Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje sie ze czyjes ego jest wprost proporcjonalne do verticala.....

 

pewnie jajogłowy ma na to jakieś cyferki :]

mam kulista glowe ale np wg. basketballreference takie zachowania cec***a ok 82 % zawodnikow i sa scisle skorelowane z DWortg a czasami rowniez z MWWCortg*, natomiast wg 82games , lebron najczesciej wykazuje sie takim zachowaniem gdy line up jest nastepujacy lebron - delonte - varejoke - shaq - mo

 

 

* Mam Wszystkich W c***u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie tłumaczenie, ale mi to nie wyglądało na coś w stylu:

-Chcesz to wziąć psie? To weź to z ziemi.

A na to, że może po prostu był tak skoncentrowany i tak już "w innym świecie", że nawet nie patrzył co robił(bo nie patrzył) tylko robił to co zawsze- zdejmuje dres i rzuca za linię.

 

Ale osobiście mnie to jebie, do buractwa Bryanta to mu jeszcze duuuużo brakuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem to na zywo.

assss hole

No straszny ashol z niego. Oraz jakichs 3/4 koszykarzy w nba.

proove it

Chyba zartujesz.

 

Wlacz sobie jakis mecz NBA i zobacz co tam sie dzieje z tymi dresami i recznikami przy zmianach.

Stoi chlopiec obok ale i tak wszystko laduje na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osobiście mnie to jebie, do buractwa Bryanta to mu jeszcze duuuużo brakuje. ;)

rozwin na czym o buractwo polega?

poki co to lebron nie podal reki po przegraniu ecf, to lebron nie dawal autografow fanom, korzy koczowali na autobus kilka godzin

a teraz to.

 

znajdziesz cos w tej kwestii na kb? lepiej od razu napisz, ze kobe jest dla ciebie burakiem, bo poprostu jest kobe'm i gra w lakers. i tyle.

 

Wks

 

no bez jaj. ogladam lige. wiem, jak sie zachowuja czesto gwiazdki. jak olewaja podawane reczniki czy napoje, bez powiedzenia "nie dziekuje" ale na tym filmiku widac jak na dloni, ze lbj zrobil to z premedytacja. nie czesto sie cos takiego jednak widuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy tak robilo, robi i bedzie robic. Kwestia tylko czy to jest to cos az tak zlego.

 

Mnie bardziej nie podobalo sie np. to ze James nie podszedl pomoc Mo Williamsowi (chyba to byl on) gdy ten jebnal placka jak dlugi wczoraj w meczu choc stal kolo niego. Pozniej jeszcze z Varejao bylo to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osobiście mnie to jebie, do buractwa Bryanta to mu jeszcze duuuużo brakuje. ;)

rozwin na czym o buractwo polega?

poki co to lebron nie podal reki po przegraniu ecf, to lebron nie dawal autografow fanom, korzy koczowali na autobus kilka godzin

a teraz to.

 

znajdziesz cos w tej kwestii na kb? lepiej od razu napisz, ze kobe jest dla ciebie burakiem, bo poprostu jest kobe'm i gra w lakers. i tyle.

 

Wks

 

no bez jaj. ogladam lige. wiem, jak sie zachowuja czesto gwiazdki. jak olewaja podawane reczniki czy napoje, bez powiedzenia "nie dziekuje" ale na tym filmiku widac jak na dloni, ze lbj zrobil to z premedytacja. nie czesto sie cos takiego jednak widuje.

Właśnie jego buractwo jest inne od Lebrona.

W nim ludzi wkurza niemal wszystko. Od durnowatego uśmieszku przez gadki i miny do sędziów, sprawę z gwałtem, problemy z osobowością(?)[przerost ambicji, chęć bycia drugim MJ'em z wszelką cenę], nie szanowanie kolegów z drużyny, drużyny, samolubność etc...etc...

 

Nie chce mi się dalej wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady z tym Lebronem i jego buractwem.

 

Po pierwsze taka fucha, że czasem trzeba się schylić po gacie koszykarzy formatu all-star. Poza tym wydaje mi się, że LBJ był skoncentrowany na czymś zupełnie innym niż upokarzaniu jakiegoś szarego chłopaka nie podaniem mu swoich spodni i reszty garderoby prosto do rączki. A może ten chłopaczek wcześniej mu podpadł, Lebron się obraził i postanowił się zrewanżować :D Bez przesady. Nie ma co wyciągać wniosków po takich incydentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.