Skocz do zawartości
january

Nowy projekt - być GM. Zapisy i dyskusja nad regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, więcej po pijaku nie pisze :tongue:

edit:

na mobilnej wersji, nie ogarnałem że są zakładki i go nie było...

Edytowane przez Dnc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam kolejne pytanie, co z zawodnikam którzy nie grają w lidze?

jak ich "ściągamy" do nba

przykłady, chciałbym, żeby w mojej ekipie np. zagrali:

- Marbury

- Karnowski

- jakiś euros co mam do niego prawa

W jaki sposób to rozwiązujemy? Ja im przedstawiam ofertę i wtedy wy decydujecie? ale na jakiej zasadzie? to bedzie bardziej skomplikowane niż normalne FA

druga sprawa jeśli dobrze zrozumialem, to można tylko trzem ziomkom przedstawić swoje oferty a co jesli jest potrzeba by większej ilości?

lub np. opcja A mi weszła ale ja jeszcze potrezbuję (i mam kasę) opcji C

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam kolejne pytanie, co z zawodnikam którzy nie grają w lidze?

jak ich "ściągamy" do nba

przykłady, chciałbym, żeby w mojej ekipie np. zagrali:

1)- Marbury

2)- Karnowski

3)- jakiś euros co mam do niego prawa

W jaki sposób to rozwiązujemy? Ja im przedstawiam ofertę i wtedy wy decydujecie? ale na jakiej zasadzie? to bedzie bardziej skomplikowane niż normalne FA

4)druga sprawa jeśli dobrze zrozumialem, to można tylko trzem ziomkom przedstawić swoje oferty a co jesli jest potrzeba by większej ilości?

lub np. opcja A mi weszła ale ja jeszcze potrezbuję (i mam kasę) opcji C

1) Marbury to waiver, możesz brać go podczas okresów FA i TD. Jedak liczyć się do oceny składu zacznie wracając do NBA dopiero, pisałem wyżej - jak ktoś chce emerytów, to niech lepiej bierze takich co wrócą do NBA ;>

2) Karnowski to gracz NCAA, gdy zgłosi się do draftu, będzie w drafcie. W przypadku undrafted, można go pobierać podczas okresu FA, ale ponownie - do oceny składu liczyć się zaczyna, gdy zaczyna grać w realnej NBA.

3) Euros stashowany - gdy wchodzi do realnej NBA stashowany gracz, wtedy GM, który ma do niego prawa podejmuje decyzję czy chce go również w rosterze czy nie (zrzeczenie się praw), lub podpis (na kontrakcie jaki poszedł w normalnej NBA).

Gdy jest to euros niestashowany (np Sergio Rodriguez) rok temu - jest normalnie FA każdego lata i można mu złożyć ofertę. Jednak do oceny składu liczyć się zaczyna dopiero wtedy, gdy ktoś ściągnie go do ligi w normalnej NBA.

4) Będzie więcej niż 1 tura FA. Obstawiam, że 2-3 powinny wyjść. W każdej złożyć można max 3 oferty (poza wyjątkami o których pisałem)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra dawaj january jakiś deadline do kiedy trzeba wszystko zgłosić i jedziemy z tym

ps 

u mnie wszyscy za picki do wyjęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deadline wrzucenia składów - niedziela 12.00 i wtedy zaczynamy zabawę.

Brak wrzutki skutkuje karą obniżenia z 3 do 2 możliwości składania ofert podczas 1 tury FA.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January, sprawdź jaki ile kasa mają Magic bo nie jestem pewien czy dobrze widzę.

Są 12mln ponad capem a za rok 26? Jeśli tak to nie można być gorszym GM niż Rob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiedziałeś co bierzesz? ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dobrze wyczytałem? Bo na komie coś mi to dziwnie działa

Wiedziałem ale myślałem że przyjmę więcej kontaktów.

Magic są bardziej w dupie niż myślałem :D

Przebudowa potrwa trochę dłużej

Jedno jest pewne, na pewno nie będzie gorzej :P

Edytowane przez Dnc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

January, sprawdź jaki ile kasa mają Magic bo nie jestem pewien czy dobrze widzę.

Są 12mln ponad capem a za rok 26? Jeśli tak to nie można być gorszym GM niż Rob

W tym są ponad capem, ale w przyszłym już nie - bez cap holds dla Ibaki, Greena, Meeksa i pełnej gwarancji Watsona oraz Zimmermana mają 30mln wolnego cap space w sezonie 17/18.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym są ponad capem, ale w przyszłym już nie - bez cap holds dla Ibaki, Greena, Meeksa i pełnej gwarancji Watsona oraz Zimmermana mają 30mln wolnego cap space w sezonie 17/18.

własnie tak mi się zdawało, że to bez sensu

musze jeszcze raz te plik przeglądnąć bo coś nie ogarniam

ktora linijka mnie interesuje? total cap hold?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktora linijka mnie interesuje? total cap hold?

total minus cap holds i total without options.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie. Jestem na wakacjach i widzę dl do niedzieli. Wracam we wtorek. Mogę prosić o termin do środy?

Dodam tylko ze picki mam dostępne oraz możliwe do oddania są niskie pozycje z parkerem i millsem.

Szukam pg z obrona.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie. Jestem na wakacjach i widzę dl do niedzieli. Wracam we wtorek. Mogę prosić o termin do środy?

Dodam tylko ze picki mam dostępne oraz możliwe do oddania są niskie pozycje z parkerem i millsem.

Szukam pg z obrona.

Spoko jak uprzedziłeś to nie ma problemu, dostaniesz dyspensę, bo widać że nie chodzi o olanie tylko sprawy pozaforumowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozemy caly handel rozpoczac po wrzuceniu skladow bo na razie z tym jest srednio...swoja droga jak wrzucacie propozycje kto do opchniecia na zasadzie : ,,wszystko do wymiany" to wrzucajcie nazwe ekipy, bedzie latwiej skladac oferty, bo z telefonu uciazliwe jest szukanie, kto kim gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozemy caly handel rozpoczac po wrzuceniu skladow bo na razie z tym jest srednio...swoja droga jak wrzucacie propozycje kto do opchniecia na zasadzie : ,,wszystko do wymiany" to wrzucajcie nazwe ekipy, bedzie latwiej skladac oferty, bo z telefonu uciazliwe jest szukanie, kto kim gra.

Czekałem na założenie wątku z trading blockiem, ale ok ;)

w Utah Jazz do wymiany: Shelvin Mack (słyszałem, że LeBron ma smaka na Macka ;) za 2nd roundera go oddam);

dostępni (ale niekoniecznie ich łatwo oddam - do negocjacji): Alec Burks, Derrick Favors i pick Warriors z 1.rundy w 2017.

Czego szukam? Hmmm... trudno powiedzieć, właściwie mam bogactwo na każdej pozycji, więc chętnie wysłucham każdej propozycji; oczywiście zbieram picki (bo zatrudniłem już skauta ;)), ale na razie dużych zmian w składzie nie zamierzam robić :smile: ale chętnie wysłucham, co mi oferujecie ;)

Ostatnia sprawa: kiedy głosowanie odnośnie extensions?

Edytowane przez MJ1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie, no tutaj nie wrzucajmy ofert bo będzie burdel

@January

założ odpowiedni topic i jedziemy bo ja tez mam sporo ofert

a i z tego co widze to mało kto chce się pozbyć picku, a to racji tego "co ja bede robi w draft night?" :P to jak ja mam tych nędznch Magic odbudować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekałem na założenie wątku z trading blockiem, ale ok ;)

w Utah Jazz do wymiany: Shelvin Mack (słyszałem, że LeBron ma smaka na Macka ;) za 2nd roundera go oddam);

dostępni (ale niekoniecznie ich łatwo oddam - do negocjacji): Alec Burks, Derrick Favors i pick Warriors z 1.rundy w 2017.

Czego szukam? Hmmm... trudno powiedzieć, właściwie mam bogactwo na każdej pozycji, więc chętnie wysłucham każdej propozycji; oczywiście zbieram picki (bo zatrudniłem już skauta ;)), ale na razie dużych zmian w składzie nie zamierzam robić :smile: ale chętnie wysłucham, co mi oferujecie ;)

Ostatnia sprawa: kiedy głosowanie odnośnie extensions?

Wydaje mi sie, ze january klepnie osobny temat, jak wszyscy zrobia sklady itd. Przynajmniej mialoby to rece i nogi, bo tutaj idzie sie pogubic. A tak kazdy dalby po poscie, ewentualnie go edytowal i do konca TD cos by sie dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest piątek, jak dzisiaj załozy temat a oficjalnie od niedzieli rozpoczynamy to chyba nie będzie dramatu

przeicez jak ktoś nei zrobi swojego teamu to najwyżej nie bedzie grał ale reszta (co już wrzuciła drużyny swoje) może się wymieniać

tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Topic powstał, co do extension - zrobimy głosowanie (myślałem, że więcej ludu się wypowie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości: jaka jest alternatywa? Co miałoby znaczyć to "odpuszczamy"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi