Skocz do zawartości

beGM - Regular Season [opisy + głosowanie]


january

Rekomendowane odpowiedzi

ja patrząc pobieżnie na te głosy zaczynam martwić się o mój top5 pick, dlaczego wszyscy myślą że team dowodzony przez Mudiaya może uciułać średnio 5 oczek więcej? :D Przecież Mudiay to był element tankjobu, a Gallo i Nurkic wychodząc z samolotu w Phoenix poślizgnęli się i połamali małe palce u stopy i już w tym sezonie nie grali, a wszystkiego dopilnowali nasi lekarze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurkić+Gallo

 

sam Bośniak to jest wystarczający powód by przestać się martwić pickiem

 

No ale tak jak pisałem Nurk i Gallo nie dotarli w dobrym zdrowiu do Arizony i trzeba było ich wyłączyć do końca sezonu :) Dobra już nie marudzę bo tych picków Suns to mają aż za dużo, może się uda top5 mimo wszystko bo sixers też tutaj szaleli w końcówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak jak pisałem Nurk i Gallo nie dotarli w dobrym zdrowiu do Arizony i trzeba było ich wyłączyć do końca sezonu :) Dobra już nie marudzę bo tych picków Suns to mają aż za dużo, może się uda top5 mimo wszystko bo sixers też tutaj szaleli w końcówce.

Oceny dokonywane są na podstawie realnych występów graczy. Nie możesz sobie stworzyć kontuzji albo narracji, że ktoś w ogóle nie gra. Nurkić w 1/3 sezonu okazał się game changerem dla Ptb. Stąd Twoje wysokie notowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny dokonywane są na podstawie realnych występów graczy. Nie możesz sobie stworzyć kontuzji albo narracji, że ktoś w ogóle nie gra. Nurkić w 1/3 sezonu okazał się game changerem dla Ptb. Stąd Twoje wysokie notowania :smile:

 

No wiem wiem, ale z drugiej strony Bledsoe był game changerem dla Denver, a w realu w Suns siedział na ściemnionej kontuzji - no i co w takiej sytuacji? Tu pojawia się pytanie, czy jako GM mogę w następnym sezonie np. w marcu stwierdzić, że czas uruchomić czołg i oznajmić, że trójka najlepszych graczy dostaje DNP do końca sezonu? Bo może i jest to naganna i nieelegancka praktyka, ale jednak jest jak widać nieodłącznym elementem zarządzania drużyną NBA :smile:

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKN 13-13 (+2)
Jest masa mocno tankujących ekip, także Brooklyn wyrwie coś więcej
PHX 12-13 (+6)
Suns mocno się wzmocnili, oddanie Warrena fajnie sobie odbili, a Nurkic to klasa sama w sobie
LAL 8-16 (+1)
Poziom sportowy mniej więcej na równi, ale sporo ekip mocno zaczęło tankować, także LAL wyrwali zwycięstwo więcej
PHI 11-15 (+4)
Nie wiem jak Cuz i Emiid mają razem funkcjonować, ale jeśli zacznie klikać to klękajcie narody, Cuz sam wygrał Philly jeden mecz więcej
ORL 1-23 (-7)
Piękny tank
MIN 17-8 (+8)
Wilki zaczynają robić się przerażające, potrzebują czasu żeby się zgrać ale w przyszłym sezonie będą mocni.
NYK 9-16 (0)
Knicks bez zmian, mimo wzrostu ilości drużyn tankujących, Ci i tak dadzą dupy i nic więcej nie wygrają.
SAC 1-24 (-7)
Podobnie do Magic, tank pełną parą.
DAL 6-20 (-5)
Dirk charakternie coś tam wyszarpie.

NOP 12-13 (0)
Bilans bez zmian, NOP to NOP.
CHO 12-14 (0)
Vuc to spory upgrade nad śliwką, jednak strata Batuma może zaboleć.
DET 11-15 (+1)
Detroit dadzą radę ugrać kilka W więcej dzięki tankującym ekipom.
DEN 15-11 (0)
Strata Gallo może mocno zaboleć, jednak jestem fanem Bledsoe i chętnie zobaczę powrót biegania w Denver z Bledsoe u steru.
MIA 10-15 (-6)
Parker za Dragica to spore osłabienie, jednak Heat mają kilku starych wyjadaczy, którzy nie pozwolą przegrywać każdego meczu i kilka zwycięstw sprytnie wyszarpią.
POR 10-16 (-3)
Brak Nurkicia może nie zapewni tylu zwycięstw, ale Portland dadzą radę ciągnięci przez liderów.
CHI 16-9 (+3)
Bardzo fajne zmiany, podoba mi się zamysł GMa.
MIL 19-8 (+2)
Fajne zmiany, długie ręce Giannisa i Middletona pomogą zatuszować braki Lopeza w obronie jednak nie jestem pewny, czy ten nadąży za nimi w ataku.
IND 13-12 (0)
Poziom sportowy w mojej ocenie bez zmian.
ATL 11-15 (0)
Atlanta podobnie jak Indy, wzmocnienia równe osłabieniu/
MEM 15-10 (+5)
Szczerze wierzę, że pozyskani gracze dadzą nową jakość w ataku, Shump w roli Allena z lepszą trójką, ale pewnie patrze hurraoptymistycznie

OKC 15-10 (0)
Westbrookowi i tak wszystko jedno z kim gra, swoje uciągnie. 
WAS 21-6 (+4)
Family reunion może się skończyć różnie, jednak wierzę, że to zaklika i nic nie wybuchnie, Will też na pewno pomoże.
LAC 16-10 (0)
Same old story.
UTA 17-8 (+1)
Mirotic fajnie wkomponuje się do składu, jednak nie jest to jakiś gamechanger
TOR 16-9 (-2)
Ibaka wyszedł Ujiriemu trochę lepiej,niż Favors, jednak to wciąż niezłe wzmocnienie.
CLE 14-13 (+2)
Lebron widząc bardzo fajne wzmocnienia nie będzie pompował się na koniec sezonu, rozsiądzie wygodnie w fotelu wypije kilka browarków z Chandlerem tłumacząc mu aspekty gameplanu, a potem mając wreszcie fajnego centra zmiecie w po wschód bez problemu.
BOS 16-9 (0)
Propsy za sprowadzenie PP, ostatni mecz sezonu to fanfary i wielkie pożegnanie, jednak poziom sportowy bez zmian.
HOU 11-13 (-4)
Ciężko byłoby przebić prawdziwe ruchy Hou, Williams to było mistrzostwo.
SAS 12-6 (+2)
Chwilę Dragicowi zajmie zanim dogada się z Popem i nauczy ruszać piłę w stylu spurs, jednak kiedy to zaklika to razem z Kahwim może tworzyć fajne szybkie duo.
GSW 20-6 (0)
Praktycznie bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nigdzie nie ma "idealnego" remisu, więc nie trzeba. Pechowo jesteś poszkodowany (Suns), ze względu na układ piłeczek w RL NBA w lotto.

 

ok, no problem - nie mam zresztą pomysłu jak takie ew. remisy rozstrzygać, chyba by trzeba zawołać komisza i transmisje na żywo przez YT robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na szybko i już wszystko się zgadza.

No to teraz mamy problem, bo (to akurat mnie interesuje, chyba rozumiecie) gdyby Rappara głos policzyć (jestem stronniczy, więc nie wypowiadam się czy powinno) to między LAL a SAC na pozycjach 3 i 4 od dołu jest absolutny remis. Przynajmniej tak mi wyszło, oczywiście mogę się mylić. Mam nadzieję, że teraz ktoś nie edytuje by przechylić szalę zwycięstwa :smile:

Mam 26 głosów (na 29 całkiem bdb wynik)/

Dodatkowo pisałem dziś z trójką, która nie oddała jeszcze głosu, więc nie ma braku odzewu.

Przedłużyć czas do jutra/czy już publikować wyniki? Z tym, że tym razem był odzew na PM, więc nie chciałbym rzucać kar jak mam już podać wyiki.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, choć zrozum mnie, że jest to dla mnie ważne ;)

Było blisko. Teraz raczej poczekam na pick do przyszłego roku, pewnie nie będzie już tak dobry, choć musisz się jakoś solidnie wzmocnić, albo ten grajek musi grać całkiem nieźle by się odbić od dna, bo na razie głosy były, że masz zespół na 20 max 25 zwycięstw.

A miało być tak pięknie. Może w przyszłym roku będą dwa picki  lottery, mam nadzieję, że nie mój własny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Wilki zbudowały fajny team na teraz i nie weszły do PO. NOP niewiele zabrakło :)

Nic sie nie stalo, moze dopisze szczescie w loterii a jak nie to jeszcze moge wzmocnic sie graczem na juz w wymianie. Zaryzykowalem, troche nie poszlo bo Tom z chlopakami zjebali sprawe ale za rok sa fajne perspektywy na PO. Memphis wyglada slabiej niz w realu, OKC tez, kolejni to Portland. Laf musi rzucic kase na stol i tak naprawde zakopac lac w tym sosie, ktorym ma. Zobaczymy co zrobi Utah w off. Takze bym nie rozpaczal ale dla mnie FA tez wazne ze wzgledu na Ibake czy KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stalo, moze dopisze szczescie w loterii a jak nie to jeszcze moge wzmocnic sie graczem na juz w wymianie. Zaryzykowalem, troche nie poszlo bo Tom z chlopakami zjebali sprawe ale za rok sa fajne perspektywy na PO. Memphis wyglada slabiej niz w realu, OKC tez, kolejni to Portland. Laf musi rzucic kase na stol i tak naprawde zakopac lac w tym sosie, ktorym ma. Zobaczymy co zrobi Utah w off. Takze bym nie rozpaczal ale dla mnie FA tez wazne ze wzgledu na Ibake czy KCP.

Tylko pamiętaj kolego ze Twoje szczęście w loterii to moje szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stalo, moze dopisze szczescie w loterii a jak nie to jeszcze moge wzmocnic sie graczem na juz w wymianie. Zaryzykowalem, troche nie poszlo bo Tom z chlopakami zjebali sprawe ale za rok sa fajne perspektywy na PO. Memphis wyglada slabiej niz w realu, OKC tez, kolejni to Portland. Laf musi rzucic kase na stol i tak naprawde zakopac lac w tym sosie, ktorym ma. Zobaczymy co zrobi Utah w off. Takze bym nie rozpaczal ale dla mnie FA tez wazne ze wzgledu na Ibake czy KCP.

 

Wszystko fajnie, tylko gdzie w tej wyliczance NOP, które ma papiery na najlepszą obronę ligi i superstara w postaci Davisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko gdzie w tej wyliczance NOP, które ma papiery na najlepszą obronę ligi i superstara w postaci Davisa?

Nie ma papierów na najlepszą obronę ligi, za to po dodaniu Biyombo i przy niepewnej przyszłości Holidaya, Pels to jedni z głównych kandydatów do bottom 5 ofensywy.

 

PS Jest tu jakiś mod w tym dziale, żeby przenieść to wszystko do random shit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.