Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Eld napisał:

Kilkanaście osób ma jeszcze do podjęcia decyzje szczególnie z two-way playerami i QO ( tematy oznaczone zielonymi gwiazdkami z lewej strony ) i sam jeden @karpik z UNG trzyma mnie do końca, abym siedział do północy i wtedy dopiero mógł zamknąć temat bo brakuje mi tylko jego decyzji.

No już pisałem, że go nie zwalniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld @ozzy110 - nie wiem chyba komu to zgłosić ;) 

brakuje mi 2nd DEN 24' w arkuszu od CVBE (deal w trakcie draftu - wprowadzony przez Eld) - gdzieś umknął bo go nie ma w ogóle w arkuszu - wpisałem to w arkuszu do poprawek, ale zgłaszam to również tutaj ;)

oraz @ozzy110 kwestia cap holdu #19 picku - on wciąż jeszcze jest oficjalnie w NYK - do mnie jego prawa przejdą w trakcie rund FA - póki co ten cap space się przyda :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Szulim napisał:

@Eld @ozzy110 - nie wiem chyba komu to zgłosić ;) 

brakuje mi 2nd DEN 24' w arkuszu od CVBE (deal w trakcie draftu - wprowadzony przez Eld) - gdzieś umknął bo go nie ma w ogóle w arkuszu - wpisałem to w arkuszu do poprawek, ale zgłaszam to również tutaj ;)

oraz @ozzy110 kwestia cap holdu #19 picku - on wciąż jeszcze jest oficjalnie w NYK - do mnie jego prawa przejdą w trakcie rund FA - póki co ten cap space się przyda :D 

Wiem wiem. Tyle że wpisywałem to według rzeczywistych wyborów przez ludzi. Sprawdzałem i w każdej sytuacji holdy picków nic nie zmieniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

===============================================================================================================

@cvbe, @evitacre

W dniu 2.08.2021 o 06:52, cvbe napisał:

 

Cavaliers - Bucks

CLE out: Buddy Hield, 1st CLE/MIL 24' worse, 1st CLE/POR/MIL 26' worse

CLE in: Kemba Walker, 1st CLE/MIL 24' better, 1st (CLE/POR worse)/MIL better 26', 2nd OKC 22'

MIL out: Kemba Walker, 1st CLE/MIL 24' better, 1st (CLE/POR worse)/MIL better 26', 2nd OKC 22'

MIL in: Buddy Hield, 1st CLE/MIL 24' worse, 1st CLE/POR/MIL 26' worse

@evitacre

 

W dniu 2.08.2021 o 08:30, evitacre napisał:

Potwierdzam 

 

Deal Wam nie przechodzi. 

Rozumiem, że gdzieś dalej jest dobrze policzona wersja?

 

===============================================================================================================

 

17 minut temu, Sylvinho. napisał:

Wyrzucimy później całą wymianę. Na ten moment można usunąć tamten post z tematu wymian.

Bez jaj i bez takich.

Albo wrzucacie całość, albo nic, a nie, że ja deal już wprowadziłem, szukam potwierdzenia którego nie znajduje, a Wy łaskawie mnie informujecie "że post można usunąć".

A proste pytanie - dlaczego sam go nie usunąłeś tylko przysparzasz mi k**** roboty, bo lecę po kolei z dealami które są w temacie "Wymiany", czyli w temacie który JA mam pod opieką bo jako jedyny wprowadzam wymiany.

---------------------------------

Jeszcze jeden taki numer u kogokolwiek, a Wam wymianę udupię. Albo jesteście pewni jej kompletności, albo jej nie wrzucajcie. 

I co? Teraz mam skasować z arkusza to co właśnie wprowadziłem "bo później wrzucicie całą wymianę"? Jaja sobie ze mnie robicie?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

jeszcze negocjujemy bo tam się wdarł jakiś mały błąd z nazwiskami 

To nie wrzucajcie niegotowych wymian! 

Ma być na tip-top.

Nie wy to przenosicie w arkuszu więc macie to w dupie, że komuś to czas zabiera głupio się tłumacząc "jakiś mały błąd się wkradł". Debila ze mnie robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

To nie wrzucajcie niegotowych wymian! 

Ma być na tip-top.

Nie wy to przenosicie w arkuszu więc macie to w dupie, że komuś to czas zabiera głupio się tłumacząc "jakiś mały błąd się wkradł". Debila ze mnie robisz? 

poznasz głupiego po cytatach jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

poznasz głupiego po cytatach jego

Ej Wy mnie serio za zwykłego robola macie. Wy się świetnie bawicie, a jeden pisze, że to nie ostateczna forma wymiany i że mogę ( sic! ) ją usunąć ( tak jak by sam nie mógł ), a drugi "poznasz głupiego po cytatach jego".

Nie przeginacie pały?

Zamiast k**** napisać sorry Eld - c***owo wyszło to lepiej takim postem klasę pokazać. 👏.

I jeszcze niedokończone wymiany zostawiacie w temacie robiąc tym niesamowity burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

@Eld jak coś to mój deal specjalnie nie usuwałem ale jest tam edit ze poprawny jest poniżej - rozszerzył się przez całe zamieszanie z kwestia minimalnych kontraktow ;) 

Wasz deal został z innego powodu - odznaczyłem sobie od kiedy się wymiany na nowy RS pozostał i od razu widziałem, że nie przechodzi, ale po wprowadzeniu tego z Harden c*** mnie strzelił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.