Skocz do zawartości

NBA Playoffs 16/17- jazda jazda


vero1897

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, że takie rzeczy tworzone są z myślą o przeciętnym Smithie. Teraz do wtorku (?) będziemy słuchać o tym, że Lebron jest goat, sytuacja identyczna jak rok temu, czy uda się znów bla bla. Pretekst do stworzenia kolejnych kilku głupich dyskusji w stylu first take. Wszystkie stacje na tym wygrywają i oczywiście liga. W przeciwnym wypadku Cavs wypadliby jak Utah czy Portland

Rozumiem, tylko że sport, w którym jest ustawiony scenariusz już jest, nazywa się wrestling i nie potrzebuje konkurencji, a jeżeli NBA zamierza robić temu widowisku konkurencję to fajnie, ale nie będę z tego powodu zarywał nocek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzich chyba postawił kasę na GSW in 4.

19-29

 

25-34

 

W FT.

 

W ogóle nie :) Ja kibicowałem Cavs. Ale styl w jakim wygrywają po prostu zniechęca.

 

ale jaki zly, a Cavs w koncu rozszyfrowali GSW, wyjatkowo boli G3.

 

Rozszyfrowali... I do tego potrzebowali trójek w takiej ilości? Po prostu siedział im dzisiaj rzut, a GSW nie. W G5 faworytem nadal zdecydowanym Warriors.

 

I nie ma co teraz gadać, że gdyby nie G3 to byłoby 2-2. Gdyby Goldeny nie wygrały trzeciego meczu to ten dzisiejszy wyglądałby zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/TvdDEdtq8EU?t=26


W ogóle nie :smile: Ja kibicowałem Cavs. Ale styl w jakim wygrywają po prostu zniechęca.

 

 

Rozszyfrowali... I do tego potrzebowali trójek w takiej ilości? Po prostu siedział im dzisiaj rzut, a GSW nie. W G5 faworytem nadal zdecydowanym Warriors.

 

I nie ma co teraz gadać, że gdyby nie G3 to byłoby 2-2. Gdyby Goldeny nie wygrały trzeciego meczu to ten dzisiejszy wyglądałby zupełnie inaczej.

eeeee czyli co, Goldeny tez tylko dobre jak trojeczka siedzii jak w G2 i G3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee czyli co, Goldeny tez tylko dobre jak trojeczka siedzii jak w G2 i G3 ?

 

Widziałeś co ostatnio Wyparło wypisywał? Odpisałem mu pewnym postem. Poszukaj, przeczytaj, zastosuj się. Dobrze to zrobi dla reszty. Granicę Twojego 'kibicowania' są tak daleko posunięte, że powodują, iż wyglądasz śmiesznie. Tyle ode mnie w ten piękny poranek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.