Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra :

 

1. Chwilowo przejmuje jako komisz Suns i OKC - jak ktoś się zgłosi chętny to je zbierze. Opisy tych teamów wrzucę w czw.

2. LBS i RappaR to zagraniczne wojaże, ale wrzucą opisy w najbliższym czasie.

3. Do reszty wysyłam PM

4. Liczę, że uda się wszystko do pt/soboty ogarnąć.

5. Potem głosowanie

6. I szukanie zastępstw dla OKC i Suns.

Ogłoszenie dawaj już teraz, im więcej czasu tym lepiej a może będziemy potrzebować więcej niż 2 zastępców.

Jak ktoś do pt/sob się nie odezwie to uznałbym, że rezygnuje i drużyna jest wolna dla ewentualnych chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Zaglądałem tutaj jeszcze pod samą końcówkę RS, ale nic się nie działo, a później święta i tak wyszło. Wybaczcie. Niemniej dobrze byłoby wysłać wiadomość w tym wątku na PM gdzie wszyscy są dodani. Wtedy wyskoczy powiadomienie każdemu i będzie wiadomo co i jak. Sam po cichu na nie czekałem :D Nie każdy przegląda całe forum. Ja właśnie po świętach miałem mało czasu więc rano czytałem tylko tematy serii PO. A w zakładkach forum mam wrzucone bezpośrednio do działu NBA, a do innych to już ręcznie wchodzę, jak mam czas. Mój opis pojawi się jeszcze dziś po powrocie do domu. Między obiadem, a kolacją będzie. Jeszcze raz sorry za zaspanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne braki:

Nuggets - LBS

Knicks - czlowiekmorza

Hornets - Kucio

Hawks - eMeS

 

Prawie sami założyciele gry! Wstyd, macie nas wszystkich wiadomo gdzie.

Proponuję by uznać, że zrezygnowali, bo widocznie nie chce im się nawet o tym napisać.

January - co z ogłoszeniem o naborze w dziale NBA? Kiedy głosowanie i w jakiej formie?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry wszystkich, ale byłem 2 tygodnie prawie we Lwowie i tam musiałbym robić opis z telefonu. Marne usprawiedliwienie no ale tak było. Do jutra wrzucę. Sorry jeszcze raz.

 

@Tacu

 

założyciem był January, ja co prawda starałem się pomagać, ale żadnej oficjalnej funkcji nie pełniłem, reszta osób z listy nie ma już żadnej większej historii w powstawaniu zabawy. Postaram się zmobilizować Kucia i cm, ale emes to nie wiem.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ile drużyn tankuje to chyba będę musiał stworzyć Power Ranking i na jego podstawie dopasować bilans. Bo co z tego, że jakiś zespół się trochę osłabił jak konkurencja do tankowania nie próżnowała i zbudowała zespół na poziomie D-League.

 

Zacznę już tworzyć opis, bo to chyba i tak będzie 3-4 dni roboty.


Wkleił by ktoś wszystkie drużyny i ich bilanse po ASG w realnej NBA by mieć bazę do głosowania?

 

http://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2017_standings.html

 

Expanded Standings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie tabelkę w Excelu i wstawiłem bilanse w realu i albo dodawałem, albo odejmowałem. W bilansie na dole musi być 381 W po ASG. Tylko problem, bo kilka zespołów tak potankowało - zwłaszcza Sacramento i Orlando, że trudno tym drużynom dać jakikolwiek win :) Dałem po jednym i wyszło mi mało winów. Dlatego drużynom, które nic nie zmieniły, albo się nawet minimalnie osłabiły, trzeba dać więcej ze względu na tych heavy tankerów :) Śmiesznie to wygląda, ale jakoś mi się zbilansowało, trochę przesunięć w play offach jest ale większe w rozstawieniu do draftu. Opisy mogę dać, ale to pewnie po jednym zdaniu. Dajemy w temacie czy wysyłamy do kogoś na PM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie tabelkę w Excelu i wstawiłem bilanse w realu i albo dodawałem, albo odejmowałem. W bilansie na dole musi być 381 W po ASG. Tylko problem, bo kilka zespołów tak potankowało - zwłaszcza Sacramento i Orlando, że trudno tym drużynom dać jakikolwiek win :) Dałem po jednym i wyszło mi mało winów. Dlatego drużynom, które nic nie zmieniły, albo się nawet minimalnie osłabiły, trzeba dać więcej ze względu na tych heavy tankerów :) Śmiesznie to wygląda, ale jakoś mi się zbilansowało, trochę przesunięć w play offach jest ale większe w rozstawieniu do draftu. Opisy mogę dać, ale to pewnie po jednym zdaniu. Dajemy w temacie czy wysyłamy do kogoś na PM?

Ja zero zwycięstw się nie obraze więc śmiało ;)

 

Dobrze jakby January albo ktoś inny wrzucił swoje typy by mieć wzór jak to ma wyglądać

 

No I ogólnie wszystko na pw do komisarza wysyłamy czy Julka? Pamiętam że się kiedyś zgłaszał na chętnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.