Skocz do zawartości

[West 1ST Round] San Antonio Spurs [2] - Memphis Grizzlies [7]


Gość (Przemek...)

Spurs vs Grizzlies  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs vs Grizzlies



Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam z obowiązku.

 

Jarałem się spotkaniem pierwszej i siódmej defensywy ligi jak pochodnie w cyrku i czekałem, aż fani SAS założą temat, ale oni nawet tegorocznego nie założyli, tylko dopisali numerek do zeszłorocznego ;) ;) ;)

 

Dziś się dowiedziałem, że Tony Allen nie zagra i smutno mi się bardzo zrobiło. Miało być brudno, smoliście i bardzo kontaktowo. SAS z pewnością wygrają ową serię (wygraliby nawet gdyby Allen był zdrowy) z palcem w dupie, ale chciałem zobaczyć starania Grizz i ich trenera, którego traktowałem jak postać z sitcomu, a miło mnie zaskoczył w tym sezonie. 

 

Małe smaczki:

 

Z-Bo vs Aldridge w wadze super ciężkiej.

Patty & Manu vs reszta świata

Kawhi vs Allen

Gasol rzucający trójki i walący z łokcia swojego brata.

Conley vs Parker o tytuł mistrza penetracji imienia Wojtka M.

I jeszcze więcej.

 

Czemu Tony? CZEMU?  :neglected:

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze jednak ze bedzie troche ciekawiej, ze mem cos zaimprowizuje, maja paru fajnych rolesow zeby biegac za sas. Obrona powinna byc przynajmniej przyzwoita. 

Z drugiej strony nie mam w tym roku ILP i wydzialem cale 0 pelnych meczow miskow, to tak bardziej zyczeniowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym problem. Grizzlies to przede wszystkim obrona(a i na tym polu są słabsi niż ich rywale) alz atakiem nie jest już tak kolorowo.  Przecież przy kontuzji Tonego Allena Niedzwiedzie to chyba aktualnie najpewniejszy kandydat do sweepa, bo bez niego to i ta mityczna obrona to już nie bedzie to samo. Kto niby ma pociągnąc Grizz do tych dwóch zwyciestw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wejście w mecz spurs strasznie się nie podobało.

 

Marc robił co chciał a spurs grali tak niechlujnie jak za czasów Admirała.

 

Owszem talent i przede wszystkim rezerwowi to nadal przewaga po stronie ostróg ale mam kłopot.

 

Sporo meczów spurs przegrali jak szybko prowadzili chociażby wspomnieć plus 22 z gsw.

 

I tu nie wiem czy z takich minus 12 wygrane to trzeba się cieszyć czy martwić?

 

Obecnie Leonard gra doskonały sezon. Oarker coś tam pokazuje przebłyski starego tipi ale sama gra zespołu w kontekście walki o najwyższe trofea mi nue pasuje.

 

Dziur sporo jak na mój gust.

3q genialna.

Manu i Gasol już nie sięgają niestety tych piłek na wysokości łydek.

Słabość memphis jest widoczna a jednak bardzo dobrze zagrali pierwsza polowe.

 

To mnie osobiście martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba raczej pisano ze to nudy i ktoś sprostował ze może nie będzie tak złe bo memphis broni i może zaskoczyć.

 

Raczej odisobnione zdanie dotyczyło naturalnej u człowieka checi przeciwstawienia się ogółowi który widział łatwa serie.

 

Dwie dobre defensywy i dobre od pamiętnej serii radzenie sobie spurs z memphis to mało aby nazwać serie bardzo ciekawa a co tu dopiero najciekawsza.

 

Nawet fani spurs się nie ekscytują choć obaw pare zawsze jest.

 

W po nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince Carter będąc w wieku Kyle'a Andersona jebał juz 25 oka na mecz w RS i 20 na mecz w PO. Był to jego 2 sezon w lidze.

 

Aktualnie, Vince Carter mając 40 lat rzucił 12 punktów, a Kyle Anderson mając 23 lata rzucił 2 punkty.

 

Za kogo k**** uważa się ten kasztan, jakim prawem podcina Cartera i jakim prawem małpuje Cartera po zdobytych punktach ?

 

a gdzie małpował

 

bo w kontrze rzucił kosz i spokojnie wrócił na swoją połowę?

 

37/11 i 19/19 Leonarda to dwa nowe rekordy - jeden indywidualny drugi klubowy

 

dodatkowo Leo zaczął i zakończył mecz tym samym

 

dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.