Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie można wprowadzić hard cap dla ekip będących 2 lata z rzędu ponad luxury. Luxury tax jest za płace na poziomie ok. 120% salary cap, więc w drugim roku płacenia luxury można zrobić hard cap na poziomie 140% salary cap, w trzecim 130%, a w czwartym 120% (czyli de facto zmuszenie do zejścia poniżej luxury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to mała kara w stosunku do rzeczywistości, bo przecież i tak zespoły płacące podatek mają tylko małe MLE, więc i tak mogą podpisać tylko 1 FA, a reszta za minimum. Moim zdaniem trzeba byłoby wymyślić jakąś karę, szczególnie dla ekip, które są ponad luxury 2 i więcej lata z rzędu. W przeciwnym wypadku nie będzie u nas problemu, przed którym stała Oklahoma z Hardenem albo zaraz będą stać Dubs. Po prostu każdy se podpisze za maxa najlepszych graczy i tyle. Brak małego MLE to nie jest raczej powód do zrezygnowania z jakiegoś kluczowego gracza z rotacji.

hmm może się po prsotu umówimy o ile można przekroczyć a potem to już nie można?

 

edit:

własnie chodziło mi o hard cap, juz napisałeś nie zauwazyłem

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie można wprowadzić hard cap dla ekip będących 2 lata z rzędu ponad luxury. Luxury tax jest za płace na poziomie ok. 120% salary cap, więc w drugim roku płacenia luxury można zrobić hard cap na poziomie 140% salary cap, w trzecim 130%, a w czwartym 120% (czyli de facto zmuszenie do zejścia poniżej luxury)

Ten pomysl jest calkiem spoko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was to znowu grzeje.

 

Wade gra z ławki. I nijak to się ma do porównania z pasowaniem Pod dragica który gra z Greenem i na być tym odrzucającym na obwód po penetracjach.

 

Razem będą grali tylko w ofensywnych sytuacjach specjalnych i to nue zawsze.

 

Ławka wypatrywania ale Mam Wade'a.

 

Ma ktoś lepszego ms ławce?

Klocki nie pasują.

 

Jasne.

Stary skład po tym jak podmieniłem starszych na młodszych.

 

Brawo

S5. Dalej Green.

Za to Parker to taki fit ze hihi

Manu i to jego granie od 2013 to tez rozumiem ze osłabione spurs

W draft oba picki dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z ławki się kompletnie wypstrykał. Ma stary skład, który potrzebuje odpoczynku i dwóch rezerwowych, którzy cokolwiek grają. 

 

 

odeszli:

 

Parker:      35lat

Manu        40 lat

Mills           29 lat

Dedmon    28lat

Murrey      21 lat

 

 

przyszli:

 

Dragic        31 lat (4 lata odmłodzenie w S5)

Wade          35 lat (5 lat względem Manu)

 

i jestem liderem w głosowaniu po:

 

ilyasova    30 lat  ( 2 lata starszy niż Dedmon)

Sergio       31 lat  ( ten duuużo starszy od Murreya ale tylko dwa od Millsa)

 

 

wiek mojej rotacji w PO ( stara ekipa)

 

31+30+26+31+35 plus ławka 35+21+31+30

 

 

ps. wiek wstawiam rocznikowo czyli niekorzystnie wg systemu USA gdzie te daty idą rok niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o Spurs w kilka wątkach :P ja pozwolę sobie napisać tu ;)

 

Według mnie ten nowy skład Spurs jest lepszy niż ten "w realnej NBA". Ok, ławka jest krótsza, ale w play-offach nie gra się 12 zawodnikami, tylko siedmioma, max dziewięcioma. Millsa trochę szkoda, ale Rodriguez może być ok opcją, choć zdziwiło mnie to, że Rose nie jest pierwszym priorytetem. Dedmon (też by pewnie odszedł, jak Mills po sezonie) i tak w play-offach grałby pewnie po 10 min... Aldridge broni coraz lepiej, cała drużyna Spurs jest jedną z najlepszych w obronie, a strata Dedmona dużego wpływu mieć nie powinna, choć zawsze przyda się taki zawodnik. Jednak Ilyasova będzie tu upgradem (szczególnie w ataku) i myślę, że z tym składem Spurs spokojnie powalczą o finały, jeśli nie mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sezon kończy się za 10 dni, a ja se spojrzałem z ciekawości na nasze rostery i w sumie nie wiem jak miałbym dziś zagłosować na bilanse, skoro wiele drużyn nie ma aktualnych składów, a Pelicans nie mają ani aktualnych ani nieaktualnych. Także mam prośbę, żeby każdy kto nie ma aktualnego składu poświęcił te 5 cennych minut swojego życia i zrobił co trzeba, bo inaczej przeciągnie się wszystko w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon kończy się za 10 dni, a ja se spojrzałem z ciekawości na nasze rostery i w sumie nie wiem jak miałbym dziś zagłosować na bilanse, skoro wiele drużyn nie ma aktualnych składów, a Pelicans nie mają ani aktualnych ani nieaktualnych. Także mam prośbę, żeby każdy kto nie ma aktualnego składu poświęcił te 5 cennych minut swojego życia i zrobił co trzeba, bo inaczej przeciągnie się wszystko w nieskończoność.

Jak dla mnie najlatwiej byloby robic power ranking od kazdego gm-a. Uwzglednic tylko nasze sklady i potem odnosic sie do realnego bilansu, np. w kontekscie rywalizacji Denver i PTB jak sa blisko. Kazdy gm ma do dyspozycji taka sama pule punktow zalozmy 50 na konferencje i osobno punktuje Wschod i Zachod lub 100 i punktuje wtedy wszystkie 30 ekip. Na bazie tego ustalamy kolejnosc po RS. W przypadku remisu decyduje realny bilans w NBA. Kazdy gm wrzucilby wizje wlasnej ekipy i to powinno w zupelnosci wystarczyc. No i glosowanie zalozmy tydzien lub dwa i potem robimy po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym była dyskusja. W czym będzie łatwiej jeśli dasz np Suns 1 pkt czy bilans 5-22? No i jak chcesz zrobić power ranking za obecny sezon, skoro ok. 2/3 wyników bierzemy z rzeczywistości? Tzn można, ale to jest przecież dokładanie dodatkowej roboty.

 

Najważniejsze, żeby składy były aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.