Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Cię martwić, bo generalnie fajnie się wyczyściłeś z gównianych kontraktów Mozgova i Denga, ale trade z Grizzles, a co zatem idzie wszystkie następne był nielegalny.

Pick MEM 2021 może trafić do Bostonu i Memphis raczej w takiej formie nie mogli nim handlować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie chcę Cię martwić, bo generalnie fajnie się wyczyściłeś z gównianych kontraktów Mozgova i Denga, ale trade z Grizzles, a co zatem idzie wszystkie następne był nielegalny.

Pick MEM 2021 może trafić do Bostonu i Memphis raczej w takiej formie nie mogli nim handlować.

Szczęśliwie pick nie poszedł  nigdzie dalej, więc po prostu jest na zasadzie "if not in 2021 (top7 protected) or 2022 (top 5 protected) to 2023 top protected or 2024 unprotected) - nic to w sumie nie zmienia, ale dzięki za wyłapanie.

Dokładniej : 2021 MEM 1-7 protected (conveyable if Memphis conveys a 1st round pick to Boston in 2019) and 1-5 protected in 2022 (conveyable if Memphis conveys a 1st round pick to Boston in 2020) and 1-3 protected in 2023 and unprotected in 2024.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczęśliwie pick nie poszedł nigdzie dalej, więc po prostu jest na zasadzie "if not in 2021 (top7 protected) or 2022 (top 5 protected) to 2023 top protected or 2024 unprotected) - nic to w sumie nie zmienia, ale dzięki za wyłapanie.

Tak jest ok. Porządek w papierach musi być, bez względu na ustrój. ☺

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest ok. Porządek w papierach musi być, bez względu na ustrój. ☺

Ależ wielokrotnie podkreślałem, że nieomylny nie jestem, więc z góry naprawdę dzięki jak ktoś wyłapie błędy - zwłaszcza te moje :D

Wasza pomoc tym bardziej przyda się przy dalszych etapach rozrywek, bo im dłużej wertuję te CBA tym cięższe kwiatki wynajduję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie ciekawi brak aktywności GMa GSW. Czy w ogóle bez zrzucenia kogoś z dwójki Klay/Dray ma szansę podpisać Duranta? Bo Bird rights nie ma, Kurze da powiedzmy max i dajmy na to w głosowaniu mu go potwierdzimy, ale czy wtedy ma jakiekolwiek finansowe możliwości związane z kd?

Nie zabija się kury, która znosi złote jaja :D Początkowo myślałem żeby może poszukać solidnego centra i jakiegoś uniwersalnego SFa na przyjemnych kontraktach, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że nic mnie nie zadowoli w 100%. Zresztą to taka maniera fanów (tak, moja też) że szukamy ulepszeń, zmian, świeżości. Widzimy kontenderów w ekipach, które tylko gdzieś tam wyszczubią nos, a w tych realnych teamach sunących do finałów dopatrujemy się dziur, gdzie ich nie ma. Kiedy to już LeBron miał się zestarzeć? Clippers to już temat skończony na szczęście. Boston czy DDR w rywalizacji z LeBronem? Memphis zabijające Golden State ślamazarną grą? :) Nuda jest... nudna, dlatego lubimy puszczać wodze fantazji i tworzyć fajne scenariusze, trochę życzeniowe. Nic w tym złego, ale lepiej opierać się na tym, co systematycznie się powtarza.

PS Mała ciekawostka. Myślałem nawet żeby oddać kogoś z dwójki Curry/Durant w celu urozmaicenia zabawy i oderwania nas trochę od tego, co dzieje się w lidze. Ale widzę, że poszło sporo ciekawych wymian i kilka ekip fajnie się wzmocniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS Mała ciekawostka. Myślałem nawet żeby oddać kogoś z dwójki Curry/Durant w celu urozmaicenia zabawy i oderwania nas trochę od tego, co dzieje się w lidze. Ale widzę, że poszło sporo ciekawych wymian i kilka ekip fajnie się wzmocniło.

Jedyne co mnie powstrzymało przed wymianą Parker/Manu za  Lebrona to strach, że mnie Janury wyrzuci z zabawy :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co mnie powstrzymało przed wymianą Parker/Manu za  Lebrona to strach, że mnie Janury wyrzuci z zabawy :tongue:

Nie mógłbym pozwolić na takie wzmocnienie Cavs  :onthego:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mógłbym pozwolić na takie wzmocnienie Cavs  :onthego:

Lebron>>>>>T Mac>>> Kobe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebron>>>>>T Mac>>> Kobe

Nie wiem czy bezgraniczna jest Twoja miłość do Lebrona czy nienawiść do Kobego.. albo jedno i drugie. :panda:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak gracz typu jerett j jest wolny mogę go pidpusac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od ciekawostki : Minnesota by mieć caphold na Ibakę latem (i go zatrzymać) musi wykonać trade w draft day, by kogoś wysłać dla zwolnienia salary.

Oficjalne dementi (jak w stanie futbolu po slowach Pawla Zarzecznego) mam pelne prawa Birda w stosunku do Ibaki i jedyne co mnie blokuje to te cholerne podatki, ale mam temat do przemyslenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalne dementi (jak w stanie futbolu po slowach Pawla Zarzecznego) mam pelne prawa Birda w stosunku do Ibaki i jedyne co mnie blokuje to te cholerne podatki, ale mam temat do przemyslenia ;-)

early czy full birds nie ma znaczenia i tak caphold musi być poniżej salary ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

early czy full birds nie ma znaczenia i tak caphold musi być poniżej salary ;)

Nie musi byc. Spojrz na sytuacje Toronto. Moga miec cap holdy powyzej salary po wyoptowaniu Lowry'ego i przy cap holdach Ibaki i Tuckera a i tak moga wszystkim dac 5 letnie umowy. Gdyby bylo tak jak mowisz, to lac juz mogloby pakowac manatki bo nie stac by ich bylo na przedluzenie cp3 griffina i reddicka. Oczywiscie poza swoimi wolnymi agentami nic nie zrobie ale nie musze zrzucac nikogo by Ibake przedluzac. Pytalem niezangazowanych uzytkownikow na forum i ludzi spoza forum. Kazdy zwracal uwage tylko na aspekt wysokosci podatkow ale cap holdy moga byc powyzej capu przy pelnych prawach birda. Robiac transfery tym sie kierowalem. Gdyby Ibaka mial tylko early birds to w zyciu nie wchodzilbym w deal z Orlando.

Edytowane przez shevcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dokładnie tak jak pisze shevcu. Mając Full bird rights(a ma takie do Jebaki) może go podpisać bedąc powyżej capu, w sumie o to chodzi głównie w tych bird rights.

Edytowane przez TuPalnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Racja my bad. Nie wiem czemu, ale ciągle mi przypadek Ibaki wyskakuje w głowie na zasadzie jakby shevcu nie miał do niego praw Birda, nie wiem czemu, bo już 3 raz mi na to shevcu zwrócił uwagę, wydaje mi się że ok, a potem znowu go traktuje jak zwykłego FA ;)

#jakaśdziwnaIbakarule w mojej głowie. Co lepsze przy poencjalnej wymianie Ibaki do Raps (w realnej NBA) ileś razy zwracałem uwagę, że to dobry deal bo będzie mógł Masai dzięki temu go zatrzymać latem zbierając prawa Birda.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luz choc nie powiem mialbym reke w nocniku w czasie draftu. Nie zmienia to faktu, ze Sota byc moze bedzie handlowac pickiem i mlodzieza w celu dolozenia lepszego gracza. Slucham ofert powoli...;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak wogle to jest jakiś pomysł, żeby karać zespoły za luxury tax?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chyba trzeba się będzie doszkolić w przepisach :smile:

Ale mam na to trochę czasu.

Jakaś porada gdzie najłatwiej to ogarnąć?

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak wogle to jest jakiś pomysł, żeby karać zespoły za luxury tax?

Co sezon o jeden mniej fa do podpisania az dojdziemy do momentu az team bedzie podpisywal jedynie fa za minimum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi