Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że gorsze, albo lepsze opisy serii powinny być, ale play offy najwcześniej zaczniemy w połowie maja :)

Jednocześnie trzeba będzie przeprowadzać draft by wyrobić się przed prawdziwym.

Ja w sobotę wyjeżdżam na tydzień, także glosować mogę do piątku, Bilanse gotowe, mogę napisać też po zdaniu uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały jeszcze opisy Kucia i Emesa. Kucio ma wrzucić max jutro, Emes zniknął od 26 kwietnia z forum.

 

Jak coś pojutrze (czyli czwartek) najpóźniej zaczynamy głosowanie (wrzucę 1 post).

Z głosowaniem musimy się wyrobić do 14go maja (niedziela za ponad 1,5 tyg).

 

dlaczego do 14 maja? loteria jest dopiero pod koniec maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego do 14 maja? loteria jest dopiero pod koniec maja

Loteria jest 16 maja.

 

Co do gameplanów, to nie bardzo widzę sens. Po pierwsze to zabije tę grę, bo połowa userów tego nie zrobi. Po drugie nie jesteśmy trenerami, tylko GMami, więc nie mamy wpływu na gameplany.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria jest 16 maja.

 

Co do gameplanów, to nie bardzo widzę sens. Po pierwsze to zabije tę grę, bo połowa userów tego nie zrobi. Po drugie nie jesteśmy trenerami, tylko GMami, więc nie mamy wpływu na gameplany.

 

Gameplan może nie, bo masz rację, nie jesteśmy trenerami, ale opis drużyny i składy jak najbardziej by głosujący nie musieli szukać. Jakieś zalety swojej drużyny czy coś takiego, parę zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gorsze, albo lepsze opisy serii powinny być, ale play offy najwcześniej zaczniemy w połowie maja :)

Jednocześnie trzeba będzie przeprowadzać draft by wyrobić się przed prawdziwym.

Ja w sobotę wyjeżdżam na tydzień, także glosować mogę do piątku, Bilanse gotowe, mogę napisać też po zdaniu uzasadnienia.

No to startuj, ktoś to musi zacząć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak trochę samolubnie - o swoim teamie, ale wydaje mi się, że postrzegacie mój team gorzej niż by grał ;p

 

Nie rozumiem, dlaczego uważacie, że mam (Utah) gorszy skład w RS. Favors w 2. części sezonu zagrał może w kilku meczach, czas gry max 20 min, Diaw to Diaw - dużej różnicy nie robi, a Burks prawie w ogóle nie grał. W ich miejsce Mirotić, który 2. część sezonu miał świetną, Baynes i Booker z ławki (solidne kilkanaście minut) i Ross (strzelec, niezbyt regularny, ale jak ma dzień to gra, jak nie, to mam Iso Joe, Hooda i Inglesa). Wydaje mi się, że wygląda to lepiej w RS, w play-offach może już gorzej, bo Favors zagrał kilka ok spotkań przy kontuzji Goberta, ale mam Baynesa, Bookera i Miroticia, którzy myślę, że by go dobrze zastąpili. Ale to potem ;) w RS wyraźnie lepiej wyglądam - uzasadnijcie mi, w czym jest gorzej, jeśli tak uważacie...

 

A propos głosowań: swoje opisy dam w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to, że 15 minimum ;) dalej było napisane, że skład się poprawił itd.

Ok, zapomniałem, że Nikola w RS w sumie grał dobrze, Baynes to też niezły backup. Przekonałeś mnie, ale za bardzo zasugerowałem się Twoją propozycją z opisu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś tam minusem tej gry jest system głosowania. Oprócz tego, że ma się dobry skład (lub zły, to zależy) to trzeba go jakoś sprzedać i trafić w gusta głosujących :) Im ich więcej (głosujących) tym większe prawdopodobieństwo, że będą jakoś obiektywne, bo każdy ma swoje interesy i inaczej postrzega zwłaszcza swój skład :)

Każdy powinien sam sobie to przeanalizować, bo sugerowanie się czyimiś projekcjami powiększy błąd jeżeli te projekcje nie byly bardzo obiektywne. Nie obrażajmy się na siebie, nie róbmy na złość, nie sugerujmy się ilością postów, wiedzą, reklamą.

Taka prośba drobna :)

Polemizować oczywiście można i zmieniać swoje typy także jak ktoś dobrze uargumentuje to nie widzę problemu by zmienić nieznacznie swoje typy. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

LAL 5-19 (-2)
Mój team, nie wypowiadam się nie głosuję ;P Powiem tylko, że pod nieobecność Clarksona i świetnego w końcówce Clarksona  z zliczania pozostałych głosów wyszło mi -2.
 

 

Nie przesadzasz z tym Clarksonem, nie za dużo na jego barkach? :)

Ok, może trochę przesadziłem, ale też bez przesady z tym osłabieniem drużyny w postaci Clarksona. Gdzie Twojej drużynie do Sacramento czy Orlando. Nie brałem pod uwagę terminarza, to byłaby już przesada.

Możemy rozmawiać i możemy modyfikować nasze typy - po to jest chyba forum.

Ja cieszę się, że Cousins podnosi mi pod nieobecność wielu kontuzjowanych graczy, drużynę na poziom prawie 50%. To dobrze wróży jak powrócą (jeżeli :) ). Jednocześnie nieobecność Cousinsa w NOP, także podnosi tą drużynę. To jest ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak trochę samolubnie - o swoim teamie, ale wydaje mi się, że postrzegacie mój team gorzej niż by grał ;p

 

Nie rozumiem, dlaczego uważacie, że mam (Utah) gorszy skład w RS. Favors w 2. części sezonu zagrał może w kilku meczach, czas gry max 20 min, Diaw to Diaw - dużej różnicy nie robi, a Burks prawie w ogóle nie grał. W ich miejsce Mirotić, który 2. część sezonu miał świetną, Baynes i Booker z ławki (solidne kilkanaście minut) i Ross (strzelec, niezbyt regularny, ale jak ma dzień to gra, jak nie, to mam Iso Joe, Hooda i Inglesa). Wydaje mi się, że wygląda to lepiej w RS, w play-offach może już gorzej, bo Favors zagrał kilka ok spotkań przy kontuzji Goberta, ale mam Baynesa, Bookera i Miroticia, którzy myślę, że by go dobrze zastąpili. Ale to potem ;) w RS wyraźnie lepiej wyglądam - uzasadnijcie mi, w czym jest gorzej, jeśli tak uważacie...

 

A propos głosowań: swoje opisy dam w weekend ;)

Super, że dałeś już głosy, ale nie to żebym się czepiał, ale rozdałeś 383 W zamiast 381. Niby nic, ale trzymajmy się tej liczby by nie było bałaganu. Chyba, że pomyliłem się w liczeniu ;)

 

Przy okazji - chyba faktycznie muszę więcej oglądać Lakersów - ten Clarkson to Bóg, tyle Winów dał Lakers ;) A miałem go za jeźdźca bez głowy, bez podania, ze średnią obroną. Wychodzą braki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że dałeś już głosy, ale nie to żebym się czepiał, ale rozdałeś 383 W zamiast 381. Niby nic, ale trzymajmy się tej liczby by nie było bałaganu. Chyba, że pomyliłem się w liczeniu ;)

 

Przy okazji - chyba faktycznie muszę więcej oglądać Lakersów - ten Clarkson to Bóg, tyle Winów dał Lakers ;) A miałem go za jeźdźca bez głowy, bez podania, ze średnią obroną. Wychodzą braki :(

 

 

Wziąłem typy Januarego i je zmieniałem, więc jeśli mam błąd, to January też, pytanie gdzie... najważniejsze, że wyszło +/- =0 ;)

 

Clarkson według mnie miał dobrą końcówkę, a bez niego to Russell nie pociągnie LAL do tylu zwycięstw. No i poza tym wygrali 3 ostatnie mecze, a jak nowy GM sobie zażyczy, to mogą je odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem typy Januarego i je zmieniałem, więc jeśli mam błąd, to January też, pytanie gdzie... najważniejsze, że wyszło +/- =0 ;)

 

Clarkson według mnie miał dobrą końcówkę, a bez niego to Russell nie pociągnie LAL do tylu zwycięstw. No i poza tym wygrali 3 ostatnie mecze, a jak nowy GM sobie zażyczy, to mogą je odpuścić ;)

Faktycznie, masz tyle ile January, ale moim skromnym zdaniem powinno być 381 a nie 383.

 

To pół ligi powinno sobie odpuścić ostatnie mecze, albo i wszystkie, bo tak GM każe. Nie przesadzajmy, z tego co wiem nie mogliśmy kazać drużynom tankować.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.