Skocz do zawartości

Polski sport narodowy czyli szlaka vel żużel


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

W SEC po 3 wyścigach prowadzą Milik i Lebedevs. Typowałem Wrocław od samego początku na mistrza i jak chłopaki nie pogubią formy, to może nie być na nich mocnych, chyba najlepsi juniorzy w lidze, Milik z Lebedevsem i Woffindem z Janowskim, to może wystarczyć na mistrza.

 

 

No i do tego mają Indywidualnego Mistrza Polski :nevreness:  :nevreness:  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport jest czasem piękny.

 

Barazowy bieg to żart.

Szymon. Gratulacje.

Cytuje. Zapchajdziura. Mistrzem.

W ostatnich latach chyba tylko Skórnicki był równie niespodziewanym mistrzem..

 

Jest kilku zawodników w formie a wygrywa zawodnik drugiego szeregu... Brawo dla niego nawet jeśli mu trochę sama formuła pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach chyba tylko Skórnicki był równie niespodziewanym mistrzem..

 

Jest kilku zawodników w formie a wygrywa zawodnik drugiego szeregu... Brawo dla niego nawet jeśli mu trochę sama formuła pomogła

Ja bym dodał jeszcze Jędrzejaka, ale rzeczywiście zwykle wygrywali faworyci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze Jędrzejaka, ale rzeczywiście zwykle wygrywali faworyci.

No fakt Ogór to była sensacja tylko że chyba wtedy nie było tylu zawodników w gazie.. Dudek, Pawlicki , Hampel JAnowski - każdy z nich jest w świetnej formie... Walczy o tytuł IMŚ a tu wygrywa Szymona /Woźniak - facet który na początku sezonu chyba się nawet nie łapał na skład Sparty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt Ogór to była sensacja tylko że chyba wtedy nie było tylu zawodników w gazie.. Dudek, Pawlicki , Hampel JAnowski - każdy z nich jest w świetnej formie... Walczy o tytuł IMŚ a tu wygrywa Szymona /Woźniak - facet który na początku sezonu chyba się nawet nie łapał na skład Sparty

Nie, nie łapał się. Zresztą komentatorzy fajnie powiedzieli, że Woźniak wygrał w zawodach o IMP tyle biegów,ile wcześniej przez cały sezon, więc kaliber niespodzianki ogromny.

 

A Janowski był dużym zaskoczeniem in minus, Piotr Pawlicki rozczarował, tak jak to robi przez cały sezon. Bardzo dobrze jechał Kołodziej, którego na ostatnim okrążeniu wyprzedził Dudek i wlazł do finału. Niemniej Przemek Pawlicki i Hampel wyglądali wczoraj bardzo mocno. Sensacja ogromna. Nie wiem, czy sens ma ta formuła, bo np. to że Pawlicki ostatni raz przed finałem jechał w 17 biegu mogła mieć wpływ na to, co pokazał w finale. A Woźniak jechał chyba 3 z 4 ostatnich biegów i był bardzo na bieżąco.

 

Zabawne jest też to, że na ten moment mistrz i wicemistrz Polski nie łapią się do mistrzostw Ekstraligi :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej  to wygląda ze strony Wrocławia - normalnie nie mogę się doczekać na playoffs. Ciekawe jak się pary ułożą.

 

A po dzisiejszych zawodach to u Duńczyków może być małe trzęsienie ziemi - zastanawiałem się czemu Nielsen nie wystawił Kildemanda  - chociaż to takie gadanie po fakcie w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław ma nosa do zatrudniania przeciętnych zawodników, których nikt inny nie chce, a teraz wymiatają Milik, Woźniak, Lebiediew :nevreness:

 

O ile z Milikiem to jeszcze się zgodzę, bo on w Rybniku poczyniał sobie...różnie, o tyle Lebiedew, czy Woźniak to byli czołowi zawodnicy zaplecza Ekstraligi, Łotysz przecież był najlepszym zawodnikiem tamtego sezonu, a Woźniak w dwóch sezonach z rzędu był w top10, a wcześniej mówiono o nim że jest czołowym juniorem w kraju, co potwierdził zdobywają przecieżtytuł MIMP.

To nie tak że Sparta zatrudnia jakiś cienkich bolków, którzy nagle z nikąd robią wyniki. Rusko z Klocową starannie selekcjonują zawodników, którzy dobrze rokują.

 

I pewnie to nie tak, że nikt ich nie chce, bo o zainteresowaniu Łotyszem w off season sporo się mówiło w kontekście bodajże Leszna. Po prostu Sparta jest klubem z dobrym PR wśród zawodników - dobrze zorganizowana, stawia na młodych i płaci na czas. Nic dziwnego, że Tai mimo lepszej oferty z Torunia (mowa było o ofercie lepszej o pół bańki), podpisał ze Spartą przed sezonem 2016. W tym off season nikt się nawet po niego nie zgłaszał, bo wiadomo było że on nigdzie się nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Czy tylko ja uważam, że teksty Ostafińskiego na WP czy to w Magazynie są na poziomie gimnazjum? Koleś uważa sie za (co najmniej) alfe i omege w dziedzinie żużla nie robi nic poza sianiem fermentu. Jego teksty nie poruszaja nic z merytoryki, facet nawet nie próbuje. Ja rozumiem, że kliknięcia się liczą, ale zarowno WP jak i Magazynstać na lepszych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Czy tylko ja uważam, że teksty Ostafińskiego na WP czy to w Magazynie są na poziomie gimnazjum? Koleś uważa sie za (co najmniej) alfe i omege w dziedzinie żużla nie robi nic poza sianiem fermentu. Jego teksty nie poruszaja nic z merytoryki, facet nawet nie próbuje. Ja rozumiem, że kliknięcia się liczą, ale zarowno WP jak i Magazynstać na lepszych ludzi.

nie, to jest konsensus w świecie żużla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.