Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje się skończyły jak zobaczyłem na fonie przed pójściem do pracy wynik meczu 76ers z Bux. Bez sprawdzania boxa wiedziałem że Bledsoe i Henson zrobili razem pewnie ze 30fp i wiele się nie pomyliłem. To był x-factor bo wydawało mi się, że coś zawalczą i zrobią razem koło stówy, starczyłoby.

 

btw. Mirotić ostatnie parę spotkań, kosmos. Zgolił brodę, to zaczął grać jak prime Dirk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dociagnalem to do konca to yay!

Za dluga byla przerwa w podiumowych sezonach, wiec cieszy taki powrot i dolaczenie do grona multi-ringzzz.

 

450 fp roznicy to w sumie na styk, wiec dzieki dla obiego za pasywnosc bo moglem tygodniami na spokojnie obserwowac bez zadnych panicznych ruchow ;-)

 

Rowniez gratki dla Jendrasa za wyrwanie podium z niczego bo...

 

To było moje miejsce ale mi od 3 tygodni nie gra 6 podstawowych zawodników. A nie będę ich wymieniał bo 1. nie dostaje za nich równego potencjału, 2. nie zależy mi aż tak na 3 miejscu. Picku swojego tez nie mam.

... wg mnie to byla ostra fuszerka. Tak czy inaczej bedziesz musial klepac trejdy w offseason zeby zejsc z pensji, wiec trzeba bylo nad nimi porzezbic teraz i bys przy okazji utrzymal 3 miejsce. Ale z drugiej strony to dobrze dla nas bo co rok temu zapowiadalo sie na dynastie moze sie skonczyc jednorocznym wystrzalem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wiLQa za 1 miejsce. Zasłużone zwycięstwo!

 

Na ten czas komentujemy w tym temacie, nowy temat powstanie dopiero w momencie gdy będzie znana kolejność draftu.

No to możesz otwierać nowy temat ;). Poniżej kolejność draftu.

 

RANK	PTS		Team
1	16851,40	Memphis Grizzlies
2	17032,85	Chicago Bulls
3	18184,10	Miami Heat
4	18538,65	Detroit Pistons
5	19410,75	Seattle SuperSonics
6	20229,65	Houston Rockets
7	20532,75	Phoenix Suns
8	20892,30	Indiana Pacers
9	21110,40	Cleveland Cavaliers
10	21408,30	Orlando Magic
11	21709,75	new york knicks
12	21907,80	Philadelphia 76ers
13	21996,70	Dallas Mavericks
14	22255,55	Denver Nuggets
15	22381,45	Sacramento Kings
16	23054,75	Los Angeles Lakers
17	24028,80	San Antonio Spurs
18	24888,90	Los Angeles Clippers
19	25119,30	Boston Celtics
20	25458,80	Milwaukee Bucks	
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratulacje dla wiLQa. Kolejne dla obi’ego i Jendrasa.

 

Mój sezon, głównie przez kontuzje, uważam za stracony. A wierze w moje talenty, i wierze że in the long run to był dobry wybór nie trade’ujac ich.

 

Co do ostatnich miesięcy.

Miałem do wyboru:

albo wypierdolic Bullocka, Simmonsa, Granta, Masona i walczyć o 3 miejsce... albo ich zachować i mieć lepsze assety na lato pod kolejny sezon. Wybrałem opcje 2.

 

Fajnie, że według wyliczeń Geddo, tak wysoki pick się trafi od Rogera. Szkoda że oddając Millsapa (co ogólnie uważam za dobry ruch bo Young jest git) oddałem też mój pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz otwierać nowy temat ;). Poniżej kolejność draftu.

 

RANK	PTS		Team

8	20892,30	Indiana Pacers
9	21110,40	Cleveland Cavaliers
	

 

Jako najbardziej zainteresowany ma pytanie czy licząc punkty Indiany uwzględniałeś tych 3 grajków których wywalił ostatniego dnia nie pobierając nikogo w zamian?

Bo jak dla mnie nie jest to chyba zgodne z regulaminem, który co prawda dopuszcza dropowanie grajków ale zostawia komiszowi interpretację tego ruchu co do zgodności z ideą draftu.

Jak dla mnie OK - wywalił ogórów ale pobranie kogokolwiek powinno też mieć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna do tego podejsc jak mowisz Wilqu ale w sezonie nikt nie oddaje Tareaun Princea zaGallinariego

Przeciez w offseason tez tego nie klepnie...

 

Odpada caly rynek tanktastic10

... a ten rynek w sezonie predzej kupi zlamasa niz w offseason.

 

Gratulacje dla wiLQa za 1 miejsce. Zasłużone zwycięstwo!

A ktore nie byly? ;-)

 

Mój sezon, głównie przez kontuzje, uważam za stracony. A wierze w moje talenty, i wierze że in the long run to był dobry wybór nie trade’ujac ich.

Tzn kim bedziesz schodzil z pensji? Wywalisz caly dol?

 

Miałem do wyboru:

albo wypierdolic Bullocka, Simmonsa, Granta, Masona i walczyć o 3 miejsce... albo ich zachować i mieć lepsze assety na lato pod kolejny sezon. Wybrałem opcje 2.

Wywalisz ich wszystkich do listopada ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako najbardziej zainteresowany ma pytanie czy licząc punkty Indiany uwzględniałeś tych 3 grajków których wywalił ostatniego dnia nie pobierając nikogo w zamian?

Bo jak dla mnie nie jest to chyba zgodne z regulaminem, który co prawda dopuszcza dropowanie grajków ale zostawia komiszowi interpretację tego ruchu co do zgodności z ideą draftu.

Jak dla mnie OK - wywalił ogórów ale pobranie kogokolwiek powinno też mieć miejsce.

Tak. Wszystkie ostatnie ruchy z FA zostały uwzględnione.

 

Ten punkt regulaminu o interpretacji przez komisza powinien być wyjebany. Moim zdaniem albo się na coś pozwala, albo nie. Jeśli dopuszczalnym jest wywalanie graczy aby poprawić swój wybór w drafcie, to jakie ruchy mogą zostać zinterpretowane przez komisza, że nie są zgodne z ideą draftu? Poza tym, dla jednej osoby jakieś ruchy mogą naruszać zasady regulaminu, a dla innego nie.

 

Nie jestem w 100% pewny, bo daleko mi do liczenia kolejności draftu ale na oko te dropy nie miały wpływu na nic. Odpadły do obliczeń 2 spotkania Bjelicy, więc pewnie cośok. 50fp.

Ale ja jestem pewny. Te trzy ruchy nic nie zmieniły w układzie Indiany. W sumie byłem bardzo zdziwiony, bo jeśli chcieli poprawić swój numerek, to powinni zajrzeć głębiej do składu.

Jeśli już mielibyśmy się czepiać, to prędzej ruchy Detroit wpłynęły na kolejność. Ponieważ jeszcze wczoraj oni byli na 5 miejscu, a moja ekipa na 4 (miałem przewagę około 200fp). Jednak dokonane wczoraj ruchy (niczym się one nie różnią od tych co zrobiła Indiana), wpłynęły na kolejność w drafcie i jeśli już to one nie były zgodne z ideą draftu. No i aby była jasność, nie chodzi mi o to, aby Regis stracił swój 4 numer. Po prostu pokazuję, że regulamin jest zje***y w tym punkcie i zapis powinien być usunięty (chodzi o tą drugą część IV.3.a).

 

A ktore nie byly? ;-)

Chodziło mi bardziej o zaakcentowanie tego co dokonałeś w tym sezonie i jakie ruchy wykonałeś, gdzie wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały Obiego na zwycięzcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje Wilqu, zasłużone zwycięstwo! Ten okres gdzie wykręcałeś kosmiczne cyfry był chyba najmocniejszy jaki kiedykolwiek na tym forum widziałem, albo na inne nie zwracałem uwagi ze względu na niższe miejsca w tabeli.

 

No nic, ja sezon uznaję za udany, nadal jest progres. Z 20 trafiłem na 2 i niższe miejsca niż podium na ten moment mi nie grożą.

 

Dzięki za kolejny sezon wspólnej gry playazzzzzz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje... teraz przez cale offseason moge twierdzic, ze wiem najlepiej ;-)

Plus dla zasady przypomne, ze "q" = "ku" ;-)

 

Ten okres gdzie wykręcałeś kosmiczne cyfry był chyba najmocniejszy jaki kiedykolwiek na tym forum widziałem

Ciezko to sprawdzic, ale faktycznie mialem w tym sezonie mocnego kandydata na nagrode "hot month all-time".

Probka 100 gier ze srednia 48,5+ i dwa okesy po 50 gier ze srednia 50+ to kosmosy w tym formacie.

 

Biorąc pod uwagę co dostałem w zamian, 13 pick to jest nic. Robę ten trejd 10/10 razy, pewnie Ty też bo wielkiego wyboru nie miałeś, a z salary zejść musiałeś.

A mozecie przypomniec jaki to byl trejd?

 

Jako najbardziej zainteresowany ma pytanie czy licząc punkty Indiany uwzględniałeś tych 3 grajków których wywalił ostatniego dnia nie pobierając nikogo w zamian?

Bo jak dla mnie nie jest to chyba zgodne z regulaminem, który co prawda dopuszcza dropowanie grajków ale zostawia komiszowi interpretację tego ruchu co do zgodności z ideą draftu.

Jak dla mnie OK - wywalił ogórów ale pobranie kogokolwiek powinno też mieć miejsce.

Przeciez puste sloty automatycznie sie licza jako 15stki.

Swoja droga to kompletnie nie rozumiem jak mozna zostawic puste sloty zamiast pobrac losy na loterii.

Czy jest jakas korzysc z takiego zagrania? Bo takowej nie widze...

 

Ten punkt regulaminu o interpretacji przez komisza powinien być wyjebany. Moim zdaniem albo się na coś pozwala, albo nie. Jeśli dopuszczalnym jest wywalanie graczy aby poprawić swój wybór w drafcie, to jakie ruchy mogą zostać zinterpretowane przez komisza, że nie są zgodne z ideą draftu? Poza tym, dla jednej osoby jakieś ruchy mogą naruszać zasady regulaminu, a dla innego nie.

Moze to trzeba przeniesc do watku o regulaminie, ale ten punkt powstal na wywalenie gwiazd, a nie rolesow. A poniewaz ciezko precyzyjnie okreslic gdzie jest granica i jak sam wspomniales kazdy bedzie mial inna to zapis musi byc ogolny bo chyba wszyscy sie zgodza, ze czolowki wywalac nie mozna? W zwiazku z tym...

 

Jeśli już mielibyśmy się czepiać, to prędzej ruchy Detroit wpłynęły na kolejność. Ponieważ jeszcze wczoraj oni byli na 5 miejscu, a moja ekipa na 4 (miałem przewagę około 200fp). Jednak dokonane wczoraj ruchy (niczym się one nie różnią od tych co zrobiła Indiana), wpłynęły na kolejność w drafcie i jeśli już to one nie były zgodne z ideą draftu. No i aby była jasność, nie chodzi mi o to, aby Regis stracił swój 4 numer. Po prostu pokazuję, że regulamin jest zje***y w tym punkcie i zapis powinien być usunięty (chodzi o tą drugą część IV.3.a).

Przeciez polecial zawodnik ponizej 30 fppg... czyli takich ktorych sie wywala i pobiera regularnie.

 

Chodziło mi bardziej o zaakcentowanie tego co dokonałeś w tym sezonie i jakie ruchy wykonałeś, gdzie wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały Obiego na zwycięzcę.

Oj nie, na poczatku sezonu panowalo przekonanie, ze po co te ruchy skoro PeWee pozamiata. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro i Holmes za mój pick.

To klepnalbys nawet teraz i gdybys z gory wiedzial ktory pick oddajesz.

Szkoda, ze PeWee nie wybral mojej oferty, ale jak widac dzieki temu dostal sporo wyzszy pick ;-)

 

MSPANC, to zdjecie do czegos trzeba wykorzystac, wiec moze podsumowanie sezonu od mojego ostatniego pobrania?

q6bv0yyl4a3xkbkblvid.jpg

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.