Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz trudniej się broni pierwszego miejsca, ostatnio coś sporo wtop miałem i bez spektakularnych występów :(

Straciłem na FG, 3kach, asystach. Wiem, ze to moje problemowe statsy, choć wierzę, że przynajmniej w FG ten skład stać na więcej :)

Asysty też myślałem, że będą lepsze, ale na razie Rondo i Payton zawodzą. Coś też mało bloków jak na 4 centrów specjalizujących się w blokach :( Tylko w przechwytach się polepszyłem, ale o bardzo niewiele :(

Największy skok nasz komisz i perkoz a największy spadek Harpagans i Trzebnica.

Ścisk w czołówce faktycznie spory, równie dobrze mogłem wypaść z 3ki.

 

Poszukuję wciąż 3jek i asyst na przyzwoitym procencie, jestem jak najbardziej otwarty na oddanie 3 za 2ch lub 2 za 1, albo nawet 3 za 1 superstara :) Jak ktoś chce poszerzyć skład to można do mnie składać propozycje. Nie ma u mnie graczy nie do oddania, wszystko ma swoją cenę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadale bez Noela I teraz bez Faworka....

dwóch wysokich miało ciagnąć a na razie szpital.....

 

jak co roku


Steph - zamiast #1 jest #5

Bogdanovic zaskoczył #95

PG z #9 na 15 niestety

doskonale Adams #35 I Morris #71

Marc poniżej oczekiwań #70

Zeller niezły 124

Hill słabo 180

lepiej juz gra Joe Harris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadale bez Noela I teraz bez Faworka....

dwóch wysokich miało ciagnąć a na razie szpital.....

 

Pytanie, czy to przypadkiem nie było do przewidzenia?

 

 

Steph - zamiast #1 jest #5

Bogdanovic zaskoczył #95

PG z #9 na 15 niestety

doskonale Adams #35 I Morris #71

Marc poniżej oczekiwań #70

Zeller niezły 124

Hill słabo 180

lepiej juz gra Joe Harris

 

Podobnie to :)

 

Jedna oferta poszła do Ciebie za Gasola, którego minusem jest głównie FG%, może jakaś kontra od Ciebie? Mam szeroki skład, mogę dać 2 za 1 np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko   :smile:

 

Mówisz o tej co wisiała wczoraj, ale ją wycofałem, bo uznałem, że jest za dobra, czy o tych wcześniejszych. Co do wcześniejszych to Twoje kontrpropozycje też były dalekie od ideału:)

 

Ciekawe czy będzie bitwa o Warrena. Wydaje mi się, że już tak dobrze nie będzie grał, straci kilka meczów i nie wiadomo czy wróci do piątki po powrocie. Ale początek miał niezły i gdyby to utrzymał to nie wiem czy mógłbym powiedzieć, że wygrałem trade sprzedając go :smile:

 

A Embiid wciąż podnosi swoją wartość :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już ją odrzuciłem :smile:

W drugiej lidze poszedł Embiid za Tobiasa, także wartość jest. Embiid powinien od grudnia zacząć więcej grać -potencjał jest :smile:

 

Jeśli oczekujesz czegoś w stylu Haywarda za TJ Warrena, to w sumie logiczne, że będziesz sporo ofert odrzucał. Najgorsze jest to, że możesz dostać znów jakiś bargain deal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujesz czegoś w stylu Haywarda za TJ Warrena, to w sumie logiczne, że będziesz sporo ofert odrzucał. Najgorsze jest to, że możesz dostać znów jakiś bargain deal :tongue:

 

Wydaje mi się, że Embiid jest więcej wart niż Ellis. Pewnie massz rację - jak się udał jeden trade to teraz jestem za bardzo chciwy:)

Ale mam czas i pozycję niezłą. Fakt- brakuje mi asyst, ale nie za wszelką cenę. Ellis da mi za mało asyst i oprócz steali nic dodatkowego.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.