Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2016/17 Liga III Pacific

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że jeszcze przy wcześniejszym podsumowaniu po cichu liczyłem na awans z 4 miejsca. Niestety plany pokrzyżowała kontuzja Love'a. Nie znalazłem dla niego zastępstwa podczas kontuzji(odrobinę to olałem :( ) za co dostało mi się spadkiem w tabeli na 8 miejsce. Małym plusem dla mnie może być ściągnięcie Ingrama, który zaczął produkować regularnie solidne cyferki. Podobnie Tony Snell stara się zastąpić Jabariego co wychodzi mi na lekki plus. Niestety szanse na awans przepaściłem sobie już w grudniu nie oddając Rodneya Hooda, który w tym sezonie bardzo często łapie kontuzje. Liczę, że gdy Love wrócił a Lillard odpalił dodatkowy bieg w pogoni za playoffs uda mi się wskoczyć chociaż na to 5-6 miejsce.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ozzy110

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie poddawaj sie mikrofalowka!

Masz awansowac do II ligi a tam walczyc ze mna i fundowac takie zestawienia przez caly sezon! ;)

Dobra robota! Pzdr!

Niestety chyba będziemy musieli odłożyć spotkanie się w jednej lidze na sezon 2018/2019 (no chyba, że planujesz za rok awans do 1 ligi :tongue:). Jeśli uda mi się odrobić straty i uzyskać awans to będzie to większe wydarzenie niż ten comeback Barcelony z PSG. Jednak do tego potrzebuję:

a) zdrowego całego składu (a już Bledsoe wypadł na cały sezon)

b)The Berd musi się wcielić w rolę PSG (czyli musiałby celowo notować słabe wyniki, a szanse na to są zerowe)

c) małej pomocy sędziów :smile: (nie wiem kto miałby przybrać rolę "arbitrów")

Edytowane przez mikrofalowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę psuć dobrych humorów, ale masz mikrofala, błąd w FG%. Mam u Ciebie 2 punkty zamiast 14, a to sporo zmienia.

Ciekawy jestem tej końcówki, zwłaszcza rywalizacji z Berdem. Na średnich bezpośrednio sąsiadujemy ze sobą w FT%, punktach (tutaj ma bezpieczną przewagę), asystach, przechwytach, blokach i stratach. Masakra ile tu się może jeszcze pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdzielę. Przez te durne teamlogi podawanie przez Yahoo jestem zmuszony przepisywać FGM i FGA (wraz z FTM i FTA). Gdzieś zdarzyła się mała pomyłka i przez to niemal całość tego co napisałem nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Tak naprawdę to jesteś wysoko nad TheBerd w predykcjach i jesteś zdecydowanie bliższy dwójki Owls i MJ-Team niż on jest bliższy 3 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawie u nas, nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za grę panowie, to był na prawdę fajny sezon! Szkoda, że do końca nie udało mi się powalczyć o top3, ale mam poczucie, że zrobiłem co mogłem i wyciągnąłem maxa z tej druzyny. Żałuję, że w decydującym momencie połamał mi się Lowry i kilku innych graczy, bo mogło się to skończyć nieco inaczej, ale cóż, takie uroki tej gry. Pozostaje mi czekać na ostateczne rozstrzygnięcia w innych ligach i być może uda się tylnymi drzwiami dostać do II ligi, dzięki karnym degradacjom. Pobieżnie sprawdziłem wyniki w innych ligach i chyba jest na to spora szans :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym podziękować wszystkim za wspólną. W pewnym momencie myślałem, że za pierwszym razem uda mi się awansować do drugiej ligi ale nie zawsze jest pięknie. Trzeba wyciągnąć wnioski z braku ruchów w FA w najważniejszych momentach sezonu i liczyć na lepszy wynik w przyszłym :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za ciekawą rywalizację. Gratulacje dla mistrzów Sowacxa i Maro.

Ja jestem zadowolony z 3 lokaty i awansu.

Czekamy teraz na kolejną fantastyczną analizę Mikrofalówki.

Pozdro i do zobaczenia w następnym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za grę. 

Bardzo cieszę się z wygranej, było gorąco do ostatniego dnia. Maro gratuluję ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...