Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Canal + zrobił powtórkę obu meczów finałowych PGE. Trzeba przyznać ,że od 2011 chyba nie było tak dobrego finału. A zwłaszcza mecz w Lesznie gdzie było mnóstwo walki

 

Szkoda, że Leszno jest jak GSW polskiego żużla i przez najblizsze 2 lata nie ma szans ich pokonać

 

Zmarzlik w 2019 idzie na MS- technika, brawura sprzęt i poukładane wsparcie, Brakuje mu tylko chłodnej głowy w półfinałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Spokojnie najpierw Motor musi ich pokonać przynajmniej 10 dopiero wtedy możemy liczyć na "zbliżanie się do przeznaczenia".

Niestety kombinatorzy z Wrocka znowu w akcji - zezwolenie na takie akcje ( plandeka i przełożony mecz)powinno być karane ale zawsze są równi i równiejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ptak napisał:

Nie do końca. Ktoś dał dupy z przepisami. Na szybko będą to zmieniać, ale już po fakcie

Niech spada Lublin, do Apatora mam sentyment.

p.s. mówi ktoś Get Well?

Pewnie za zasługi niech Toruń siedzi w PGE Ekstralidze do końca świata i jeden dzień dłużej.

Sorki mając plandekę można było ją rozłożyć i pojechać ale nie jest to oczywiście wymagane więc patrzymy na deszcz , cieszymy się i odwołujemy i jedziemy później z Janowskim Zaje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o zasługach. Wolę Apator niż Lublin to, życzę im utrzymania się w e-lidze.

We Wrocławiu to paranoja. Dostali plandekę do testów ale nie musieli jej używać. A centrala nie może im nic nakazać. Tego nie da się skomentować bez wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ptak napisał:

Nikt nie mówi o zasługach. Wolę Apator niż Lublin to, życzę im utrzymania się w e-lidze.

We Wrocławiu to paranoja. Dostali plandekę do testów ale nie musieli jej używać. A centrala nie może im nic nakazać. Tego nie da się skomentować bez wulgaryzmów.

Ok ja lubię Lublin i im życzę utrzymania, zresztą zaraz bezpośrednie mecze to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żużel jest jak NBA. Faworyt jest tylko jeden od kilku sezonów i naprawdę tylko jakieś nieprzewidywalne cuda mogą sprawić ,że Leszno nie zdobędzie tytułu

Choć ostatni mecz finałowy w Lesznie miał emocje na niesamowitym poziomie. No ale jednak Unia ma tak na oko 5 z TOP15 żużlowców w lidze. Tu nie ma jak przegrać tytułu

Ja bym poczekał z tym Toruniem czy spadnie. Pecha mają ale może niektórzy przypomną sobie jak się jeździ.

A co do wałków to dla mnie niewiarygodny jest walkower w Pile. GKSŻ nakazał dosypanie nawierzchnii . Tor został dopuszczony przez komisarza i sędziego a potem uznano że się sypie. Tylko jak niby ma się związać w 3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tai wypada z gry na minimum miesiac a biorąc pod uwagę,że ma uszkodzony 4 krąg i złamana łopatkę to raczej 6-8 tygodni z głowy więc otwiera się okienko dla duetu Dudek-Zmarzlik

Bartosz na mistrza bo to obecnie największy polski talent plus stalowe jaja. Czasem brakuje mu chłodnej głowy bo choćby rok temu przegrał dużo półfinałów przez nerwowe starty ale jak dla mnie on idzie droga Taia czy wcześniejszych mistrzów jak Penhall czy Gundersen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yebać. Sprawa Holdera pokazała 2 rzeczy. 

1) Holder jest młodym australijczykiem, i tak samo jak jego brat w tym wieku jak i kolega Darcy ma siano (i panienki) w głowie. Na co drążyc temat. 

2) poziom merytoryczny mediów pokazujących i opisujących żużel leci na lep na szyję potwierdza to fakt, że Jack utrzymuje się jako hot topic przez tydzień (jak nie roztrząsanie samego zajścia, to co mówił w szatni po meczu, a potem czy oświadczenie było szczere itp). Z resztą komentatorzy nie są lepsi i dostosowują się do Ostafa i Ski. 

Wkurza mnie jechanie na kwalifikacje co GP przez nc+ elyte eksperów. System nie jest idealny, ale po raz pierwszy od dawna(a może w ogóle? nie pamietam szczegółów regulaminu) zawodnicy mają tak bezpośredni wpływ na to kiedy z jakich pól jadą. I i tak jest źle. 

A Toruń w 1 lidze. Taką jako długoletni kibic mam nadzieję. W tym klubie i wokół niego potrzebna jest głęboka wymiana kadr i myślenia. Bo to nie tylko sportowo GetWell spadł. Torun od kilku lat ma fatalną prasę, jest mocno hejtowany przez wszystkich wszędzie, a ludzi z miasta ten sport przestaje obchodzić. Kiedyś mecz Apatora był świetem, miasto wymierało, a dziś wiekszym wydarzeniem jest mecz Elany o 1 ligę czy występ bieda-standupera. 

Przez grzeczność nie poruszę tematu juniorów. 

Mam nadzieję, że nie tylko Terminscy, ale cała ekipa z biur klubu odejdzie, nawet jeśli by to miało oznaczać brak przystąpienia do rozgrywek za rok i reset od 2 ligi. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.