Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mocne. Tylko zanim uwierzę to sprawdzę czy to nie jest jakaś gra komputerowa jeszxe bo dziś to nigdy nic niewiadomo.

 

Mocny staff.

 

'gra'? :P przeca nie od dzis wiadomo,ze lebron jest debilem...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ramach ciekawostki Wam powiem, że identyczną akcję jak tą z Clippers Lakersi zrobili w meczu z Pheonix 2 dni wcześniej. Wtedy też LeBron (i przeciwnik) pozwolił dotoczyć się piłce aż do łuku i siepnął wide open trójkę. Widać że to trenowane. A ludzie i tak narzekają na Waltona. Przecież to geniusz i przykład kunsztu trenerskiego. No bo kto inny opracował perfekcyjną akcję 2 sekundową? No właśnie...

 

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można się pobawić w skojarzenia:

 

Duży - Playoffs

Mały - Lakers

 

Duży - Ciężarówka z dolcami

Mały - IT

 

Duży - pewna gra której nazwy nie wolno mi wymieniać

Mały - ja zaraz po dołączeniu do gry o nazwie której nie wolno mi wymieniać

 

Duży - Jokić

Mały - dietetyk

 

Duży - całe forum 1-2 lata temu

Mały - January o DiAngello Russell

 

https://www.facebook.com/RealWesleySnipes/videos/326117391362211/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić to jakaś piepszona świętość pewnego Smoka ze Szczecina. Ma ustawione alerty na forum z powiadomieniami na wszystkie urządzenia ( tablet, komórka, czarnobiały telewizor u Babci ) i jeśli gdziekolwiek, w dowolnym temacie pojawi się słowo "Jokić" lub inna fraza od razu kojarząca się z wielkim słoneczkiem z Denver typu: #gruby, #kluska, #jemzadużo od razu wpada z żądzą odegrania się, odbicia piłeczki, rewanżu i biję w "...tu wstaw nazwę Twojego ulubionego gracza/drużyny...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić to jakaś piepszona świętość pewnego Smoka ze Szczecina. Ma ustawione alerty na forum z powiadomieniami na wszystkie urządzenia ( tablet, komórka, czarnobiały telewizor u Babci ) i jeśli gdziekolwiek, w dowolnym temacie pojawi się słowo "Jokić" lub inna fraza od razu kojarząca się z wielkim słoneczkiem z Denver typu: #gruby, #kluska, #jemzadużo od razu wpada z żądzą odegrania się, odbicia piłeczki, rewanżu i biję w "...tu wstaw nazwę Twojego ulubionego gracza/drużyny...

dokładnie, więc skończ udawać, że jestes zabawny i zajmij się swoim zespołem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, więc skończ udawać, że jestes zabawny i zajmij się swoim zespołem

Oh. Ale mi pojechałeś. Normalnie nic nie będę jadł, zamknę się w sobie ( na co pewnie liczysz ), a na widok Jokića będę albo zamykał okno przegladarki przyciskiem, albo zaleje się łzami na wspomnienie Twego okrutnego roastu :D.

 

Wrzuć czasami na luz ;). Przecież wiesz, że ja ze swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh. Ale mi pojechałeś. Normalnie nic nie będę jadł, zamknę się w sobie ( na co pewnie liczysz ), a na widok Jokića będę albo zamykał okno przegladarki przyciskiem, albo zaleje się łzami na wspomnienie Twego okrutnego roastu :grin:.

 

Wrzuć czasami na luz ;). Przecież wiesz, że ja ze swoich.

 

sam wyluzuj, ja się nie złoszczę tylko odbijam piłeczkę, i nie mów na co bym liczył, bo już taki jeden pisał, że w obronie Joka pewnie byłbym w stanie komuś w łeb wyjebać, co potwierdziło się na zlocie gdy BC przede mną uciekał błagając o litość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry ale stroszysz się za każdym razem jak jakiś kogucik

Niby udajesz że ci to wisi że jesteś cool ale wystarczy jedno zdanie i jest reakcja

 

Ten facepalm to pewnie też sobie wyobrażasz że to mnie uderzasz ;)

 

nie pierdol Józek, Eld zaproponował grę, to też postanowiłem zagrać, end of story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary tam było kilka różnych opcji, nawet cisnących lebron i Lakers a zgadnij kto wyskoczył z aferą

 

z jaką aferą? przecież dałem tylko swoją propozycje, afere skręcił Eld bo zareagował w ten sposób jaki mi teraz zarzucasz :D

 

jak Wam się wydaje, że ja się triggeruje na każde nazwanie Grubasa grubasem, to gratuluje, to mnie chyba nie znacie, choć Eld twierdzi, że poznał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.