Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Podjęcie decyzji w momencie, gdy nowi GM mają praktycznie takie samo zdanie nie jest łatwe ale mamy już prawie połowę maja i wypadałoby temat związany z listą GM w naszej lidze zamknąć - ogłaszam więc co następuje:

 

kolek23 przejmuje zespół Miami Heat

Gerard przejmuje zespół Denver Nuggets

 

Witamy nowych GM i życzymy powodzenia.

 

Niezadowolonym polecam punkt V podpunkt V.1 regulaminu FBX ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjęcie decyzji w momencie, gdy nowi GM mają praktycznie takie samo zdanie nie jest łatwe ale mamy już prawie połowę maja i wypadałoby temat związany z listą GM w naszej lidze zamknąć - ogłaszam więc co następuje:

W takim ukladzie co zadecydowalo o braku minidraftu i takim przydziale druzyn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minidraft przy dwóch zespołach wchodził w grę, tylko wtedy gdyby nowi GM kręcili nosem na jedną z obu dostępnych ekip, a taka sytuacja nie miała miejsca.

 

Przydział łatwy nie był, bo kryterium zgłoszenia się jako pierwszy nie było brane pod uwagę - nowi GM zgłosili się tego smaego dnia, w odstępie dosłownie paru godzin. Tak mogłem przydzielić drużynę x GM y, bo zgłosił się 5 minut wcześniej ale uważam że fair by to do końca nie było.

 

Przydzieliłem więc ekipy po konsultacjach z oboma nowymi GM. Żaden z nich zawiedziony raczej być nie powinien, w końcu ma szansę na walkę z "elytą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minidraft przy dwóch zespołach wchodził w grę, tylko wtedy gdyby nowi GM kręcili nosem na jedną z obu dostępnych ekip, a taka sytuacja nie miała miejsca.

Nie chcę od razu wychodzić na czepialskiego, ale w jaki sposób wywnioskowałeś z tego PM'a:

 

"Redraft czy obecne składy - bez różnicy dla mnie, może z lekkim wskazaniem na redraft.

A jeśli miałbym wybór pomiędzy już istniejącymi drużynami to chętniej wziąłbym Miami."

 

że nie kręcę nosem na jedną z drużyn...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Zresztą to chyba normalne, że ambitny gracz przychodząc do ligi woli wyzwanie w postaci teamu gdzie ponad połowa składu to totalny szrot, zamiast przejmować materiał na contendera. To tylko następny argument za redraftem, a nie przeciw niemu.

Jaki następny agrument? To ile ich było?

 

Wy uważacie, że ktoś dostanie totalny szrot i będzie musiał się z tym jebać przez kolejne lata. A wychodzi na to, że nowi wolą właśnie ten totalny szrot. A jeśli ktoś kto dostał Denver nie jest z tego zadowolony (bo wolał Miami), to zawsze może zrobić ruchy jak toudi i zrobić sobie przebudowę po swojemu. Więc o jakim ty argumencie za redraftem piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy obaj nowi bardziej woleli dostać skład Miami? Ten sam, co w opinii części stałych GMów FBX1, był głównym powodem to zrobienia minidraftu, bo dysproporcja pomiędzy zespołami jest duża?

Tak dla jasnosci moich wypowiedzi, IMO minidraft gdyby mial sie odbyc to miedzy 3 nowymi GMami.

 

Wy uważacie, że ktoś dostanie totalny szrot i będzie musiał się z tym jebać przez kolejne lata. A wychodzi na to, że nowi wolą właśnie ten totalny szrot. A jeśli ktoś kto dostał Denver nie jest z tego zadowolony (bo wolał Miami), to zawsze może zrobić ruchy jak toudi i zrobić sobie przebudowę po swojemu. Więc o jakim ty argumencie za redraftem piszesz?

Jesli dwoch nowych GMow chcialoby prowadzic ta sama druzyne to jest jak najbardziej powod do minidraftu. W hasle "dysproporcje" chodzi o ich wystepowanie, a nie wyzszosc jakis preferencji z jaka druzyna zaczynac.

 

Przeciez sam wlasnie podales wazna roznice - latwiej z Denver zrobic Miami niz odwrotnie, wiec dodatkowy argument za redrafrem jest taki, ze jeden nowy GM moze wybrac swoja sciezke, w drugi ma ja juz zaklepana na najblizszy sezon czy dwa. Zas przy minidrafcie kazdy nowy wybiera wlasna droge.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dwoch nowych GMow chcialoby prowadzic ta sama druzyne to jest jak najbardziej powod do minidraftu. W hasle "dysproporcje" chodzi o ich wystepowanie, a nie wyzszosc jakis preferencji z jaka druzyna zaczynac.

 

Przeciez sam wlasnie podales wazna roznice - latwiej z Denver zrobic Miami niz odwrotnie, wiec dodatkowy argument za redrafrem jest taki, ze jeden nowy GM moze wybrac swoja sciezke, w drugi ma ja juz zaklepana na najblizszy sezon czy dwa. Zas przy minidrafcie kazdy nowy wybiera wlasna droge.

Sorry, ale nie chce mi się już wałkować tego tematu. Po prostu sytuacja ta pokazuje, że całkowicie zbytecznym jest robienie jakiś minidraftów, bo chętni na przejęcie drużyny się znajdą i nie będą z tego powodu płakać, że musieli dostać Miami, a ktoś inny Denver. A nawet wręcz przeciwnie. W tym przypadku obaj woleli mieć już tą jak to nazwałeś 'zaklepaną na najbliższy sezon czy dwa ścieżkę'. A ten co dostał Denver, również może wybrać sobie sam drogę którą chce podążać. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypnęło anonsami towarzyskimi ;)

 

To i ja dołożę: Cleveland zatrudni przede wszystkim zawodników z literką C, to priorytet, ale inne wymiany też do przyjęcia. 

Do wymian z Cavs są dostępni wszyscy oprócz Lowrego, DeRozana i Bobana. Do sprzedania też pick 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sytuacja ta pokazuje, że całkowicie zbytecznym jest robienie jakiś minidraftów, bo chętni na przejęcie drużyny się znajdą i nie będą z tego powodu płakać

Huh? Przeciez to wynika tylko z tego, ze jest mniej wolnych miejsc niz chetnych do grania - w takiej sytuacji mozna narzucac dowolne warunki, ale to nie oznacza, ze beda one fair. Wyobrazasz sobie posta w deklaracjach o tresci "hej, chcialbym dolaczyc do ligi, ale tylko jesli dacie mi wybrana druzyne X"? A piszesz jakbys mniej wiecej czegos takiego oczekiwal.

 

Wg mnie wypowiedz "lekkie wskazanie na minidraft" nijak nie oznacza, ze to wszystko jedno, ot okolicznosci nie pozwalaja tego wyrazniej zaznczyc ze wzgledu na wdziecznosc za przyjecie do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.