Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, nie wiedziałem, że tak dobrze mi poszło :smile:

Ale 3ki i asysty mi robią rezerwowi, więc 10tka raczej ma gorszy wynik :(

 

Nie ma co przywiązywać do tych projekcji dużej wagi, bo yahoo jest naprawdę mocno średnie w przewidywaniu statystyk, absencji, postępu rookies itd.

 

To jest bardziej coś w ramach ciekawostki.

 

Dodatkowo jako troszkę bardziej doświadczony bywalec tutaj zachęcam wszystkich do walki aż do samego końca, bo choć teoretycznie awansują tylko 4 najlepsze drużyny, właściwie co roku do 3 ligi z 4 poziomu przeskakuje na moje oko po 6/7 menadżerów z IV lig. Także zachęcam wszystkich do aktywnej gry, rozegrania jak największej ilości meczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przywiązuję, ale po prostu jestem zadowolony. Raczej ostatni nie będę i o to chodziło :smile:

Mam wysokich, którzy potrafią się połamać i fakt mało mam zawodników, którzy mogą wystrzelić z przełomowym sezonem, raczej dużo lepsi nie będą a mogą być słabsi.

Liczę na dobry sezon Parkera i Embiida, ale każdy z nich jest łamliwy :smile:

Także Hood i Payton mogą mieć lepsze sezony niż predictions yahoo.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych ligach też coś napiszesz, jak to miewałeś w zwyczaju, czy nie tym razem? :smile:

Za prosba sprobuje swoje wrozenie z arkuszy ;-)

 

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i doly [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!].

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzisiaj w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

OK, do rzeczy... kolejnosc w grupach bardzo z grubsza... co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

Tier 1 - walka o awans

God of Thunder

Czlowiek Morza Team

Mohicans

San Antonio Ignazze

Sylvinho Arizona

 

barcalovera mam w roli faworyta, ale rok temu tez mialem...

Ale jak ktos kupuje szeroka grupe solidniakow ponizej ich wartosci sa duze szanse, ze bede lubil taki draft ;-)

 

Czlowiek Morza ma guarda na sprzedaz, a Mohicans Embiida, wiec slijcie im oferty ;-)

 

U ignazza i Sylvinho zakladam porzadna robote na FAsach bo sklad plytki... zwlaszcza przy kontuzjach.

 

Tier 2 - srodek tabeli

Raf85 Team

Harpagans

RB Team

Small's Team

Chorwackie Skowronki

perkoz Team

Trzebnica 76'ers

 

Tier 3 - walka o honor

Patafianos

LBS Blooper$

BlockBuster

 

Co godne uwagi to wychodza mi male roznice miedzy tierem 2, a 3, wiec sa szanse na wyrownana walke w sporej czesci tabeli. Chociaz wiadomo, ze kontuzje i ruchy w sezonie pomieszaja w tych zalozeniach...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do posta wiLQa jeszcze raz dodam, że walka o awans niemalże co roku w praktyce oznacza walkę o miejsca 5-6, bo regularnie zdarzają się niestety olewusy na poziomach wyżej, których degradacja powoduje zwiększenie ilości awansów z IV poziomu. Także IV liga to fajna przygoda, bo warto walczyć o każdy punkcik roto, jednocześnie nie martwiąc się spadkiem.


Powiem więcej - KapitanPlaneta np. gra teraz w III lidze, a rok temu zajął dopiero 9. miejsce w IV, więc tutaj naprawdę warto walczyć o każdą lokatę i o dogranie meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam ze sobą w tym wątku rozmawiam :)

Szczęście debiutanta, już drugiego gracza na którym mi zależało wyjąłem z waiverów i to o jednego dolara przebicie :)

Warren na razie trzepie nieźle, miejsce w 5tce i minuty powinien dostawać ( a jak nie to pewnie Chriss wskoczy) i powinien mi dostarczyć potrzebnych punktów.

Na razie strasznie słaby start moich graczy, zawodzą Howard, Jordan, Parker, Rondo, reszta też bez zachwytów.

W FG którym powinienem być mocny szoruje dno mimo wielu centrów i także słabiej niż myślałem w pkt i asystach, ale to dopiero początek. Centrzy powinni zacząć coś trafiać spod obręczy, asyst i pkt powinno trochę przybyć, poszerzyłem skład o mam nadzieję przydatnego Warrena i powinno być lepiej :)

P.S. człowiek morza - o co chodziło z wywaleniem Warrena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam ze sobą w tym wątku rozmawiam :smile:

Szczęście debiutanta, już drugiego gracza na którym mi zależało wyjąłem z waiverów i to o jednego dolara przebicie :smile:

Warren na razie trzepie nieźle, miejsce w 5tce i minuty powinien dostawać ( a jak nie to pewnie Chriss wskoczy) i powinien mi dostarczyć potrzebnych punktów.

Na razie strasznie słaby start moich graczy, zawodzą Howard, Jordan, Parker, Rondo, reszta też bez zachwytów.

W FG którym powinienem być mocny szoruje dno mimo wielu centrów i także słabiej niż myślałem w pkt i asystach, ale to dopiero początek. Centrzy powinni zacząć coś trafiać spod obręczy, asyst i pkt powinno trochę przybyć, poszerzyłem skład o mam nadzieję przydatnego Warrena i powinno być lepiej :smile:

P.S. człowiek morza - o co chodziło z wywaleniem Warrena?

uznałem, że wole innych grajków.

 

Jak ktoś ma ochotę na jakiegoś guarda to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy fenomen small's team? Lidera?

W drafcie wydawało się, że ma spore problemy, zacinał mu się przycisk i nie mógł licytować i wydawało się, że bierze jak popadnie zostało mu sporo gotówki a tu mocny lider :)

Myślicie, że ma szanse czy to raczej przypadkowy dobry początek?

 

Przy okazji - pewnie jeszcze nie teraz, ale będę szukał dobrego rozgrywajka - ast, 3ki i niezłe FG. Przepłacał nie będę, ale jak ktoś coś ma to możemy się dogadać. Może być jeden za moich dwóch jak ktoś chce rozmienić, mam szeroki skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy fenomen small's team? Lidera?

W drafcie wydawało się, że ma spore problemy, zacinał mu się przycisk i nie mógł licytować i wydawało się, że bierze jak popadnie zostało mu sporo gotówki a tu mocny lider :smile:

Myślicie, że ma szanse czy to raczej przypadkowy dobry początek?

 

Przy okazji - pewnie jeszcze nie teraz, ale będę szukał dobrego rozgrywajka - ast, 3ki i niezłe FG. Przepłacał nie będę, ale jak ktoś coś ma to możemy się dogadać. Może być jeden za moich dwóch jak ktoś chce rozmienić, mam szeroki skład.

To fenomen małej próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytłumaczy fenomen small's team? Lidera?

W drafcie wydawało się, że ma spore problemy, zacinał mu się przycisk i nie mógł licytować i wydawało się, że bierze jak popadnie zostało mu sporo gotówki a tu mocny lider :)

Myślicie, że ma szanse czy to raczej przypadkowy dobry początek?

 

Przy okazji - pewnie jeszcze nie teraz, ale będę szukał dobrego rozgrywajka - ast, 3ki i niezłe FG. Przepłacał nie będę, ale jak ktoś coś ma to możemy się dogadać. Może być jeden za moich dwóch jak ktoś chce rozmienić, mam szeroki skład.

Small's Team prowadzi sympatyczna dziewczyna :)

Nie żeby to było wg mnie powodem jej liderowania (tutaj zgadzam się z washko) - po prostu zwracam uwagę ;)

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś uzupełnić nicki osób z forum? Bo na przykład jej nie ma a chciałem zaproponować trade.

Przy okazji. Gdzie widać proponowane trady, które ktoś może zavetować? Gdzie to sprawdzać by nie przeoczyć?

FG mam wciąż słabiutkie, ale reszta zgodnie z oczekiwaniami, choć kilku graczy gra na razie słabiej niż przewidywałem a w sumie żaden nie jest jakimś zaskoczeniem na plus :( To znaczy, że może być tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś uzupełnić nicki osób z forum? Bo na przykład jej nie ma a chciałem zaproponować trade.

 

http://www.e-nba.pl/topic/5055-sezon-201617-liga-iv-florida/?p=454424

 

 

Przy okazji. Gdzie widać proponowane trady, które ktoś może zavetować? Gdzie to sprawdzać by nie przeoczyć?

 

My Team -> Roster

Obecnie mamy tam pusto, ale jeśli np. ustawić $ na licytację waivera, czy wyślesz komuś propozycję wymiany, to tam nad składem będziesz miał info i link do szczegółów transakcji.

FG mam wciąż słabiutkie, ale reszta zgodnie z oczekiwaniami, choć kilku graczy gra na razie słabiej niż przewidywałem a w sumie żaden nie jest jakimś zaskoczeniem na plus :( To znaczy, że może być tylko lepiej :smile:

 

Zazwyczaj mimo wszystko trzeba te 2-3 tygodnie poczekać, żeby zacząć wyciągać poważniejsze wnioski, bo na ten moment bardzo wiele zależy od rytmu, formy fizycznej, kalendarza poszczególnych ekip i graczy. Sezon jest długi i trzeba o tym pamiętać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5055-sezon-201617-liga-iv-florida/?p=454424

 

 

 

My Team -> Roster

Obecnie mamy tam pusto, ale jeśli np. ustawić $ na licytację waivera, czy wyślesz komuś propozycję wymiany, to tam nad składem będziesz miał info i link do szczegółów transakcji.

 

Zazwyczaj mimo wszystko trzeba te 2-3 tygodnie poczekać, żeby zacząć wyciągać poważniejsze wnioski, bo na ten moment bardzo wiele zależy od rytmu, formy fizycznej, kalendarza poszczególnych ekip i graczy. Sezon jest długi i trzeba o tym pamiętać :smile:

 

My bad, patrzyłem na pierwszy post. Świetna robota Panie komiszu :smile:

Z jednej strony zrobiłbym jakieś trajdy tak nawet dla funu,, ale z drugiej strony mam tak wyrównany skład, że żal mi kogokolwiek sprzedać, nawet nie mam kogo wyrzucić ze składu :smile: Poza tym Ci co grają gorzej - w nich jeszcze wierzę i nie chcę sprzedawać w dołku :smile:

Pewnie jak minie z 1/3 sezonu to wtedy o tym zacznę bardziej myśleć :smile:

Może Embida, który jest tykającą bombą? :smile: Może być świetnie a może być zaraz koniec sezonu :smile:

Teraz trzeba liczyć na lepsze FG by coś się przesunąć do góry, bo resztę to ciężko mi będzie poprawić :smile:

 

P.S. Jak kogoś wystawiam do składu a On nie zagra to tak jakbym go nie wystawił czy dostaje zero?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie mam szpital.

 

Z wavera pobrałem MWC

 

Mam Noela i Faworka

Marc też odpoczyw@l?

Miał nie grać i wstawiłem go na ławę i uniknął em 3/18 festiwal

 

Pobrałem lanca i ładnie pograć

Pobrałem Andersona i brzydko pograć.

 

Adams grubo poniżej oczekiwań.

Stefan bez fajerwerków.

George robi mi mnóstwo strat

Wysocy pudła na potęgę.

 

Na plus Harris Morris i bogdan

Tak. Jak nie zagra minuty nie liczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.