Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie przenoś ich, tylko wypierd##laj im te posty to może się kiedyś nauczą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to się chwali @LAF. Świetna robota z wymianami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No narobiłem się teraz z tym nieziemsko przekopując się przez wiele starych tematów, ale historia beGM jest już prawie cała gotowa.

Wyniki, wymiany, draft, wszystkie FA z sezonów 2016/17 - 2020/21 już wklepane i jest znacznie przejrzyściej pod kątem szukania teraz.

Jak mi się będzie chciało to się jeszcze kiedyś pobawię w pozostałe wymiany z czasu draftu 2022 i w wklepywanie wyników wszystkich tur FA+two-way+FA w trakcie sezonu i będzie też full season 2021/22 gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, january napisał:

No narobiłem się teraz z tym nieziemsko przekopując się przez wiele starych tematów, ale historia beGM jest już prawie cała gotowa.

Wyniki, wymiany, draft, wszystkie FA z sezonów 2016/17 - 2020/21 już wklepane i jest znacznie przejrzyściej pod kątem szukania teraz.

Jak mi się będzie chciało to się jeszcze kiedyś pobawię w pozostałe wymiany z czasu draftu 2022 i w wklepywanie wyników wszystkich tur FA+two-way+FA w trakcie sezonu i będzie też full season 2021/22 gotowy.

Wiadomo, to na spokojnie. Dobrze jak wszystko jest razem bo wtedy np. ja mam łatwiej przy liczeniu cap holdów jak wszystkie umowy są w jednym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

A co z moim tematem historia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba został zamknięty przez Elda i nie ma nikt do niego dostepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jest w archiwum, a do subforum archiwum miał moda tylko Eld, więc temat zamknięty, nie da się już go ogarniać. Oczywiście można tam sobie zerkać jak coś.

Ten nowy jest też cholernie bardziej przejrzysty jak coś + napracowałem się przy archiwalnych FA, więc nie ma już tylu luk ;)

Brakuje jeszcze historii zmian GMów, ale na to nie miałem już ochoty i tak dziś sobie porządną dniówkę z tą historią zrobiłem :P 

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciśnij Deni ciśnij Screenshot_20220625-202430.thumb.png.c4595c8094a4043b6b26409d85fb06d5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ozzy110

jak będziesz zmieniał sezony, to już masz w temacie Historia beGM w poście sezon 2022/23 Wymiany cztery deale, które już są potwierdzone przez wszystkie strony oficjalnie, ale wchodzą ze względów formalnych w życie dopiero 1 lipca:)

Historia z sezonów 16/17- 21/22 zrobiona, można sobie zerkać z ciekawości jak ktoś chce :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W arkuszu jest blad, Exum u mnie nie powinien byc w zespole jako, ze wymienilem go razem z pickiem do Flubera, takze Exum i jego 3 banki powinny mi odejsc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Reikai napisał:

W arkuszu jest blad, Exum u mnie nie powinien byc w zespole jako, ze wymienilem go razem z pickiem do Flubera, takze Exum i jego 3 banki powinny mi odejsc.

No powinien nadal być. Bo jeszcze nie mamy nowego sezonu. Nie znamy salary, wyjątków itp

Edytowane przez ozzy110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Reikai napisał:

Pójdzie 1 lipca. Ten deal musiał być rozdzielony na 2 wymiany, bo Hornets nie mogli bo jeszcze wziąć. Ale deal już jest wklepany do tematu wymian i potwierdzony przez obie strony i będzie w arkuszu 1 lipca zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

@ozzy110

jak będziesz zmieniał sezony, to już masz w temacie Historia beGM w poście sezon 2022/23 Wymiany cztery deale, które już są potwierdzone przez wszystkie strony oficjalnie, ale wchodzą ze względów formalnych w życie dopiero 1 lipca:)

Historia z sezonów 16/17- 21/22 zrobiona, można sobie zerkać z ciekawości jak ktoś chce :D 

Spoczko. Ja sobie wszystkie deale po 1 lipca wpisałem do worda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Pójdzie 1 lipca. Ten deal musiał być rozdzielony na 2 wymiany, bo Hornets nie mogli bo jeszcze wziąć. Ale deal już jest wklepany do tematu wymian i potwierdzony przez obie strony i będzie w arkuszu 1 lipca zrobiony.

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Spoczko. Ja sobie wszystkie deale po 1 lipca wpisałem do worda ;)

Panowie a co z hard capami na 1 lipca? - pytam, bo rok temu nikt nie przypominał i część zainteresowanych udała że nie wiedziała że musi z nich zejść przed offseason. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

Panowie a co z hard capami na 1 lipca? - pytam, bo rok temu nikt nie przypominał i część zainteresowanych udała że nie wiedziała że musi z nich zejść przed offseason. 

Jest dobrze. Tylko Sixers są ponad HC. Wszyscy inni są aktualnie pod swymi HC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

No january pisał w temacie finansów. Ja w tym roku nie odpuszczam. Kto nie zrobił dealów ten umoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w końcu nie zostało to zmienione ze to ma być na początek sezonu? 
Bo jak teraz teraz taki @Tecu ma zejść pod HC jeśli wymiany i tak już są na nowy sezon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

A w końcu nie zostało to zmienione ze to ma być na początek sezonu? 
Bo jak teraz teraz taki @Tecu ma zejść pod HC jeśli wymiany i tak już są na nowy sezon?

No przed startem FA, ale już w nowym sezonie jest jeszcze 1 dzień na zrzutke tego - domyślnie 1 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konieczność zejścia poniżej hard cap z dniem 1 lipca jest strasznie durna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi