Skocz do zawartości

[2025-2026] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, mam taką zasadę że jak idzie to nie zmieniam taktyki. Np. w FMie robię to samo. :panda:

 

Nie widzę zatem konsekwencji :dejection: : wyniki wskazywały, że im więcej graczy Ci się łamało ( = im mniej piłką musiał się dzielić AI3), tym lepiej Ci szło.

 

Trza było dawać na IL kolejnych grajków, a nie pozwalać im wracać do rotacji :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zatem konsekwencji :dejection: : wyniki wskazywały, że im więcej graczy Ci się łamało ( = im mniej piłką musiał się dzielić AI3), tym lepiej Ci szło.

 

Trza było dawać na IL kolejnych grajków, a nie pozwalać im wracać do rotacji :playful:

No teraz przegrałem więc wracają do rotacji, proste. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 151 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#3)
Bilans serii: 3 - 2
Rockets 94 - Nuggets 119
play-by-play

(#1) 76ers vs Pistons (#3)
Bilans serii: 3 - 2
Pistons 126 - 76ers 127
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Dallas Comegys (76ers) - 8 dni (broken nose)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam mówił, że starcie najlepszego frontcourtu było w parze Celtics vs 76ers, a najlepszy frontcourt jest w Pistons i to za śmieciowe pieniądze (Mailmana nie liczę, bo widzimy, że on bardziej osłabia niż wzmacnia Dertoit pod koszem :playful: )

 

Wracając do najlepszego duetu podkosozwego w SImBie, to McGee i Monroe zarabiają tyle, ile jeden Shaq wydaje rocznie na pedicurzystkę, a tak naprawdę dopiero w 5tym meczu O'Neal cokolwiek zagrał.

 

GM geniusz, obsypać złotem.

Trenera znachora zwolnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - ale Slakb musi mieć wk**** w tej serii :D

Nie no, skacze ze szczęścia. :D

 

Trzeci mecz przegrany tak małą różnicą, wszystkie zacięte końcówki wygrywają Sixers, masakra.

 

Na pocieszenie zostaje to, że tak dobrej serii jeszcze tu nie widziałem i AI w G2 miał jeden z najlepszych performance w historii PO (może najlepszy?)

GM geniusz, obsypać złotem.

Trenera znachora zwolnić!

Gorzej że to ta sama osoba. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 153 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#3)
Bilans serii: 4 - 2 awans Nuggets!
Nuggets 111 - Rockets 99
play-by-play

(#1) 76ers vs Pistons (#3)
Bilans serii: 3 - 3
76ers 126 - Pistons 137
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 155 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) 76ers vs Pistons (#3)
Bilans serii: 3 - 4 awans Pistons!
Pistons 137 - 76ers 133
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  
Greg Oden (76ers) - 7 dni (broken finger)
Derrick Rose(76ers) - 3 dni (flu)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

 

 

Kiedy chcecie start finałów?

Edytowane przez letallec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooww.. nie spodziewałem się, zajebiście. :D

 

Kozak seria, takiej fajnej jeszcze tu nie widziałem. Malone w G7 zagrał świetnie, AI całą serię grał niesamowicie. Po stronie Sixers chyba Shaq trochę zawiódł.

 

Pistons pierwszy raz w historii są w finałach. :panda:

Po końcu kariery Beasleya nie spodziewałem się takiego świetnego sezonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLOLOLO

 

koniec dynastii?

 

imho mega głupi ruch z shaqiem na PF kiedy Malone wrócił - w obronie daje niewiele więcej niż Comegys/Oden w sumie a tak by nie było ryzyka fauli - tak jak w ostatnim meczu ;)

no nie wiem czy taki glupi, comegys to niestety byl polamany wiec nie moglem go wystawic, a szak w rs robil z malone co chcial. zazwyczaj 30/20 i swietny defense. to ze szak cale po ssal i robil 21 ppg na 42% to juz nie moja wina, oprocz niego zawiodl rowniez comegys ktory zawsze w po gral lepiej niz w rs, a teraz zdecydowanie gorzej. rezta grala ok. wez tez pod uwage ze szak pierwszy dobry mecz w tej serii zagral wtedy gdy malone wrocil do s5.

Gdybym w G7 przy HCA miał przeciwko sobie 8 zawodników, to bym się nieźle wkurwił ;]

to nie jest najgorsze, to ze mills w tamtym sezonie polamal mi sie na po, a w tym comegys na kluczowe mecze tez idzie przezyc.. najgorsze jest to, ze w rs cisna wszystkich jak chca, wyrownuja rekord, wydaje sie ze mistrzostwo jest pewne tylko trzeba grac tak jak w rs.. a tu sie okazuje ze w po to jest zupelnie inna druzyna. juz w pierwszej rundzie mimo 4:1 to kilka meczy bylo na styku, a z celtics i pistons wszyscy widzieli co sie stalo. nie rozumiem tego za bardzo, ale ok

 

gratulacje slakb i powodzenia w finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.