Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał:

Russ biegnie co sił w nogach a za nim Howard Zibaka lub Sabonis? 

Jeden z nich:) glownie dwaj ostatni:)

Moze wytrzymaja jak sie beda czesto zmieniac:)

No i ten tucker to z Twojej strony manipulacja bo rockets wymienili.capele dopiero jakies 2 mecze temu a westbrook szaleje od 2 miesiecy i z capela tez szalal;)

11 minut temu, ignazz napisał:

 

Po pace Houston widzę natomiast kłopoty posiadania 3 ważnych podkoszowych którzy Tuckerem nie są aby rzucać trójki z rogu 

Przeciez ibaka rzuca znacznie lepiej za 3 niz tucker:) ponad 40% w tym trymestrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volume?

9 minut temu, Eld napisał:

Chętnie, ale mogę być nieobiektywny. Generalnie Russ w T2 to top10 graczy. Trzeba być jakąś amebą od kosza aby tego nie widzieć.

Kuzwa teraz dopiero zatrybilem ze Eld kocha Russa. Shit. A myślałem ze coś zjadł nieświeżego. Dziękuje. Napisz mi na dobranoc jak grasz small przeciw LMA Collins ( przypomne ze Houston raczej nie jesteś) 

 

w sumie mam twój cytat jak zagrasz vs spurs. 
z twojego opisu 

Kaminsky – Olynyki i Lopezy tego forum się za nim nagonią mocno jak wyciąga ich na obwód. Nie lekceważysz gościa który 35% wali za trzy a w open jeszcze więcej. 11,3 mpg. Tak. To kasztan który powinień wchodzić z ławki, ale u mnie gra cały trymestr w s5. Na kilka meczów na 5 miał zastępstwo w postaci Bagleya i Boldena ( razem 8 ). Ostro eksploatowany, 42 mpg, pozostałe 6 rozkładam na ten 1% OG na C i 8 meczów duetu B&B. Innymi słowy – czekamy na powrót Nurkića.

Bembry – koleś rzutowo to tragedia, że aż się nie chce podawać jego statów. Ale i tak jest lepszy od Westbrooka w T1 zeszłego roku J. Biega, broni, próbuje, ma te swoje 22 mpg. TS 51,4% i dorzuci mi z ławki 6,3 ppg i 4 zbiórki. Za skuteczność rzutów wolnych nie dostał koszyczka na święta od firmy.

Batum – czy naprawdę muszę tu coś pisać? Nikt z Was nie ma tego co ja. Zawodnika któremu płacę 25,5M w tym roku za 3,3 ppg. To może chociaż tróje dobrze macha? No jak dla Ciebie 27,3% to dobrze to niech będzie. Choć w żadnym wypadku nie kwestionuje jego mentorstwa dla młodych, nauki i tego że godzi się sobą zapychać dziury.

O Exumie i Boldenie nie mam co wspominać. Marginalne role w RL, więc u mnie musi być podobnie.

 

edit; Gasol BAgley out of game 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

jak grasz small przeciw LMA Collins ( przypomne ze Houston raczej nie jesteś) 

LMA niech sobie biega po tym obwodzie ile chce. Ta ilość 3PA nie jest groźna. Wliczona w straty. Na Collinsie siedzi OG Anunoby i masz pograne chłopie 🙂. Sam chciałeś plastra na biodro kupić.

3 minuty temu, fluber napisał:

W 2t? 25 meczow, 82 trojki oddane i 42.7% skutecznosci

Raczej nienawidzi russella za to ze nie gral w thunder tak jak gra teraz:)

Bez komentarza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałbym to urokiem Gm i jego ilości ale i jakość wpisów. Tym bardziej ze poszedł przekaz całkowicie słuszny ze Fluber szybko wyciągał Charlotte z nizin i to ociepliło wizerunek zespołu. Russ grał słabo a dobra gra Sabonisa nie przebiła się z taka siła jak obecnie po nominacji. Taki urok głosowań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo @fluber, że przy podawaniu głębokiej rotacji wymieniasz Luke Kennarda, a potem nie nadmieniasz, że cały trymestr był kontuzjowany. Twój czołowy gracz rotacji, który miał świetny pierwszy trymestr i znacząco przyczynił się do tak dobrego bilansu. Już widać, że jego absencja mocno odbije się na ficie i będzie sporą lineupów z bigballem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Trochę słabo @fluber, że przy podawaniu głębokiej rotacji wymieniasz Luke Kennarda, a potem nie nadmieniasz, że cały trymestr był kontuzjowany. Twój czołowy gracz rotacji, który miał świetny pierwszy trymestr i znacząco przyczynił się do tak dobrego bilansu. Już widać, że jego absencja mocno odbije się na ficie i będzie sporą lineupów z bigballem.

W depth chart go nie biore pod uwage i generalnie masz racje.

27 minut temu, january napisał:

 

Rozsądne podejście, przyklaskuję, bo zupełnie szczerze gryzłem się, że dałem o 1W za dużo w 1T Hornets.

Wbrew pozorom jestsm bardzo rozsadnym gm-em do ktorego nieslusznie przylgnela latka propagandzisty gdy w rzeczywistosci jestem uosobieniem pokory:)

20 minut temu, ignazz napisał:

Nazwałbym to urokiem Gm i jego ilości ale i jakość wpisów. Tym bardziej ze poszedł przekaz całkowicie słuszny ze Fluber szybko wyciągał Charlotte z nizin i to ociepliło wizerunek zespołu. Russ grał słabo a dobra gra Sabonisa nie przebiła się z taka siła jak obecnie po nominacji. Taki urok głosowań. 

Tzn nie da sie ukryc ze glownie zyskalem na tym ze wielu graczy gralo w 1t lepiej niz oceniajacy sie spodziewali przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Volume?

Kuzwa teraz dopiero zatrybilem ze Eld kocha Russa. Shit. A myślałem ze coś zjadł nieświeżego. Dziękuje. Napisz mi na dobranoc jak grasz small przeciw LMA Collins ( przypomne ze Houston raczej nie jesteś) 

 

w sumie mam twój cytat jak zagrasz vs spurs. 
z twojego opisu 

Kaminsky – Olynyki i Lopezy tego forum się za nim nagonią mocno jak wyciąga ich na obwód. Nie lekceważysz gościa który 35% wali za trzy a w open jeszcze więcej. 11,3 mpg. Tak. To kasztan który powinień wchodzić z ławki, ale u mnie gra cały trymestr w s5. Na kilka meczów na 5 miał zastępstwo w postaci Bagleya i Boldena ( razem 8 ). Ostro eksploatowany, 42 mpg, pozostałe 6 rozkładam na ten 1% OG na C i 8 meczów duetu B&B. Innymi słowy – czekamy na powrót Nurkića.

Bembry – koleś rzutowo to tragedia, że aż się nie chce podawać jego statów. Ale i tak jest lepszy od Westbrooka w T1 zeszłego roku J. Biega, broni, próbuje, ma te swoje 22 mpg. TS 51,4% i dorzuci mi z ławki 6,3 ppg i 4 zbiórki. Za skuteczność rzutów wolnych nie dostał koszyczka na święta od firmy.

Batum – czy naprawdę muszę tu coś pisać? Nikt z Was nie ma tego co ja. Zawodnika któremu płacę 25,5M w tym roku za 3,3 ppg. To może chociaż tróje dobrze macha? No jak dla Ciebie 27,3% to dobrze to niech będzie. Choć w żadnym wypadku nie kwestionuje jego mentorstwa dla młodych, nauki i tego że godzi się sobą zapychać dziury.

O Exumie i Boldenie nie mam co wspominać. Marginalne role w RL, więc u mnie musi być podobnie.

 

edit; Gasol BAgley out of game 

Oduczysz się edytowania starych postów? Tylko przez przypadek dostrzegłem, że coś tam napisałeś a później znów obraza i zarzuty że brak odp. lub o brak kultury.

Druga rzecz. Jak chcesz się odnieść do mojego opisu to odnieś się do opisu za T2 a nie za T1. O przeszłości, szczególnie Bembrym i Batumem nie rozmawiam. Dlaczego? Nie ma ich już a core to to nie był. 

Jak chcesz ze mną rozmawiać @ignazz to odnoś się do II trymestru a nie I ktory dawno rozliczyliśmy.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Oduczysz się edytowania starych postów? Tylko przez przypadek dostrzegłem, że coś tam napisałeś a później znów obraza i zarzuty że brak odp. lub o brak kultury.

Druga rzecz. Jak chcesz się odnieść do mojego opisu to odnieś się do opisu za T2 a nie za T1. O przeszłości, szczególnie Bembrym i Batumem nie rozmawiam. Dlaczego? Nie ma ich już a core to to nie był. 

Jak chcesz ze mną rozmawiać @ignazz to odnoś się do II trymestru a nie I ktory dawno rozliczyliśmy.

 

Ok. Myślałem ze wyjdziesz Kaminskim ale wyczytałem z opisu twojego T2 ze tez kontuzjowany. 
wiec Kantera nie ma kto zmienić a kto zmieni OG na PF? Bo nie wynika z opisu. 

Uparłeś się tak pośmiać z podkoszowych spurs w najgorszym możliwym momencie. 

To tak nie działa ze grając cały sezon według koncepcji na wysokiego to nagle po kontuzji pstryk i masz small ball 

Te 2:01 i 105 kg OG to potwierdzony pomiar? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ok. Myślałem ze wyjdziesz Kaminskim ale wyczytałem z opisu twojego T2 ze tez kontuzjowany. 
wiec Kantera nie ma kto zmienić a kto zmieni OG na PF? Bo nie wynika z opisu. 

Wszystko masz rozpisane. Wczytaj sie. Zmiennikiem OG jest Clark, awaryjnie KCP a rozpiskę aż 6 centrów i ich minut masz bardzo szczegółowo podane.

Ignaś, bez żadnych personalnych, ale nie wychodzi mi dla Ciebie za dobry wynik. Do tego musisz się mocno za siebie ogładać, co by tradycję szlag nie trafił i w końcu Spurs bez PO. 

Kings, Spurs, Jazz, Dallas, Thunder. Jest nas pięciu o 3 playoff spoty, bo Lakers, Denver, Houston, Suns i Wolves to pewniaki. Przyznaję, szanse mam najmniejsze na ten moment, ale jeszcze dużo ciekawych rzeczy się będzie działo a i poddawać się nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Masz też prawo się zesrać na środku swojego pokoju, ale pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to dyskutuj, a nie minusuj.

jest to zapisane gdzieś w regulaminie ?

3 godziny temu, fluber napisał:

celowe podawanie fałszywych statystyk z premedytacją, żeby mój team był gorzej oceniany to jest zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

 

 

9 godzin temu, fluber napisał:

No juz sie chlopie nie osmieszaj procentami z 5 rzutow;) a mcconnell to nie ten trymestr:)

w pozwól, że nie wyśmieję tego na głos biorąc pod uwagę, że DJ więcej biegał za Hillem niż Ericiem

2 godziny temu, ignazz napisał:

a inaczej przemieszczanie się pod swoje akcje Howarda

Howard jako rim runner ma sens, ale Sabo to kompletne marnotrawienie value

2 godziny temu, fluber napisał:

Warren może za to dużo zyskać na szybkim ataku, bo on jest w TOP 10 w lidze

1.24 ppp to nie jest elita

2 godziny temu, ignazz napisał:

Millsa White Belli i Poeltla / Monte Morrisa Wigginsa Reddisha i Lena

ławka rl Spurs wciąga twoją nosem i wypluwa prosto w nie wiem co :] 

2 godziny temu, ignazz napisał:

A LMA nie sadze aby z taka gra mi szkodził. 

nom, pod koszem w D jest tragiczny, więc mam inny odbiór :) 

zresztą zespół z nim ma DRTG 115 w tym trymestrze i to nawet obecność Forbesa nie jest tutaj dla defensywy szkodliwa, także czekam na tłumaczenie, kto tym razem jest winny

2 godziny temu, fluber napisał:

W sumie to generalnie, jakie to ma znaczenie, w jakich okolicznościach go pozyskałem?:)

ma takie samo znaczenie jak  FG% lub staty per 36' w ocenie gracza - żadne

 

ogólnie Ignazz pozdro jak u Ciebie sporo nie gra Brogdon a twoja strefa podkoszowa w obronie wygląda mniej więcej tak 

Znalezione obrazy dla zapytania: 4 guys 1 girl on couch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, polishllama69 napisał:

jest to zapisane gdzieś w regulaminie ?

 

 

w pozwól, że nie wyśmieję tego na głos biorąc pod uwagę, że DJ więcej biegał za Hillem niż Ericiem

Howard jako rim runner ma sens, ale Sabo to kompletne marnotrawienie value

1.24 ppp to nie jest elita

ławka rl Spurs wciąga twoją nosem i wypluwa prosto w nie wiem co :] 

nom, pod koszem w D jest tragiczny, więc mam inny odbiór :) 

zresztą zespół z nim ma DRTG 115 w tym trymestrze i to nawet obecność Forbesa nie jest tutaj dla defensywy szkodliwa, także czekam na tłumaczenie, kto tym razem jest winny

ma takie samo znaczenie jak  FG% lub staty per 36' w ocenie gracza - żadne

 

ogólnie Ignazz pozdro jak u Ciebie sporo nie gra Brogdon a twoja strefa podkoszowa w obronie wygląda mniej więcej tak 

Znalezione obrazy dla zapytania: 4 guys 1 girl on couch

Jeżeli Forbes według twoich statystyk nie szkodzi wyrzuć je do kosza i spróbuj napisać jeszcze raz. Nie rozumiem kompletnie twojego całkowitego zaślepienia hejtiwaniem LMA którego w dyskusjach z fanami spurs bardziej doceniamy w obronie podczas gdy ty jak go widzisz to dostajesz szału. Na ławce zobaczysz Wigginsa i to samo. Meh 

Forbesa defensywnie nie ma się jak obronić a ty się LMA czepiłes :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, polishllama69 napisał:

Dzięki idiotycznej wymianie zdań z Fluberem miałem mniej czasu na przygotowanie opisu, więc jest niekompletny i taki pozostanie, bo nie mam zamiaru tracić więcej czasu na tę syfiastą grę.

Gadaliśmy na zlocie, że jak bym że tak naprawdę to mógł bym być Twoim ojcem. 

Więc posłuchaj mnie teraz Synu. Dziwię się Tobie, młodzieńcowi który jawi mi się jako naprawdę inteligentna bestia że dajesz się nabierać i prowokować.

Dlaczego inteligentna? Głupia osoba nie ogarniała by w tak dobry sposób statystyk i wysuwała przy tym mądre wnioski.

Dlaczego bestia? Bo przeginasz z tekstami. Pamiętaj, że bardziej przeciwnika z równowagi wyprowadzisz spokojem niż chamskimi odzywkami. Nie nazywaj czegoś, czym fascynuje się mniej lub bardziej trzydziestu dorosłych facetów 'syfiastym'. Z racji faktu, że sam Ci wódki nalewałem oczekuję przeprosin dla wszystkich za nazwanie nas syfilisami. 

A dlaczego nabierać i prowokować? Jesteś tu już tu dość sporo miesięcy. Pewnie o każdym masz wyrobione zdanie. I dziwie się Tobie, że je mając nadal nabierasz się na ich sztuczki, prowokacje  i inne zagrywki. Wykorzystują Twoją młodzieńczą energię, sami jej nie mając ale przeciwko Tobie. 

Ze spokojem i do przodu i pamiętaj - za niedotrzymanie paktu ze mną który zawarliśmy uściskiem ręki czeka Cię okropna kara. Jak okropna? Nie chcesz wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.