Skocz do zawartości

[07/08] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwotny termin (13. X) pasował 8 osobom. Nowozaproponowany już co najmniej 9 osobom (do tej pory tylko Spabloo nie wypowiedział się). Tak więc jakby nie patrzeć jest to lepszy termin.

 

Ogłaszam więc:

  • Sobotę, 20 października, godz. 21:00[/*:m:gdcjqv9h]
za oficjalnie obowiązujący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Było G O R Ą C O :)

 

Od czego by tu zacząć?

 

Np. od tego, że z kilku planowanych godzin na Pre-Ranka zrobiło się jakieś 30min ? :D (zdążyłem ustawić pierwszych 30 grajków :P)

Albo chociaż może od najlepszego, czyli braku ustawienia kolejności w drafcie, czego efektem było losowanie kolejności przez apleta ? :lol:

 

Tak na poważnie - bardzo wszystkich poszkodowanych jeszcze raz przepraszam za moją wtopę z draftem. Wciąż nie mogę uwierzyć, że o tym zapomniałem :roll:

 

Pozytywnym aspektem tej wpadki było to, że draft na pewno był ciekawszy, więcej emocji, mniej rutyny ;) .Podsumowywując: za nami bardzo ciekawy draft, który musi być zapowiedzią do mega-ciekawego sezonu z mnóstwem trejdów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o sam draft:

 

PG: Chris Paul | Deron Williams | Jameer Nelson

SG: Andre Iguodala | Michael Redd | Kevin Martin

SF: Ron Artest | Corey Maggette | Richard Jefferson

PF: Pau Gasol | Nick Collison

C: Brad Miller | Joel Przybilla

 

Jak widać mega-wypas na pozycjach 1-3, schody zaczynają się na PF, a poważne schody na C :P

Ogólnie nie zdziwiłbym się jakbym spadł z FBL #1 po tym sezonie :roll:

 

Tak więc jeśli ktoś chciałby wymienić PF lub C na dobrego gracza z pozycji 1÷3, to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Wade | Bibby

SG: Deng | J-Rich

SF: Melo | Josh Howard | Dunleavy

PF: Bosh | Murphy | Tim Thomas | Brand

C: Dalembert | Kaman

 

Oczywiscie z draftu nie jestem w pelni zadowolony :twisted:

 

Bylem przygotowany na nieco innych graczy. Z powyzszej grupy przy moich akurat pickach, gdyby byly te wlasciwe to jedynie w gre wchodzil Deng, Dalembert i Kaman.

 

Na PG na poczatek mam tylko Bibbiego. Wade z 15 meczy w plecy. Jak teraz na to patrze to moglem go sobie odpuscic i wziasc kogos z grupy: Marion - Paul - Camby. Po cichu liczylem, ze wpadnie mi Gasol, no ale Stro mi go wzial. Miejmy nadzieje, ze Wade z miejsca wroci w dobrej formie. W zeszlym sezonie tez postawilem na Bibbiego i byl to zly wybor. Ma chlopak szanse na poprawe.

 

Z SG jestem zadowolony. Mlody Deng, robiacy postepy, licze na wiecej fp niz sezon temu. Do tego J-Rich, dla ktorego przejscie do Bobkow powinno byc na reke. Licze tez na poprawe.

 

Na SF zle tez nie jest. Melo swoje dostarczy, do tego dochodzi Howard, ktory w Mavs z sezonu na sezon coraz lepiej wyglada. Dunleavy przy nowym trenerze w Pacers ma szanse na duza ilosc minut i mam nadzieje, ze wrazie jakiejs kontuzji powyzszej dwojki bedzie go mozna smialo wstawic do skladu.

 

Z kolei na PF mamy Bosha. Moze akurat w tym sezonie 100fp osiagnie? Jako wsparcie - Murphy, koles ktorego tez wzialem w zeszlym sezonie i kolejny zawod. Zatem nastepny gracz, ktory ma szanse sie zreflektowac, chociaz i tak pierwszy na wylocie jest. W Thomasa specjalnie nie wierze. Ale moze cos tam blysnie jak nie ma Branda. A skoro przy Brandzie jestesmy, to moze chlopaczyna wroci gdzies po nowym roku i sie okaze Gasolem z 2006/07? :>

 

Pozycja C nie powala, ale chyba biedy nie ma az tak duzej. Zwlaszcza, ze Bosh moze tez wystepowac. Dalembert to wiadomo - licze na dalszy postep. Kaman moze cos tam podniesie cyferki jak nie ma Branda. Ale na wiele znow nie licze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się coś pomyliło, że wybieram jako 4-ty i w pre-ranku dałem Howarda jako 5-tego, żeby został wybrany w II rundzie. Cóż za fatalna pomyłka :x . Moje sympatie zawsze mnie w tej grze gubią.

No dobra to ja go mogę łyknąć. Co powiesz na Bargnianiego?

 

Jeżeli zaś chodzi o mój draft to pomimo, że początkowo kląłem na brak Garnetta to w sumie może i fajnie, że się tak stało bo jakoś dużo ciekawiej się zrobiło, a ja będę miał na co zrzucić winę jak nie wygram :wink:

 

Z moich wyborów jestem w sumie b. zadowolony, bo jeśli Bryant będzie grał normalnie, Kirilen jak na mistrzostwach europy, Jefferson będzie nadal się rozwijał i Stoudamire będzie grał jak rok temu to pierwszą trójkę mam zapewnionę, a i obrona tytułu będzie na wyciągniecie ręki.

 

Ps. Pierwszy transfer już dokonany. Narazie tylko z FA, ale odrazu steal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja go mogę łyknąć. Co powiesz na Bargnianiego?

Nie wątpię, że z takim składem jak masz to chętnie łyknąłbyś każdego mojego zawodnika :twisted: .

 

Ja jestem umiarkowanie zadowolony, biorąc pod uwagę fakt, że nie mogłem w drafcie uczestniczyć. Trudno powiedzieć jak by się to potoczyło gdybym wybierał osobiście. Na pewno wybrałbym Nowitzkiego zamiast Howarda. Również na pewno nie wziąłbym trzech graczy z tego samego klubu. Zadowolony jestem z wyboru Gaya z bardzo niskim numerem. Zobaczymy też jak długo będzie trwała transmisja Scoli na styl NBA (preseason pokazuje, że może nie będzie to trwało długo).

 

PS. Ja też strzeliłem sobie małą podmiankę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja też coś skrobne :)

 

miałem jak wiadomo pick nr 2, co było dla mnie nie małym zaskoczeniem i równało się jak prawie u wszystkich ze zmianą taktyki ;)

 

PG: G. Arenas \\ T.J. Ford \\ M. Conley Jr.

SG: K. Durant \\ Ch. Bell \\ M. Conley Jr.

SF: L. James \\ J. Green \\ Ch. Bell \\

PF: J. O'Neal \\ Ch. Wilcox \\ D. Millicic \\ M. Moore \\ J. Green

C: B. Wallace \\ S. O'Neal \\ Ch. Wilcox \\ D. Millicic \\ M. Moore

 

jak widać bieda na pozycjach 1-3 jeśli chodzi o zmieników. choć uważam, że Arenas i James będą grali na równym maxymalnym poziomie cały sezon, a i Durant z Green'em coś pokażą. Ogólnie 3 perspektywicznych debiutantów wpadło w moje posiadanie, więc liczę tutaj na małe niespodzianki ;)

 

jeśli chodzi o ewentualne wymiany to jestem otwarty na każde propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje draftowe juz dawno opadly wiec chcialem cos spokojnie napisac.

Caly czas myslalem i nastawialem sie na nr 8 draftu i ta loteria byla dla mnie sporym zaskoczeniem. Ostatecznie mialem szczescie w losowaniu i jako beniaminek w FBL #1 otrzymalem przyjemnosc wybierania z nr 1.

 

Oto moja ekipa:

PG: B.Davis | Marbury| Tinsley | Alston | Jack

SG: McGrady | Miller

SF: Garnett | Patterson

PF: Randolph | Jamison

C: Bogut | Curry

 

Pewnie sie wszyscy nabijacie po co mi tyle PG :roll: No rzeczywiscie delikatnie przesadzilem :wink: , ale znajac lamliwosc Barana moze nie bylo to do konca glupie...

 

Postawilem raczej na stara gwardie, bo mam sentyment do starych sprawdzonych gwiazd.

Licze rowniez na dalsze postepy takich graczy jak Curry, ktory ponoc zrzucil sporo kilogramow.

Generalnie draft oceniam pozytywnie lecz mam maly niesmak bo wolalbym zdobyc nr 1 draftu dzieki zwyciestwu w lidze FBL # 1, a nie dzieki niedopatrzeniu komisarza ligi i szczesciu w losowaniu.

 

Konczac, zamierzam byc aktywnym graczem i jestem otwarty na wszystkie propozycje wymiany ( co nie znaczy ze je zaakceptuje), sam tez lubie skladac propozycje tradu i bardzo bym prosil o szybkie decyzje bo nie lubie jak mi ktos nie odpowiada przez tydzien.

Życzę wszystkim wielu wrażeń i emocji w nadchodzącym sezonie NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

{w ramach testowania tego narzędzia Loqsh1'a :) }

 

Tydzień 0 ( 2007-10-30 - 2007-11-03 ):

  • Air MJ - srednia: 102.18 ( 14 ) przyrost: 102.18 fpg: 102.18[/*:m:1mi7fmaa]
  • Spabloo - srednia: 91.69 ( 18 ) przyrost: 91.69 fpg: 91.69[/*:m:1mi7fmaa]
  • Flash - srednia: 82.9 ( 10 ) przyrost: 82.9 fpg: 82.9[/*:m:1mi7fmaa]
  • Mar - srednia: 81 ( 13 ) przyrost: 81 fpg: 81[/*:m:1mi7fmaa]
  • Stromile - srednia: 78.37 ( 15 ) przyrost: 78.37 fpg: 78.37[/*:m:1mi7fmaa]
  • Vitaly - srednia: 70.53 ( 15 ) przyrost: 70.53 fpg: 70.53[/*:m:1mi7fmaa]
  • Rigel - srednia: 69.8 ( 15 ) przyrost: 69.8 fpg: 69.8[/*:m:1mi7fmaa]
  • Żółw - srednia: 69.25 ( 14 ) przyrost: 69.25 fpg: 69.25[/*:m:1mi7fmaa]
  • Xeus - srednia: 68.37 ( 15 ) przyrost: 68.37 fpg: 68.37[/*:m:1mi7fmaa]
  • Qba - srednia: 63.16 ( 16 ) przyrost: 63.16 fpg: 63.16[/*:m:1mi7fmaa]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #1 został: Air MJ

 

(chyba fajnie działa, hen? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem złożyć skargę do komisarza ligi.

 

Toż to skandal, żeby mistrz i vice mistrz (czytaj ja i żółw) zajmowali tak haniebnie niskie miejsca. No któż to widział? Toż to się nie godzi z prawami matki natury. To podważa elementarne prawa i zasady rządzące tym łez padołem. To prawom fizyki przeczy. I matematyki. Wstyd teraz ludziom na oczy się pokazać. Jak ja wejdę do tawerny piwa się napić? Jako ten, który przedostatnie miejsce piastuje? Czy miłościwie nam panujący komisarz pomyślał o tym? Czy świadomość ma ile bólu, gniewu i rozpaczy spowodowane zostało przez jego rozporządzenie o ogłoszeniu wyników w Tygodniu 0? Czy błąd ów raczy naprawić w nadchodzącym i liczącym dni siedem tygodniu? Czy dłoń jego miłosierna, a magiczne posiadająca umiejętności, inne miejsca przypisze tym, którym z racji zasług, owe wyższe miejsca przysługują z urzędu? Moja uniżenie kłaniająca się postać, ma nadzieję, że mość jego szlachetna wykaże się rozsądkiem i nie wywoła kolejnymi działaniami swemi niezadowolenia, wśród tych, którzy wiernie u jego boku pieczę sprawują od niezliczonych sezonów. Z wielką nadzieją i drżeniem w sercu niecierpliwe czekam na kolejne rozporządzenia o wynikach w kolejnych tygodniach, a każdy z nich dni siedem sobie liczy.

 

Z przeogromnym szacunkiem

Xeo

 

Mam nadzieję, że wiadomość ta dotrze do jej szlacheckiej mości stanie idealnym, lecz pewności ja mieć nie mogę, gdyż posłańcy moi niekompetentnymi się stali i zaufania do nich pełnego mieć nie mogę.

 

 

 

PS Sorry ale nie mogłem się powstrzymać, aby tego nie napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst xeus :!: :D

 

Ale nie bój żaby - ja to zawsze z początkiem sezonu testuję możliwośći przeciwników i gdy Ci już pokażą wszystko na co ich stać przystępuję wówczas do ich powolnego i jakże uroczego i miażdżenia :twisted:

 

Żeby nie było, że jestem gołosłowny załatwiłem z moimi chłopakami, że już dziś pokażą krótką próbkę swych możliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moze nie bedzie tak zle. Wade juz treningi zaczal, moze wkrotce i na parkiecie sie pojawi. Na dzien dobry wiele nie oczekuje, ale z pewnoscia bedzie lepszy niz moj dotychczasowy PG - Cassell :roll:

 

Poza tym, widze ze z Dunleavim trafilem. U O'Briena mu sie niezle gra i na razie zaskakuje na plus.

 

Josh Howard w debiucie b.piekny wynik wykrecil, podobnie Kaman. Oby tak dalej :D

 

Na razie Deng cieniuje, ale mam nadzieje, ze to chwilowa zadyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trejdzik w tym sezonie :!:

Jose Calderon to Kraso Team

Tyrus Thomas to Orlando

Mysle ze calkiem uczciwa wymiana Potrzebowalem SF lepszego od Villanuevy i mam nadzieje ze Tyrus sie takim okarze A moze nawet czyms wiecej :D

 

EDIT

Z wrazenia ligi mi sie pomylily 8) Niech ktos przeniesie tego posta do FBL#4 Thanks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.