorzucić coś od siebie.. Mogli dorzucić ten 38 jak już musieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś wyjasnić skoro Bulls idą w World of Tank to czemu oddali Bella do Golden?? I oddali Pattona do Soty? PRzeciez to nie ma sensu

 

Bo kasa się liczy....

 

Oni chcą podpisać Mirotica.... dzisas ;/

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to Sota wymieniała swoich zawodników za Butlera a tu wyglada że Butler był ceną by Chicago mogło pójśc w górę w drafcie..

Na logikę jak oddajesz gwiazdę to za młodych graczy i wybory draftowe a nie że musisz jeszcze dorzucić coś od siebie.. Mogli dorzucić ten 38 jak już musieli

Mogli, ale nie zrobili, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie znamy do końca zakulisowych spraw, ale wiadomo, że jego współpraca z Hoibergiem nie układała się najlepiej, bo koleś nie słuchał Freda. To też pewnie ułatwiło im decyzję o handlu. Ja tam nie wiem jaką wartość ma rzeczywiście Butler, ale widocznie głupich nie ma i oglądali Butlera w PO i w tych meczach, gdzie Bulls mieli nóż na gardle (chociażby końcówka rs 15/16 gdzie walczyli o dostanie się do po) i uznali, że jego cena nie jest tak wysoka. Ja uważam, że droga do pełnej przebudowy jest jedyną słuszną i dobrze, że mamy już od wczoraj jasny kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że droga do pełnej przebudowy jest jedyną słuszną i dobrze, że mamy już od wczoraj jasny kierunek.

Zależy jeszcze, kto kieruje tą przebudową, bo to trzeba przeprowadzać z głową. Hasło "przebudowa" samo z siebie niczego nie załatwi. Jeśli będzie nią kierować skończony kretyn, to raczej nie wyniknie z tego nic dobrego. A wiadomo jacy ludzie będą ją przeprowadzać w Bulls. Trzeba się raczej przygotować na lata marazmu i wymieniania wyciągniętych prospectów z czołówki draftu na Joffreyów Lauvergnów tej ligi. Oczywiście z dorzuceniem własnego picku. Pozostaje tylko zacytować Boogiego: "Lord, give me the strenght". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek w najbliższym czasie to uzupełnienie luki na pozycji SF.  Na ten moment jest tylko Zipser i wielka dziura po odejściu JB. Po tym jak Hoiberg zachwalał Burtona byłem przekonany, że Byki podpiszą z nim kontrakt, tymczasem chłopak wylądował w składzie Minnesoty na SL i kto wie, czy nie wywalczy sobie miejsca w składzie kosztem Shabazza, któremu kończy się kontrakt. Ogólnie dziwi mnie bierność Chicago, ponieważ była szansa na pozyskanie kilku ciekawych chłopaczków, którzy nie zostali wybrani. Oczywiście inne zespoły nie śpią np. Memphis, które podpisało Kobiego Simmonsa. Ciężko powiedzieć co też Gar planuje...James Young?  :panda:

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym wygranym tej wymiany jest LaVine.

Zobaczycie fotki jak przypakowal w czasie kontuzji. Dostanie pilke i bedzie mogl grac i rzucac co chce. Kolano musi oszczedzac to koniec paczek z osobistych i wjazdow na kontakt pod kosz. Zostaje mu rzut 3> metra od kosza. Zobaczycie jak przytrenuje w lato to bedzie top5 player na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym wygranym tej wymiany jest LaVine.

Zobaczycie fotki jak przypakowal w czasie kontuzji. Dostanie pilke i bedzie mogl grac i rzucac co chce. Kolano musi oszczedzac to koniec paczek z osobistych i wjazdow na kontakt pod kosz. Zostaje mu rzut 3> metra od kosza. Zobaczycie jak przytrenuje w lato to bedzie top5 player na wschodzie.

Flachę ci moge postawić jak sie spełni co mówisz, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Advaldo

 

i po ch te teksty ?

Jak niektórzy śmiali się z Doc'a jako GM to siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą.

Twój tekst to dno i wodorosty.

Za to Twój poprzedni post w tym temacie był na wysokim poziomie. Według ciebie, co mieli zrobić, skoro na stole nie było lepszej oferty?

Mieli trzymać dalej Butlera i co by to dało Chicago? Z całym szacunkiem dla Jimmiego, ale to nigdy nie będzie superstar. Z nim w składzie dalej

bylibyśmy zespołem na 40 zwycięstw i max pierwsza runda. Jeżeli idziesz w przebudowę, to bierzesz młodych prospektów i picki. Ten warunek tutaj został spełniony, nie wzięli nic głupiego. Markkanen, Dunn i LaVine są warci tego ryzyka. Teraz można iść w ogrywanie młodych, bez żadnej presji na wynik i kwasów w szatni, a po sezonie mieć szanse na pick w top3. Z Butlerem mielibyśmy koło 12-16 picku, więc kolejny powód, dla którego nie było sensu dłużej go tutaj trzymać. Jeżeli uważasz, że to wszystko jest błędem i ruchaniem, to powodzenia stary, idź buduj Clippersów.

 

Ja wiem, że pojazd na Gar/Pax jest teraz w modzie, ale pragnę zwrócić uwagę, że to ta dwójka wyciągnęła Bulls z gówna w jakim byli przez kilka lat, draftująć najpierw Denga, Gordona, później Noah, Gibson, Rose, Butler i przy okazji doprowadzając zespół do ECF. Wszystko legło w gruzach z wiadomych powodów później, ale jeżeli chodzi o wybór graczy z draftu i przebudowę zespołu, to można im zaufać.

 

Ja jestem teraz tylko ciekawy dwóch rzeczy. Rondo i Mirotic. Podobno tego pierwszego mają pożegnać i oby tak się stało, bo mamy trójkę Dunn, Payne, Grant, którym trzeba dać szansę, a Mirotic trenuje z zespołem, rośnie w siłę i ma grać na PF. Jeżeli mają go podpisać, to tylko 1+1 z opcją zespołu (mogą mu dać nawet 20 baniek, to bez znaczenia), każdy inny kontrakt (dłuższy) uznam za fatalny.

Edytowane przez Pharynx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.