Skocz do zawartości

FB#3 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to tworzymy 3 ligę normalnie.

 

Na razie taka lista uczestników. Piszę na razie, bo wyrażam nadzieję, że ktoś się skusi jeszcze.

 

1. tomko_o

2. El-Maniaque

3. cvbe

4. Blaugrana

5. Artek

6. Rango

7. Xelim

8. Antek

9. Lew

 

 

Kto komishem? Może z racji doświadczenia tomko_o?

Termin draftu proponuję poprzez założenie ankiety na doodle, ale to już komish.

No i sposób draftowania. 1 i 2 liga draftują snakiem, 3 liga rok temu zdecydowała się na aukcję. Jak będzie w tym roku? To już zależy od Was.

 

Ja tylko mam nadzieję, że ktoś się jeszcze przyłączy, wszyscy z zapisanych dołączą do ligi i nikt nie oleje ;)

Powodzenia!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy draft

Dla ułatwienia wyboru dnia stworzyłem ankietę żeby trochę przyspieszyć ustalanie terminu. Usunąłem z niej najbliższy czwartek bo już 2 osoby (jedna to ja)  napisały, że nie pasuje im ten dzień. Link do ankiety poniżej:

 

http://doodle.com/poll/avckz2dbrihz3554

 

Jak komisarz się odezwie to można na priv też link posłać dla tych mniej aktywnych w odwiedzaniu wątku ligowego.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wypełniłem ankietę i wyślę za chwilę pm'ki z linkiem do pozostałej siódemki....
Pogadam z antkiem odnośnie zarządzania ligą - jeżeli się wykręci to wezmę to na swoje barki.

Edit
Odnośnie sposobu draftowania to dla mnie to bez różnicy.
Jeden raz uczestniczyłem w aukcji podczas przygody z ligą roto a draft był mocnym przeżyciem i chętnie przeżyję to raz jeszcze:>

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to napisałem do tomka w sprawie zalożenia ligi, poda mi ustawienia itp itd. Myślę, że jak sprawnie pójdzie to jutro do wieczora wszystkim wysle namiary na ligę a PM na forum.

 

Mi niedziela pasuje jak najbardziej. Jak mowiłem nie pasuje mi tylko czwartek 20 października, bo mam draft w innej lidze. Nie chcialbym raczej draftowac w piatek/sobote z wiadomych wzgledów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie liga załozona, link:

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/invitation?l=106457&k=87a085f3b2d92301&soc_trk=lnk&ikey=4f1af6e997567cfb

 

Draft ustawiłem na niedzielę 23 października godzina: 21.30.

 

Wysylam wszystkim uczestnikom PMa, bo czasu na zapisanie sie do ligi nie mamy dużo.

 

W razie pytan to PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (3) James Harden (Hou - PG,SG,SF) 2. (18) DeAndre Jordan (LAC - C) 3. (23) Rudy Gobert (Uta - C) 4. (38) Pau Gasol (SA - PF,C) 5. (43) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) 6. (58) Dennis Schroder (Atl - PG) 7. (63) Steven Adams (OKC - C) 8. (78) Nerlens Noel (Phi - PF,C) 9. (83) Tyreke Evans (NO - PG,SG) 10. (98) Clint Capela (Hou - PF,C) 11. (103) Justise Winslow (Mia - SF,PF) 12. (118)

Reggie Jackson (Det - PG,SG)

 

 

Moj skład nie jest zly, ale na pewno bardzo mało zbalansowany. Obwod mam niezwykle biedny, a dodatkowo nie mogłem odpuscic Reggiego i Tyreke'a, którzy sporo będą odpoczywać.

 

Ale z drugiej strony jesli ktos chce wysokiego to takich mam dostatek i praktycznie siedmiu powinno sie lapac do osmioosobowej rotacji (wszyscy +40 fppg powinni robic) W zamian oczekuje jakiegos swingmana, moge troche przeplacic.

 

Podejrzewam, ze kilka pierwszych tygodni bede sporo na minusie ze slotami na pozycjach PG-SG-SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.