Skocz do zawartości

NBA na żywca 16/17- jazda jazda


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

no jednak jeszcze jest jakaś tam szansa, szkoda, że Wilson kompletnie bez koncentracji dzisiaj, najgorsze, że muszę o 9 wstać i boje się, że przymule na darmo ;/

 

praca zdalna uber alles (to chyba jakiś fan nba wymyślił)

 

strasznie szybkie tempo i strasznie dużo kompletnych pudeł z obu stron (procenty Rockets zawyżone przez masakrę jaką Capela/Nene robią na Jokicu :) )

 

generalnie nie wiem czy jest obecnie w NBA (poza masą przerw) coś bardziej wkurwiającego niż te wymuszone faule, kiedy rzucający sam się fauluje o przeciwnika (chyba przez to zacznę hejtować Rockets - bo nikt inny nie robi tego na taką skalę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Denver nie ma bronić paint tylko naparzać punkciory, no ale jak nie wchodzą open looki za tróję, to ciężko oczekiwać cudów w tej materii

 

widać jednak w nogach ten wczorajszy shootout z NOP

 

@julek

 

ja od grudnia na L4 więc praca mi niestraszna, mam angielski na 12 i jeszcze homeworka nie zrobiłem, jak zwykle zresztą

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież tylko po angielsku oglądam :smile: nie jest z tym lengłydżem aż tak zle, ale jednak nie jest to poziom, którym mogę się choćby tutaj chwalić stąd się dokształcam skoro i  tak mam full wolnego czasu

 

a co to zdrowia to kolano - ląkotka (pozdro Mirwir;) po wielokrotnie przetrąconym ACLu, prawie jak Gallo <3

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Mudiey on miał kontuzje, że tyle nie grał. Czy Nuggets doszli do wniosku, że im bardziej szkodzi niż pomaga? Bo trochę spotkań stracił.

 

@LBS ja ostatnio wykonałem sprint i od 3 dni kolano w lodzie

 

Mudiay złapał kontuzje pleców po angry łokciu od DeAndrzeja, leczył się dobry miesiąc, a potem jak wrócił to Nelson był w takiej formie, że nie było dla niego już miejsca w rotacji

 

dbaj o siebie Pablito, bo lato nadchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Mudiey on miał kontuzje, że tyle nie grał. Czy Nuggets doszli do wniosku, że im bardziej szkodzi niż pomaga? Bo trochę spotkań stracił.

 

@LBS ja ostatnio wykonałem sprint i od 3 dni kolano w lodzie

 

Nie grał bo jest najgorszy na świecie (co udowadnia w kolejnym meczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grał bo jest najgorszy na świecie (co udowadnia w kolejnym meczu)

 

ej no bez przesady, te mecze ostanie miał całkiem niezłe, jak na niego

czasami mam wrażenie, że Harrisek to najbystrzejszy grajek w lidze, młody szczaw, a praktycznie nie robi błedów

 

jakby tak zainplantować Jokowi trzecią rękę to byłaby szansa na 5x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudiay złapał kontuzje pleców po angry łokciu od DeAndrzeja, leczył się dobry miesiąc, a potem jak wrócił to Nelson był w takiej formie, że nie było dla niego już miejsca w rotacji

 

Bo cały ten wybuch z Jokicem trochę przyćmił to sprawę, że nie gra Mudiey. Bo jak na PG to on bardziej szkodził niż pomagał.

 

@julek trochę przesadzasz. Po prostu bycie młodym PG w lidze to ciężki kawałek chleba.

 

 

dbaj o siebie Pablito, bo lato nadchodzi ;)

 

W moim wypadku to raczej Winter is coming ;-)

 

A co do kontuzji kolana to czasem ich źródło może być w biodrach w mięśniach głębokich. U mnie jest tak, że mam "słabe" prawe kolano i lewe biodro.

 

sędziowie muszą trochę pomóc Bostonowi, bo to w końcu spotkanie w ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.