Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest właśnie ta niekonsekwencja, której się czepiam u Ciebie. Przecież dyskutowaliśmy kto jest większym weteranem, a nie kto_powinien_ grać więcej. To są dwie różne sprawy[...]

Sa rozne, ale powiazane ze soba bo na to drugie ma wplyw to pierwsze.

 

Jeśli o mnie chodzi to Lakers nie powinni dawać ani minuty Mozgovowi, a grać 30 mpg Zubacem![...]

A dla mnie best case to by był Zubac jako starter i czas gry 30+/mecz. Zupełnie nie wiem po co Lakers mieliby grać Mozgovem gdyby ten został w LA.

... i dlatego uwazam i uwazalem Twoj punkt widzenia za skrajnie optymistyczny. Ani centrzy poza topem nie dostaja juz takich minut, ani Zubac nie byl gotowy by tyle grac ani Lakers nie mieliby motywu by zakopac Mozgova w rotacji gdy pilnie probuja go sprzedac.

 

BTW, na podstawie Summer League nabierasz jakis obaw wobec Zubaca? ;-)

 

Pamiętam jak ktoś kiedyś( w zeszłym sezonie?) napisał o składzie Krzemyka,że lepszy skład zmontuje z Fa. Teraz widać jak bardzo się mylił.

Jesli byla mowa o jakosci skladu na zeszly sezon to wcale sie nie mylil bo 24,7 fppg to mniej wiecej ten poziom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ktoś kiedyś( w zeszłym sezonie?) napisał o składzie Krzemyka,że lepszy skład zmontuje z Fa. Teraz widać jak bardzo się mylił.

 

Chyba każdy chciałby mieć w składzie takich graczy: Ball lub Fultz, Simmons, Booker, Adams, Gordon, Ulis, Portis, hernangomez, Maker...

 

lol, jak ktoś oceniał skład X czasu temu, to pewnie miał na myśli stan X czasu temu, a nie za półtora roku, z pickami z następnego draftu.

 

Jak ktoś 2 lata temu mówił, że Roger ma mocny skład, to też się mylił, bo teraz ma tam cmentarz i FA?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z mlodymi jest taki ze graja jeden miesiac 70 drugi 25 i zawsze jest tak ze to 'ten' sezn bedzie po czym sie okazuje ze 'ten' sezon bedzie za rok albo nigdy - patrz Aaron Gordon.

 

naprawde fajnie zaczyna wygladac ten patrzac na SL - a nikt jeszcze nie widzial Franka czy Monka  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może zaczniemy draft wcześniej, ale z timerem idącym od 1 września?

 

Wolałbym odczekać. Od dzis mnie nie przez weekend i nie będę miał możliwości monitorowania arkusza ze składami. Jak coś to możemy ruszyć w poniedziałek rano, a deadline wyboru dać do 2 września do godz. 08:00, do czasu aż ten termin nie wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się już zacząć jarać moim nowym dojebanym kozakiem, a nie wiem którym.

To jeszcze masz okazje jarac sie wszystkimi ;-) Tym bardziej, ze przy dobrze rozegranym drafcie pierwszy tier wg mnie konczy sie na #3, wiec majac #4 musisz mocno liczyc, ze poprzednicy cos przekombinuja...

 

Jeśli ktoś będzie chciał zejść z salary to gracze tacy jak Zubac, TJ Warren, Alan Williams, J. Simmons, Crabbe są dostępni.

Uwzgledniajac wywalenia to wlasciwie tylko PeWee jeszcze cos klepnie w tym kierunku?

Chyba, ze Jendras planuje zatrzymac dziadow, ktorych zebral pod koniec sezonu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II.4. W offseason limit pensji i kary związane z jego przekroczeniem nie obowiązują.

 

II.4.a. Jesli ktos bedzie powyzej limitu pensji w momencie rozpoczecia nowego sezonu to komisarz automatycznie bedzie usuwal zawodnikow zaczynac od najnizszej pensji [ale powyzej minimum] az druzyna znajdzie sie ponizej limitu. Dodatkowo na taka druzyne zostanie nalozana kara miesiecznego bana na pobrania z FAsow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II.4.a. Jesli ktos bedzie powyzej limitu pensji w momencie rozpoczecia nowego sezonu to komisarz automatycznie bedzie usuwal zawodnikow zaczynac od najnizszej pensji [ale powyzej minimum] az druzyna znajdzie sie ponizej limitu. Dodatkowo na taka druzyne zostanie nalozana kara miesiecznego bana na pobrania z FAsow.

Pominales co u nas oznacza offseason, a co sezon ;-)

"I.7. Oficjalny start nowego sezonu następuje 48 godzin po drafcie rookich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.