Skocz do zawartości
january

Nowy projekt - być GM. Zapisy i dyskusja nad regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

podaj poprosze random przyklad

Np. Norman Powell w innym niż Raptors zespole (minuty). Poprawa fatalnego dopasowania w Bulls (w sumie to co TuPalnik swoją wymianą już zrobił).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze, to wszystko zależy od potencjału danej ekipy w moim mniemaniu.

Przykładowo mamy takiego Biyombo. Teoretycznie ofensywny kołek, w defensywie bez rewelki w Orlando, ale trafia w chorym dealu do Spurs za Manu i picki. Dla Orlando picki teraz ważne bo idą w przebudowę, a Manu zlatuje po sezonie. Idą w dół, osiągają cel i dla mnie idą w dół w PR.

W Spurs nowy center ma być skurwielem w obronie, ofensywnie nie interesuje go nic, bo LMa i Kawhi robią całą robotę. Dla mnie w tym momencie ma większą wartość niż w obecnej realnej sytuacji w Magic.

Wydaje mi się, że każdy będzie miał swoje podejście, ale co fajne, to january nam dał opcję do ,,sprzedania swojego teamu" innym i jak ekipę sprzedasz zajebiście, to myślę, że nawet realnie jak będą wyglądać gorzej, to Twoją wizję ktoś kupi i u niego będziesz nawet z 10 miejsc wyżej niż rzeczywiście.

Ignazz slyszes.? Dawaj picki i zrobimy to!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignazz slyszes.? Dawaj picki i zrobimy to!

Na jego miejscu szedłbym ostro w Ibakę i Batuma za pick z jego draftu, jakiś future pick, oddałby do Ciebie Murraya i duo Manu&Parker. Potem niech pakuje Greena z Gasolem, jedzie po pg ze słabszej ekipy i może być ciekawie z GSW ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogólnie GMowi GSW roboty przed Free Agency nie zazdroszczę. Mieć Duranta bez praw Birda to meega ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto kieruje obecnie Sixers bo może by chcieli w końcu pograć w PO dzięki Batumowi i reszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto kieruje obecnie Sixers bo może by chcieli w końcu pograć w PO dzięki Batumowi i reszcie ;)

Niestety chwilowo wakat po rezygnacji Juliusa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę oddać swój pick czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę oddać swój pick czy nie?

bezwarunkowo 1st dopiero z 2022 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety chwilowo wakat po rezygnacji Juliusa :(

To słabo bo nie mam z kim dealu zrobic a Pels ktoś ogarnia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To słabo bo nie mam z kim dealu zrobic a Pels ktoś ogarnia?

@mac

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj na priv.

Dzis moze wstawie to cos w topicu obok.

Przy okazji dodam, ze podczas skladania propsow dla mnie prosze o podanie top5 najlepszych graczy obecnie w nba.

Edytowane przez mac
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry panowie ale ja się czasowo jednak nie wyrabiam. Mam duży projekt do ogarnięcia i póki co jestem out.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wracam z urlopu

wbijam skład

I oddaję picki jakby co....

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie do komisza.

co robimy z klauzulą Melo?

według mnie, by najrealniej podejść do sprawy można w tym pojedynczym przypadku uznać, że deal może przejść tylko do cavs, clippers i celtics. Pytanie, czy też Bulls? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Edytowane przez TuPalnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozyskalem Pekovica, rozumiem że po sezonie jego kontakt spada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozyskalem Pekovica, rozumiem że po sezonie jego kontakt spada?

Pod warunkiem, że zgłosisz oficjalnie, że chcesz by spadał. Zawsze możesz go trzymać i za rok użyć go w wymianie i pozyskać pick jak ktoś chciałby z kasy zejść, bo Peko w NBA już nie zagra.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, spoko opcja przemyśle to na koniec sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod warunkiem, że zgłosisz oficjalnie, że chcesz by spadał. Zawsze możesz go trzymać i za rok użyć go w wymianie i pozyskać pick jak ktoś chciałby z kasy zejść, bo Peko w NBA już nie zagra.

Możesz rozwinąć sytuację Pekovica bardziej szczegółowo jak dla żółtodzioba? (Dla mnie to co tutaj robimy jest kompletnie obce i nowe. Jakoś nigdy specjalnie się nie zagłębiałem w finanse i kontrakty w NBA, gra była dla mnie ważniejsza.) O co mi chodzi? Co oznacza, że po sezonie jego kontrakt spada? Czemu ktoś kto go pozyska zejdzie z kasy, skoro go pozyska? Kto mu zapłaci za jego kontrakt w przyszłym sezonie?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz rozwinąć sytuację Pekovica bardziej szczegółowo jak dla żółtodzioba? (Dla mnie to co tutaj robimy jest kompletnie obce i nowe. Jakoś nigdy specjalnie się nie zagłębiałem w finanse i kontrakty w NBA, gra była dla mnie ważniejsza.) O co mi chodzi? Co oznacza, że po sezonie jego kontrakt spada? Czemu ktoś kto go pozyska zejdzie z kasy, skoro go pozyska? Kto mu zapłaci za jego kontrakt w przyszłym sezonie?:)

Pekovic i Bosh od ponad roku nie grali na parkietach NBA. Obowiazuje przepis, ze gracz, ktory nie gra przez rok moze byc zwolniony/klub prosi wladze NBA o zdjecie kontraktu z salary (chyba ta druga opcja jest oficjalna) i kasa leci zgodnie z kontraktem, ale nie ma wplywu na salary. Takie placenie pod stolem jakby pracownikowi cos na wzor amnestii. Czesc wynagrodzenia pokrywaja firmy ubezpieczeniowe i biznes sie kreci, o ile gracz byl ubezpieczony.

Na miejscu Magic tych naszych Pekovicia bym chyba zatrzymal. W tankowaniu nie przeszkadza a za rok mozesz do kogos podbic, kto bedzie chcial zejsc ze slabej umowy i przytuli 11,6 mln z checia. Mnie ten kontrakt uwieral dosc mocno. Poszedlem jednak w budowe teamu na dzis majac to co mam. Ale beda ekipy ktorym deal na zasadzie wy mi Peko a ja wam gracza z dluga umowa ktorego nie chce moga pojsc.

Mimo wszystko spodziewam sie u nas w lidze po sezonie zejscie tak a tak z kontraktom Bosha i Peko.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi