Skocz do zawartości

FB#1 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko draft.

 

Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie moją drużynę ale ogólnie wyszło spoko. O dziwo mnie jestem zadowolony z czolowych pickow (Durant, Ibaka, Walker, Thompson) o tyle dalsze: Green (z Memhis) Parker, Adams czy Booker to grajkowie jakich chciałem mieć. No i do tego Drummond.

 

Widze się w top 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda to tak:

Gnojownicy

1. (7) Anthony Davis (NO - PF,C) - miałem dylemat Davis czy Cousins. padło na Davisa, bo jak będzie zdrowy to ma większe szanse kręcić lepsze cyferki.

2. (14) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) - był moim nr 1 w drugiej rundzie i się udało. dzięki czemu udało mi się dość szybko złapać kogoś na pozycję SG.

3. (27) Kyrie Irving (Cle - PG,SG) - ktoś tam pisał na czacie, że bust. zobaczymy. ja jestem zdania, że +50 zrobi z palcem w dupie.

4. (34) Brook Lopez (Bkn - C) - lider Netsów i pewne +50.

5. (47) Mike Conley (Mem - PG) - szukałem kogoś na SF albo PG (bo Leonard i Irving byli elastyczni jeśli chodzi o SG) i postawiłem na pewne +44.

6. (54) Rudy Gay (Sac - SF,PF) - tutaj miałem dylemat J.Parker czy R.Gay. padło na tego drugiego tylko dlatego, że wolałem kogoś bardziej pewniejszego. Gay poniżej 40 nie powinien zejść. a Parker nie daje gwaracji gdy na tym samym poziomie. choć równie dobrze, może zacząć robić więcej. no ale nie chciałem ryzykować i wybrałem bardziej pewniejszą opcję.

7. (67) Julius Randle (LAL - PF) - chciałem Kantera to poleciał, później poleciał Lin. no i kompletnie nie było pomysłu kogo brać. myślałem o noah'u, ale nie wiem czemu postawiłem w ostatniej chwili na randle. liczę, że zrobi postępy i będzie kręcił cyferki w okolicy 44fp.

8. (74) Joakim Noah (NY - PF,C) - jak się ostał, to teraz już brałem. liczę, że będzie podstawowym podkoszowym NYK i wróci forma jak kiedyś w Bulls.

9. (87) Emmanuel Mudiay (Den - PG) - od tej rundy to już postanowiłem bardziej ryzykować. podstawowy pg denver. raczej poprawi swoje notowania, ale nie wiadomo jak bardzo. zobaczymy czy się opłaci.

10. (94) Reggie Jackson (Det - PG,SG) - prosta decyzja. trafi na IL do czasu aż będzie zdrowy. a później raczej pewne +40fp.

11. (107) Kenneth Faried (Den - PF,C) - niby straci miejsce w S5. no ale sezon jest długi, a kontuzje też się pojawiają. więc może za jakiś czas zacznie kręcić coś przyzwoitego.

12. (114) Justise Winslow (Mia - SF,PF) - liczyłem na t.evansa, ale poleciał. został się winslow, czyli kolejny młody. też powinien się rozwinać, ale zagadką jest jak bardzo. czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie odpuszczam pisanie, bo nigdy i tak nie trafiałem z typami.

 

Kilka picków kolokwialnie wydaję mi się, że zjebałem.

 

Wszyscy, których liczyłem że może do 10 picku się ostaną sprzątnęli do 9 picku :), więc musiałem kombinować. Wall fajnie skończył sezon, głodny będzie po braku PO i nowy trener, który raczej dawał dużo wolnej ręki.

 

Giannis to ryzyk fizyk, ale dla mnie nie było już nikogo, który mi te 60fp gwarantował. Giannis również ładnie kończył sezon, miał ponad 60fp w ostatnich 20 meczach i nie buduje wyniku na samych punktach, które da się jeszcze poprawić.

 

Picki 3 i 4, czyli 40 i 41 to już była masakra. A tymi generalnie buduję się drużynę. Postawiłem na Vucevica i Oladipo. Obaj w nowych sytuacjach, jeden z Ibaką, który mu zabierze trochę miejsca a drugi w nowym otoczeniu z wszechobecnym Westbrookiem.

 

Cieszą mnie mocno picki Danilo, który jak się nie połamie to powinien te 45fp zrobić i Tima Fraziera, który już w zeszłym sezonie kończył na 45fp i teraz w preaseason ociera się w każdym meczu o TD. A backcourt Pelicans to wielka zagadka, Tyreke wróci może w grudniu, chociaż lista kontuzji duża, podobny problem co Bosh, czyli zakrzepy w łydce a Jrue jeszcze bardziej niewiadomo, kiedy żona wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem na szybko kolejność po uwzględnieniu projekci które są na yahoo i wyszło mi coś takiego:

1 Pogromcy Donków 32428,64

2 Gnojownicy 32061,14

3 Tottenham Cavaliers 31951,27

4 Dziary Rodmana 31832,44

5 Rafal's Team 31105,23

6 JordanByłLeszczem 30378,05

7 Eyjafjallajökull 29785,42

8 Krzemo's Stars 29577,09

9 Niepelnosprytni 29101,00

10 ParówkowiSkrytożercy 28048,66

 

Możliwe, że coś tam mogłoby się zmienić jeszcze gdybym dokładnie uwzględnił pozycje. Jednak nie bardzo mam na to czas, więc po prostu policzyłem najlepszych zawodników, tak aby wyrobili maksymalną ilość gier. Widać, że liga może być bardzo ciekawa i zacięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No draft zupełnie mi nie poszedł, draftowałem z apki, w tym samym czasie miałem inny drafcik i wyszło jak wyszło. Zbytnio zaryzykowałem z kilkoma nazwiskami, jak wypalą to dobrze, ale jak nie, to czeka mnie ciężka walka o utrzymanie. Ponieważ jeszcze jednak nie zaczął się sezon, nie będę skazywał siebie na spadek, ale bez szybkich posunięć na FA się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie Geddo ok, ale jak wiemy kontuzje wiele zmieniają. Wypada ktoś na większość sezonu, kto robi 65fp i trzeba wstawić kogoś za niego,kto daje tylko 40fp i już na 40 meczach jest 1000fp różnicy. Ja swoich widze tak:

 

Curry -    65fp

Rondo -  45 -50fp

Gordon -40 -45 fp 

Griffin  - 55 -60fp

Horford -55fp

Howard -50fp

Kanter - 40 -45fp

Lopez  - 40fp

 

Jak widać chce powalczyć o mistrzostwo:)

 

Wymienie obojętnie którego centra na SF!!!! Czekam na propozycje na yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pięciu ;)

 

Z Twoich centrów to najbardziej by mnie interesował Howard, ewnetualnie Horford albo Kanter, ale to już w razie czego sam proponuj to pomyslimy.

 

A co do tej tabelki powyżej to myślę że yahoo mocno nie docenia kilku moich grajków jak chociażby Parker, Ibaka, Booker czy Adams. No ale to się jeszcze okaże ;)

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Geddo 8 496,5 62,06 ( 62,06 ) ( 62,06 )

Szogo 5 293 58,60 ( 58,60 ) ( 58,60 )

Popeye 7 396 56,57 ( 56,57 ) ( 56,57 )

Ledley 8 437 54,63 ( 54,63 ) ( 54,63 )

Boowka 6 325,5 54,25 ( 54,25 ) ( 54,25 )

Buu 8 433 54,13 ( 54,13 ) ( 54,13 )

Rafał_Super 4 198 49,50 ( 49,50 ) ( 49,50 )

Bułek 11 518 47,09 ( 47,09 ) ( 47,09 )

Krzemyk 9 410,5 45,61 ( 45,61 ) ( 45,61 )

Ice 8 304,5 38,06 ( 38,06 ) ( 38,06 )

Edytowane przez popeye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.