Skocz do zawartości

Audycja zawiera lokowanie produktu


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo Forumowicze i Forumowiczki ( jeśli takowe tu są ),

 

 

wpadło mi się na pomysł pewnego tematu, którego może Mody nie wywalą. A nawet jeśli to zawsze warto spróbować :).

 

Idea jest taka: każdy z nas w życiu codziennym czymś się zajmuje, pracuje, może potrzebuje Klientów. Wrzucamy tutaj swoje usługi ( nie Elwood, nie możesz podrzucać linków z roksy ), możliwości, co sprzedajemy, co oferujemy. Sto razy bardziej sam osobiście wolał bym dać zarobić komuś stąd niż szukać po jakiś nieznajomych szarlatanach.

 

Przykład: ostatnio wpadałem w amok bo nie mogłem znaleźć dobrego, taniego ziomka co by mi się www

( aktualizacją ) zajął i całą obsługą adresów e-mail. Mój aktualny za wpisanie dodatkowego adresu na stronce krzyczy sobie 150 PLN netto. No i po nitce do kłębka na taką liczbę userów musi tu być jakiś student informatyki który by to przejął i pozmieniał to i owo.

 

Trochę prywaty ode mnie. Nie będę wypisywał wszystkiego czym się zajmuje ( kredyty, hipoteki, wszelakie ubezpieczenia ), ale tylko to co mogę zrobić "zdalnie".

 

Na początek Polisolokaty. A dokładnie uwolnienie z nich. Czyli shit jaki statystycznie co czwarty polak podpisał głęboko wierząc że to lokata, że to na emeryturę będzie czy inne bajki sprzedawane. Ale z czasem opłacania okazało się że zamiast rosnąć spada i dodatkowo naszą kasę zżerają chore opłaty. Nie jeden się pewnie przymierzył do wycofania a tu gong bo opłaty likwidacyjne 70%, jak nie wyższe. Fakt, weszło porozumienie z UOKiK gdzie łaskawie obniżyli te opłaty do 30% ale to i tak qpa. Co oferuję? Pomoc w uwolnieniu się z tego przykrego obowiązku w który niejednokrotnie i nieświadomie ktoś się wkopał.

 

Co ciekawe. Nawet jak ktoś się wkurzył, machnął ręką na tą kasę, zapłacił tą opłatę likwidacyjną byle by się uwolnić od przymusu opłacania składek to ta kasa też jest do odzyskania!

 

Skuteczność? Gwarantowana :). Dla chcących uwierzyć prześlę skan wyroku Sądu jaki wygraliśmy.

 

Więcej info na priv. A i jeszcze jedno. Jest też możliwość współpracy w tym elemencie ( np. ktoś ma takich klientów ). To też info na priv. 

 

Na razie tyle. W zależności od popularności tematu, czy on przetrwa, czy się innym spodoba, czy ktoś będzie coś dorzucał pomyślimy nad jego rozwinięciem, usystematyzowaniem, czy nawet jakimś katalogowaniu ofert/usług forumowiczów. 

 

 

 

P.S: kiedyś pisałem w podobnej sprawie do Naczelnego Borysa gdzie też machnąłem krótką reklamę ( z ubezpieczeniami ). Zgodził się więc z poprawnością polityczną tego tematu chyba nie powinno być problemu ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje bardzo dobry pomysł i jestem za jego rozwinięciem.

 

Sam mam podobna zasadę stad

 

Księgowość prowadzi mi kumpel z liceum a wszystko ubezpieczam u kumpla z podstawówki.

 

Mam sporo potrzeb zawodowych z zakresu nieruchomości przemysłowych geodezji zarządzania budynkami

 

Szukam kogoś do zrobienia strony internetowej.

 

Itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czasem bywa tak, że postawienie jakiegoś serwisu, obsługa itd, to masa kasy i na tym ludzie po prostu zarabiają i żyją. Przyjdzie jednak jakiś Mirek po tutorialu i doświadczenia i zrobi Ci to za 10% ceny. Psucie rynku boli strasznie, ale to akurat na dyskusję w innym miejscu :grin:

 

 

Za postawienie serwisu zapłaciłem parę tysi, a ceny za dodatkowe usługi dziwnie mi wzrosły jak zrezygnowałem z pozycjonowania u nich. W żadnym wypadku nie próbuję nikogo dymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do zrobienia strony internetowej.

 

Itp

 

Jestem projektantem stron + mam znajomych, którzy mogą się zająć wdrażaniem przy współpracy ze mną.

 

Na co dzień projektuję w firmie z branży gastronomicznej (www.technica.pl), ale jeśli macie coś do zrobienia (logo, wizytówka, ulotka itp. materiały reklamowe), to zapraszam :)

 

Znam też biegle angielski i norweski, i regularnie zajmuję się tłumaczeniem z tych języków (zwłaszcza z norweskiego), więc tutaj też mogę pomóc, jeśli ktoś potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z racji przebywanie na zwolnieniu chorobowym przyjmę każdą kwotę od szanownych użytkowników

 

info na pw

 

zdrowia życzę 

 

 

A to ja też sobie pozwolę.

Senetic.pl  (można mnie pytać o wszystko co jest na stronie  :smile: )

 

pm@senetic.pl

 

Pracowałem przez rok dla konkurencji...

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam pracy mordeczki...mniej przygodowej niż Norwegia i mniej fizycznej.

 

Trzy lata w korpo Asset management czyli po polsku zakładałem kontrakty na software i hardware oraz nieruchomości w Holandii, kontakt z dostawcami, daily operational meetings itp, korpobiurwa i robienie zakupów na miliony euro niestety bez procentu dla mnie.

 

Wcześniej urząd miasta, praktyki w kancelariach prawnej i notarialnej, praca w burdelu w sensie w hotelu 4 gwiazdkowym, no i masa dorywczych fizycznych prac na produkcjach.

 

Aktualnie interesuje się social mediami (nie chodzi o pisanie na forum hehe) e commerce, zrobiłem sobie certa googla takiego dla wszystkich, staram się dostać do agencji sm, albo reklamowej na staż, ale jest ciężko z tym. Mam tzw lekkie pióro, choć zawsze łapie grymas jak czytam ten tekst u kogokolwiek. Dowód mojego pisania mam nadzieje będziecie mogli zakupić za jakieś sześć miesięcy myślę. Jeśli słyszeliście o czymś kreatywnym dajcie znać, jeśli o czymś mniej kreatywnym to też dajcie znać, jestem dość mobilną osobą ale nie mam weny znów lecieć gdzieś na północ wolałbym pracować u nas. Korpo też wchodzi w grę, bo teraz i tak wszystko to korpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio mistrzu, dzięki za ten post. Od jakiegoś czasu chodzę na social czwartki i lookam sobie niektóre z stronek czy ziomków których podałeś i też dostrzegam, że jest to często kreatywne jak jadłospis w barze mlecznym. Zaintrygowałeś mnie tymi firmami z rynku gier, swego czasu starałem się dostać do Vivid games z mojego miasta i do Cd projekt, ale oświecił mnie trochę Tomasz Bagiński (Katedra, kampania Allegro)z którym pisze co jakiś czas, powiedział, że bardzo trudno będzie się mi przebić tam jeśli nie mam marki, a praca w wspomnianych agencjach z kolei mnie wyjałowi. Stwierdził, że styl mam dobry i wrażliwość czego nie da się wyćwiczyć choć edytor by się przydał, wiadomo podjarało mnie to mega ale nie mam pojęcia jak przebić się na jakieś stanowisko kreatywne w grach jeśli nie znam języków programowania czy designu, rysować potrafię ale nie na takim poziomie jak grafik w pro firmie więc bez podjazdu. Pisałem do jednego studia w Gdańsku, które robi kreskówki w ToonBoomie, że jakiś staż cokolwiek byleby się uczyć czegoś ale cisza. Posprawdzam tych których podałeś i aplikacje tu mam też kilka pomysłów na gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jako naczelny bankowiec forum jak mnie niektórzy nazywają podbijam temat malutką reklamą.

Jeśli macie kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich, lub znacie kogoś kto ma kredyt hipoteczny w CHF to chętnie pomogę odzyskać parę ( kilkadziesiąt tysięcy ) złociszy. Szczegóły na priv. Nie podejmuję się tylko starego Fortisa i starego BZ WBK. 

Drugi temat to polisolokaty. Jak ktoś kiedyś coś płacił, myślał że będzie odkładał na emeryturę ale z różnych względów mu się odechciało a jakaś Skandia ( Vienna ), AEGON, Compensa, AXA czy jakikolwiek inny ubezpieczyciel pobrał mu "skromną" opłatę likwidacyjną ( często koło 50%-70% ) to wiedz, że jeśli nie minęło od likwidacji 10 lat to masz tą kasę całą do odzyskania. W sumie jak nadal płacisz, a chcesz się wymiksować tylko tych opłat szkoda to też damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Jako naczelny bankowiec forum jak mnie niektórzy nazywają podbijam temat malutką reklamą.

Jeśli macie kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich, lub znacie kogoś kto ma kredyt hipoteczny w CHF to chętnie pomogę odzyskać parę ( kilkadziesiąt tysięcy ) złociszy. Szczegóły na priv. Nie podejmuję się tylko starego Fortisa i starego BZ WBK. 

Drugi temat to polisolokaty. Jak ktoś kiedyś coś płacił, myślał że będzie odkładał na emeryturę ale z różnych względów mu się odechciało a jakaś Skandia ( Vienna ), AEGON, Compensa, AXA czy jakikolwiek inny ubezpieczyciel pobrał mu "skromną" opłatę likwidacyjną ( często koło 50%-70% ) to wiedz, że jeśli nie minęło od likwidacji 10 lat to masz tą kasę całą do odzyskania. W sumie jak nadal płacisz, a chcesz się wymiksować tylko tych opłat szkoda to też damy radę.

A co jeśli miałem taki kredyt i go spłaciłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 3.10.2019 o 09:42, Eld napisał:

Jako naczelny bankowiec forum jak mnie niektórzy nazywają

 

mam pytane do naczelnego bankowca, ale do innych zorientowanych też:

jakie konto firmowe polecacie? będę potrzebował zestawu dwóch  (jedno w PLN, jedno w € bo fakturowanie w €)

oczywiście im więcej rzeczy możnaby zrobić online / im rzadziej trzeba chodzić do oddziału tym lepiej, dlatego taki mBank (bądź jakikolwiek inny fully online banking) pewnie by siadł idealnie

 

aha, osobiste konto od lat, jeszcze z czasów przed wyjazdem za granicę mam w aliorze, więc jeśli majo sensowno ofertę to najchętniej bym z nich skorzystał

tu napisali że alior na pierwszym: https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-firmowych

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rw30 napisał:

 

mam pytane do naczelnego bankowca, ale do innych zorientowanych też:

jakie konto firmowe polecacie? będę potrzebował zestawu dwóch  (jedno w PLN, jedno w € bo fakturowanie w €)

oczywiście im więcej rzeczy możnaby zrobić online / im rzadziej trzeba chodzić do oddziału tym lepiej, dlatego taki mBank (bądź jakikolwiek inny fully online banking) pewnie by siadł idealnie

 

aha, osobiste konto od lat, jeszcze z czasów przed wyjazdem za granicę mam w aliorze, więc jeśli majo sensowno ofertę to najchętniej bym z nich skorzystał

Jeszcze tak rok temu bez zastanowienia polecał bym Ci wspomniany mBank bo sam tam mam firmowe konto. Tyle, że niemiecki właściciel mBanku wystawił go na sprzedaż. mBank kupi ktoś duży i co gorsza, przyszło tylko jedno zapytanie ze strony kapitału zagranicznego co sugeruje, że czeka nas kolejna "repolonizacja".

Do czego zmierzam? Żaden system bankowy nie ostał się po wchłonięciu. Ostatni przykład? Eurobank ---> Millennium. Łatwość obsługi, ilość spraw które można załatwić w mBanku internetowo jest naprawdę imponująca i wygodna, ale jak ich kupi takie PKO BP no to powiem Ci, że będzie słabo.

Alior natomiast jest bardzo fajny i raczej w tą stronę powinieneś patrzeć. Porównać sobie możesz też Santandera. Unikał bym na pewno PKO BP, wszystkiego od Czarneckiego ( IdeaBank ), Pekao SA no i oczywiście Nesta. Fajnie internetowo wygląda Citi ale dostępność oddziałów i doradców w razie W jest tragikomiczna.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie się skończy aliorem. Ja ostatnio (jak mieszkałem zagranico, czyli 9 lat :Pz tego konta mało korzystałem, wiec nawet miałem dość wysokie opłaty (bo brak / prawie brak operacji), ale ogólnie to jestem z nich całkiem zadowolony przez te wszystkie lata, i jeśli to konto faktycznie jest ok jak Ty & ranking mówicie, to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

Jeszcze tak rok temu bez zastanowienia polecał bym Ci wspomniany mBank bo sam tam mam firmowe konto. Tyle, że niemiecki właściciel mBanku wystawił go na sprzedaż. mBank kupi ktoś duży i co gorsza, przyszło tylko jedno zapytanie ze strony kapitału zagranicznego co sugeruje, że czeka nas kolejna "repolonizacja".

Do czego zmierzam? Żaden system bankowy nie ostał się po wchłonięciu. Ostatni przykład? Eurobank ---> Millennium. Łatwość obsługi, ilość spraw które można załatwić w mBanku internetowo jest naprawdę imponująca i wygodna, ale jak ich kupi takie PKO BP no to powiem Ci, że będzie słabo.

Alior natomiast jest bardzo fajny i raczej w tą stronę powinieneś patrzeć. Porównać sobie możesz też Santandera. Unikał bym na pewno PKO BP, wszystkiego od Czarneckiego ( IdeaBank ), Pekao SA no i oczywiście Nesta. Fajnie internetowo wygląda Citi ale dostępność oddziałów i doradców w razie W jest tragikomiczna.

Polecasz Alior, który sam został zrepolonizowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Polecasz Alior, który sam został zrepolonizowany 

No i? Ale filozofia, sposób obsługi i kierunek rozwoju pozostały. Poza tym nie został wykupiony przez inny bank a przez PZU co też czyni różnicę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.