Jump to content
Sign in to follow this  
SlaKB

[2025-2026] Playoffs - Komentarze

Recommended Posts

Dzień 164 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Pistons (#6)
Bilans serii: 4 - 2

MISTRZEM SIMBASKETU: Nuggets!
MVP Finałów: Derek Harper
Pistons 92 - Nuggets 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

• Cory Joseph (Pistons) - 4 dni (concussion)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Gratulacje Krzemo! Cieszy mnie że przegrałem  finał konferencji z przyszłymi mistrzami. Harper rozegrał fenomenalne playoffy i to chyba jednak głównie jemu zawdzięczasz taki wynik. Za rok mam nadzieję wrócę mocniejszy i się zrewanżuje :)

1manmt.jpg

.....NO CHAMPIONSHIP

Gratki Krzemo, odbiłeś sobie za zeszłe POsi i jednocześnie przerwałeś 4-letnią hegemonię Wschodu :very_drunk:

Edited by Stromile

Gratulacje Krzemo, Nuggets od lat są w czołówce, należało się im.

Draft dopiero w sobotę, niestety miałem trochę pecha bo dwa tygodnie temu miałem zrobioną już połowę draftu ale wszystko mi się usunęło przez co jest mała obsuwa..

Draft dopiero w sobotę, niestety miałem trochę pecha bo dwa tygodnie temu miałem zrobioną już połowę draftu ale wszystko mi się usunęło przez co jest mała obsuwa..

luz - jak potrzebujesz pomocy to daj znać

gratki dla mistrza :)

i czekam na swój pierwszy offseason ^^

Również gratulacje dla najlepszego :smile:

Tak tylko w kwesti przypomnienia ... pamiętaj, że przed odpaleniem w grze 'season ending' trzeba najpierw wgrać plik z zawodnikami rookie. Później już takiej możliwości nie ma i trzeba by było albo na nowo wklepywać zawodników do gry, albo raz jeszcze robić 'season ending' a wtedy kolejność w drafcie pewnie by była inna, ktoś z zawodników mógłby przedwcześniej zakończyć karierę, itp.. Więc najpierw plik draftowy, a później dopiero przechodzimy w tryb off-season w grze :smile:.

Również gratulacje dla najlepszego :smile:

Tak tylko w kwesti przypomnienia ... pamiętaj, że przed odpaleniem w grze 'season ending' trzeba najpierw wgrać plik z zawodnikami rookie. Później już takiej możliwości nie ma i trzeba by było albo na nowo wklepywać zawodników do gry, albo raz jeszcze robić 'season ending' a wtedy kolejność w drafcie pewnie by była inna, ktoś z zawodników mógłby przedwcześniej zakończyć karierę, itp.. Więc najpierw plik draftowy, a później dopiero przechodzimy w tryb off-season w grze :smile:.

Wiem, wiem. Spokojnie ;)

Wylosujcie numery w drafcie jakos wczesniej, zeby mozna bylo pomyslec, ew. pokombinowac jakies wymiany.

Wylosujcie numery w drafcie jakos wczesniej, zeby mozna bylo pomyslec, ew. pokombinowac jakies wymiany.

Myślę, że komisze chętnie poznaliby sposób jak "jakoś" wylosować numery w drafcie przed wciśnięciem season ending - myślę, że gdybyś przedstawił sposób jak to zrobić, otrzymałbyś propozycję do zarządu SimBy :nevreness:

Ale w8, Ty nie chciałeś tej windy do kariery, zapomniałem :panda:

Przepraszam, ale po prostu nie znam sie na tym, nigdy nie bylem komisarzem i nie bede, nawet FBB nie chce mi dzialac na Win 10. Poza tym, nie musisz za kazdym razem sie ze mnie nabijac....

No ale jak tu nie skrobnąć coś, kiedy Ty tak słodko się podkładasz :nightmare:

PS. Tyż mam Win 10 i FBB mi hula nie gorzej niż na Win 2000 ;)

Sorki chłopaki ale draft dopiero jutro, ale za to powinien być wrzucony w godzinach porannych. :)

Sorki chłopaki ale draft dopiero jutro, ale za to powinien być wrzucony w godzinach porannych. :smile:

Na spokojnie.

PS I tak wiem że wypadnę poza top5, takie moje szczęście ;)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.