Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Co za Wuj to Qcinowi klepnął, przyznać się:)

According to Chris Fedor of the Cleveland Plain Dealer, Andre Drummond will likely pick up his $28.7 million player option for the 2020-21 season.

This was the primary reason the Pistons were willing to trade away Drummond for spare parts. Per Fedor's report, the Cavs would be "fine" with Drummond opting in for next season. Fedor adds: "They have even internally discussed the possibility of giving Drummond a long-term extension if they feel the short-term experiment works."

Będzie potrzebna weryfikacja czy deal nie przeszedł między piątkiem a sobotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tak btw @fluber to jak to będzie wyglądało z Russella absencjami w 3T, bo mu po tej wymianie po zakończeniu jego 2T, zostało 31 spotkań jeszcze w Wolves do gry zamiast 29?

Ja nie wiem jak Ty to potraktujesz w opisie, bo ja wypisuje tylko liczbe nieobecnosci bez podania przyczyny ( czyli czesc tych absencji to po prostu bycie poza rotacja w nba). Tutaj domyslnie potraktowalem go jako gracza warriors ( czyli nie gral kiedy warriors grali 53 mecz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie no - drugi trymestr jest ok, 53 mecz = się jego pierwszy mecz w Wolves, gdzie i tak nie zagrał, ale chodzi mi już o 3 trym, bo tam mu wchodzi 31 spotkań, nie mam pomysłu jak to ogarnąć^

Bede pewnie liczyl od 54 meczu wolves bo w sumie to nie widze sensowniejszej metody:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucas napisał:

Wygrali dzięki niesamowitemu impaktowi DLO w szatni. Rośnie nam nowy Hasłem 💪💪💪

Najpierw się Lucas przypierd#%@sz, że wynoszę grę poza nasz dział - pomimo że ja nic o grze nie wspomniałem pisząc o Beasleyu tylko Ty, po czym robisz dokładnie  to samo za co się przypier%#$łeś do mnie.. :) 

Brawo ty..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncle Eld wpadł na nowy pomysł. Na samej górze, praktycznie nie rzucający się w oczy pojawiło się "Archiwum". W domyślę lądować tam będą między innymi wszystkie stare i zakończone serie plaoffs aby Alonzo nas nie zamęczał, no nie ważne.

Łatwiej będzie się odnaleźć w gąszczu tematów. Jeśli ktoś ma pomysł co by można było tutaj jeszcze wrzucić, pisać śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatni mecz trymestru dla Lakers, Nets, Wizards i TImberwolves, co będzie oznaczać koniec trymestru w ogóle. Jutro uzupełnię nieobecności dla graczy tych 4 drużyn i obliczę ekwiwalenty minut, więc bardzo proszę, jeżeli czyjś ważny gracz rotacji nie jest wpisany do tego zestawienia, to proszę się pilnie upomnieć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

 

Natomiast te ekwiwalenty minut są coś lipne xD W sensie mam wrażenie, że bardziej zamydlają niż klarują obraz w naszych opisach^ Przykładowo - widzi się wizualnie że gwiazda gra 34 min (kiedy ze względu na absencje wychodzi powiedzmy średnio 25 min na mecz tak naprawdę) i to jest znacznie ważniejsze w odbiorze niż to, że tam jakiś innych dwóch ziutków ma po 15 min zamiast po 10 min^

Zrobię może jeszcze zestawienie ilu graczy s5 opuściło mecze w danym trymestrze, może to będzie bardziej działało na wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie wiem :P Mi się wydaje, że przy ocenie teamów najuczciwsze jest chyba to co ja robię czyli minuty uwzględniające absencje (np DLO uwzględniając absencje będzie miał bodajże 23 min u mnie w depth chart), to pozwala na bardzo szybką ocenę siły ekip. Np Ziona patrząc faktycznie jak to wyszło, miałbyś powiedzmy w Dallas 9-10min w rotacji, Isaaca 6-7 min, Kawhiego w Knicks 26, Irvinga 10-11min - to od razu klaruje co i jak.

Ja próbuję przecież zrobić to samo, tylko nie przez zmniejszenie minut, a przez zwiększenie minut do wypełnienia. Poza tym wtedy może istnieć tendencja do walenia 40 minut kontuzjowanemu graczowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.