Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] zmiana regulaminu #1 - usunięcie weto


szkoda-czasu

weto  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą zasad weto w Lidze Keeper #2

    • NIE. Zostawiamy weto GMów na dotychczasowych zasadach.
    • TAK. Usuwamy opcję weta GMów dodając do regulaminu poniższy paragraf.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie wymiana jest ok: Richardson jest keeperem, a Vucevic dobrym zawodnikiem, który na razie trochę zawodzi. Lakersi szukają keeperów (to było wiadomo od zawetowanej wymiany Vuc+Crowder za Middletona+Oubre), więc to kolejny krok w tę stronę, a Memphis dostanie solidnego gracza na tu i teraz. Osobiście uważam, że lepiej na tym wyjdzie Memphis, ale nie zamierzam tego wetować, bo  Lakersi mają swoją taktykę i są w stanie przepłacić za keepera byle go mieć(cenią keeperów bardziej niż wszyscy wetujący). Jak wymiana przejdzie, to się zdziwię, bo wymiany tego typu były ciągle wetowane, więc pokażecie tylko, że nie jesteście konsekwentni i weto zależy od tego, kto robi wymianę :tongue: ja, jak zwykle, nie wetuję ;)

 

Nie zawetowaliście tej wymiany - zaskoczyliście. Z jednej strony się cieszę, bo być może to znak, że ktoś czyta komentarze i widzi, że weta psują grę i wypaczają wynik, ale z drugiej strony nie wiem, czy to po prostu dlatego, że bulek jest autorytetem i jemu po prostu nie przeszkadzacie w grze. Mam nadzieję, że to pierwsza część zdania jest prawdziwa. Macie okazję na wykazanie się: świeża wymiana Crowder+McCollum za Browna i Portera, jak dla mnie Lakersi idą po bandzie z tankowaniem - sprzedają wszystkich dobrych i zostają z samymi keeperami/młodymi, którzy może odpalą, ale ok - w tym szaleństwie jest metoda ;) jeśli już nie wetujecie tak pochopnie, to fajnie, cieszę się i trochę żałuję, że tak późno... ja to odczuję najbardziej (2 weta, które miałyby znaczący wpływ na mój zespół), ale lepiej późno niż wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ1, ta wymiana moja po prostu była nie do zawetowania. Vuc na ten moment gra tak źle, że nie jest lepszym graczem od młodego Richardsona, który nie tylko w Miami jest strzelbą nr 2 zaraz po Dragiciu, to jeszcze jest niezłym materiałem na keepera. Vuc gra po prostu fatalnie - nie przechwytuje, nie blokuje, rzuca na kompromitującej jak na środkowego skuteczności, o prawie 10% gorszą niż rok temu (!) - jak można było to zawetować?

Ja zdecydowałem się to klepnąć dlatego, iż jednak liczę na przełamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawetowaliście tej wymiany - zaskoczyliście. Z jednej strony się cieszę, bo być może to znak, że ktoś czyta komentarze i widzi, że weta psują grę i wypaczają wynik, ale z drugiej strony nie wiem, czy to po prostu dlatego, że bulek jest autorytetem i jemu po prostu nie przeszkadzacie w grze. Mam nadzieję, że to pierwsza część zdania jest prawdziwa. Macie okazję na wykazanie się: świeża wymiana Crowder+McCollum za Browna i Portera, jak dla mnie Lakersi idą po bandzie z tankowaniem - sprzedają wszystkich dobrych i zostają z samymi keeperami/młodymi, którzy może odpalą, ale ok - w tym szaleństwie jest metoda ;) jeśli już nie wetujecie tak pochopnie, to fajnie, cieszę się i trochę żałuję, że tak późno... ja to odczuję najbardziej (2 weta, które miałyby znaczący wpływ na mój zespół), ale lepiej późno niż wcale :smile:

Ja nie wiem, skąd Ty bierzesz tyle przeświadczenia, że ktoś robi Ci pod górkę... To po prostu różne sytuacje. Ja nie postanowiłem nagle - czytając Twoje lub innych komentarze - że "może jednak w ogóle nie będę wetował". Tylko w przypadku JRich-Vuc nie było specjalnie co wetować, bo przepaść między potencjałem a obecnym value nie była tak duża jak w innych dealach.

 

Poza tym wisi kolejny deal Strydera z osią główną Embiid-PG13, tym razem bez Turnera, tylko z Pauem, który imho przejdzie, więc to tym bardziej nie kwestia działania wbrew komuś. Było próbować ugrać swój biznes do końca. No i chyba jeden Twój deal wykruszył się, bo druga strona chciała też z niego zrezygnować...

 

2-3 drużyny już po 10-12 meczach zdecydowały się tankować, więc tabela do 1/4 sezonu już i tak będzie mocno podzielona. Pierwszy raz takie rzeczy widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobila sie burza z mojego powodu a ja od czas otwarcia tematu veta nie wchodzilem do niego bo myslalem,ze bedzie tu dyskusja TYLKO o vecie

przechodzac do tematu:

 

1) na obie moje wymiany sie zgodzilem,ALE ciesze ,ze ta pierwsza nie przeszla

 

2) w tej obecnej,ktora przeszla oddalem,ze PG,ktory keeperm wg mnie by nie byl( za rok na drafcie bedzie kosztowal +/- tyle samo co jego cena keeperowa),Pau,ktory sie powoli konczy i okafora,ktory jesli nie odejdzie z philly nie rozwinie sie do konca)

 

3) cele na ten sezon mialem wysokie (jakies top5-7),ale widzac,ze nic z tego zaczalem myslec o przyszlym sezonie -mam fajna baze( myles+embiid za RAPTEM 57$, jesli joel bedzie zrowy to bedzie super) + hield (18$),bogdanovic(20$), schroeder(25$)

jets z czego wybierac TYLKO 4 keeperow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę widzisz w Schroderze kandydata na keepera? Mamy co prawda dopiero początek sezonu, dużo może się jeszcze wydarzyć, ale na ten moment Niemiec nie mieści się w top200. Nie jest wart 10 centów, a co tu mówić o 25$. Z Hieldem i Bogdanoviciem sytuacja jest dość podobna. To już mój Booker, wzięty za dolara, wygląda w tym zestawieniu jak Pan świata. Nawet trochę się dziwię, że nikt nie chce go ode mnie wyciągnąć. Może to niemądre z mojej strony, tak podpowiadać konkurencji, ale naprawdę polecam korzystanie z fb-ninja.

 

 


2-3 drużyny już po 10-12 meczach zdecydowały się tankować, więc tabela do 1/4 sezonu już i tak będzie mocno podzielona. Pierwszy raz takie rzeczy widzę.

 

Tak. Gdybym przed draftem wiedział, że po niespełna miesiącu rozgrywek będę miał możliwość wymiany Portera i Jaylena Browna na Crowdera z McCollumem, to nie wydawałbym grubej kasy na Arizę czy innego Aldridge'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oddanie Mccoluma i Crowdera za Portera który zaraz jak Beal zacznie odpalac 20 rzutow na mecz zejdzie do swojej realnej wartosci czyli ok top 50 to troche przegięcie, o Brownie nie pisze bo mimo gry 17 minut wiele nie pokazał a po powrocie zwłaszcza Crowdera moze nie utrzymac minut i jego rozwój jest duzym znakiem zapytania.

Dziwię się, że "obrońcy równych wymian" jeszcze sie nie uaktywnili ale może to działa sinusoidalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.