Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Próbą kradzieży bym tego nie nazwał, ale zagraniem po którym bardzo ciężko jest podać jakąkolwiek kontrpropozycję. Tak jak napisałeś: propozycja Afflalo za Lowry'ego miało pokazać że nie jestem zainteresowany rozmowami o trade z tobą. Tym bardziej że już wcześniej wysyłałeś inne wymiany z Gregiem Monroe, a którego KOMPLETNIE nie chciałem, co zresztą opisałem Ci po 1 takiej propozycji. Niestety przypuszczam, że nie przeczytałeś tej notki i potem wysłałeś kolejne 2 zapytania z Monroe w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mikrofalowka ze nie gramy w jednej lidze. Podobaly mi sie negocjacje z Toba ktore w koncu skonczyly sie wymiana Lillard za Millsapa. Mialem tylkonwrazenie ze w zeszlym roku jakos odpusciles sobie troche gre i byles mniej aktywny ale w awansie to nie przeszkodzilo. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mikrofalowka ze nie gramy w jednej lidze. Podobaly mi sie negocjacje z Toba ktore w koncu skonczyly sie wymiana Lillard za Millsapa. Mialem tylkonwrazenie ze w zeszlym roku jakos odpusciles sobie troche gre i byles mniej aktywny ale w awansie to nie przeszkodzilo. Powodzenia.

Aż mi głupio bo nie pamiętam szczegółów z tych naszych rozmów. Jedyne co sobie przypominam to chyba to, że od pierwszej 1 propozycji wymiany do zatwierdzenia minęły prawie 2 miesiące, bo nie chciało mi się spieszyć. Co jednak się działo w tych 2 miesiącach to sobie nie przypomnę :) Czy to ta wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak dokladnie tez nie pamietam ale faktycznie negocjacje trwaly z przerwami ok 2 miesiace bo chciales zaczekac...w negocjacjach przewijal sie tez Knight i Jackson oraz Vucevic.

Negocjacje nie byly latwe a podjecie decyzji tez troche trwalo ale byly to owocne negocjacje bo mysle ze ostatecznie kazdy z nas byl chyba zadowolony z wymiany choc momentami zalowalem potem ze nie zostawilem Millsapa ;P

Z malo kim z tamtej ligi mozna bylo sensownie ponegocjowac...jeszcze tylko jeden GM ktory ostatecznie zajal 2 miejsce byl rownie aktywny i tak samo dobrze przygotowany do negocjacji jak Ty (nie pamietam juz kto to byl i swoja droga jestem ciekaw w ktorej gra teraz lidze)

Oj co tam sie dzialo w tamtej lidze. Wyjatkowa zbieranina olewusow zoltodziobow i tych co wiedzieli onco w tym chodzi.

Od takich GMow jak np Ty sporo sie tez nauczylem zwlaszcza jesli chodzi o negocjacje i skladanie ofert.

Chociaz na razie srednio sie to przelozylo na wyniki w III lidze w ktorej gram ale to juz zupelnie co innego. Na szczescie nie jest tak zle i raczej moge byc spokojny o utrzymanie.

Jeszcze raz powodzenia zycze (Wam rowniez-pozostali GMowie-w negocjacjach z mikrofalowka ;) ) no i awansu (albo moze lepiej nie bo jak ja zostane w III lidze to moze za rok wyladujemy znowu w tej samej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko wychodzę z propozycją wymiany zwłaszcza w tak wczesnej fazie sezonu. Jak dostaje sensowną ofertę, ale coś mi w niej nie pasuje to skrzętnie napiszę czemu się boję w to wchodzić, ale jak ktoś mi wysyła takie coś to sorry, co ja mam myśleć, ktoś chce mnie okraść?

i7epI8F.png

 

Rzeczywiście. Taka wymiana to jest już lekka przesada. Nawet jeśli miało to być dla "beki"

 

Oddam Drummonda, Hooda lub Turnera. Ewentualnie odradzającego się Carrolla ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Minely okolice 1/3 sezonu, wiec zeby zobaczyc jak komu idzie i zapisac osiagniecia na tym etapie...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
04	13	15	15	08	10	07	03	09	84	Knickerbocke
06	10	03	13	12	13	14	09	03	83	MJ-TEAM
14	15	02	14	06	08	13	04	02	78	FC PARAPETY
13	02	05	10	07	11	08	15	07	78	Kraso
15	09	08	03	14	01	04	12	10	76	Dziobaki
10	01	04	06	10	15	15	10	04	75	Pogromcy Don
07	07	06	05	13	03	12	14	08	75	The Berd
08	04	14	02	09	04	10	07	15	73	The Night Sh
12	08	11	07	02	02	11	05	13	71	Love & Passi
11	05	10	09	05	05	05	08	11	69	Cerveza
01	06	13	12	03	12	02	13	05	67	Są Gorsi
02	12	09	01	11	09	03	06	12	65	Owls
09	03	01	04	15	06	09	11	06	64	Gin Team
03	14	07	11	04	07	01	02	14	63	Dallas Maver
05	11	12	08	01	14	06	01	01	59	Milwaukee Ba
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,72	16,29	5,61	3,03	0,97	0,53	1,75	296	84	Knickerbockers
1,02	15,23	5,76	3,40	1,07	0,62	2,04	298	83	MJ-TEAM
0,99	15,57	5,44	2,94	1,06	0,57	2,04	289	78	FC PARAPETY
1,09	14,72	5,59	3,04	0,99	0,80	1,85	281	78	Kraso
1,19	13,33	6,27	2,46	0,86	0,76	1,70	285	76	Dziobaki
1,03	13,77	5,72	4,26	1,16	0,65	1,93	288	75	Pogromcy Donków
1,12	13,67	5,84	2,65	1,04	0,80	1,78	286	75	The Berd
1,57	12,92	5,64	2,69	1,00	0,59	1,54	308	73	The Night Shift
1,26	13,99	5,29	2,57	1,02	0,59	1,56	277	71	Love & Passion
1,21	14,70	5,43	2,71	0,91	0,60	1,69	309	69	Cerveza
1,31	15,21	5,34	3,17	0,83	0,78	1,91	258	67	Są Gorsi
1,20	12,82	5,73	3,03	0,86	0,59	1,57	274	65	Owls
0,94	13,60	6,36	2,76	0,99	0,69	1,90	294	64	Gin Team
1,14	15,16	5,41	2,76	0,73	0,51	1,55	297	63	Dallas Mavericks
1,26	14,48	5,24	3,56	0,92	0,45	2,05	307	59	Milwaukee Badgers
Bardzo fajna tabelka! Ponad polowa druzyn spokojnie moze jeszcze walczyc o awans, a optymistycznie to i 2/3.

Z drugiej strony to samo bo pamietajcie, ze spada tylko trzech GMow, wiec nawet ostatniej druzynie w wydawaloby sie trudnej sytuacji brakuje raptem z 6 pkt roto by tego uniknac. Przy sprzyjajacych wiatrach to przeciez jest jeden dobry tydzien ;-)

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy? Czego nie widac w tej tabelce jak np kto szturmuje, a kto leci jak kamien?

 

Swoja droga, co sie stalo mikrofalowka? Czyzby te dwa drafty jednoczesnie tak sie odbily czkawka?

Wrzucisz tu jakis swoj swietny raport czy to tylko zarezerwowane na rozgrywki H2H? Bo jestem zazdrosny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, co sie stalo mikrofalowka? Czyzby te dwa drafty jednoczesnie tak sie odbily czkawka?

Wrzucisz tu jakis swoj swietny raport czy to tylko zarezerwowane na rozgrywki H2H? Bo jestem zazdrosny ;-)

 

Hehe. Moje raporty są zarezerwowane tylko dla H2H. Kiedyś gadałem nawet z samym cieglo czy podobnych podsumowań nie przerzucić na format Roto. Nie za bardzo jednak mam pomysł w jakiej formie by to było, dlatego operuje jedynie w zakresie lig H2H.

 

A co do mojej słabszej dyspozycji, to:

- Draft mi wyszedł przeciętnie. Być może to że miałem 2 drafty o tej samej porze miało na to taki wpływ, bo moją taktyką w tej lidze, było szybkie i rozsądne wykorzystanie większości kasy na początku. Szybkość była, ale z rozsądkiem tak średnio. Do dziś żałuję tej dużej kwoty wydanej na Oladipo, tym bardziej że teraz...

- Oladipo ma kontuzję i chociaż, że punktował mi słabo, to jego brak jest widoczny

- Kontuzję miał jedyny zawodnik, który gra powyżej moich oczekiwań, czyli TJ Warren

- Gary Harris też opuścił więcej spotkań niż zagrał

- Mudiay to tragedia i nie wiem czemu ciągle daje mu szanse

- Jokic długo potrzebował czasu by dojść do siebie, ale na szczęście ostatnio gra bardzo ładnie dlatego...

 

Wierzę, że wkrótce moja sytuacja w tabeli się poprawi. Do końca sezonu jeszcze szmat czasu i w tabeli średnich dojdzie do paru zmian. Niech tylko kontuzję ominą tych kluczowych graczy i sądzę, że będę w stanie się utrzymać, bo nic więcej w tym sezonie mnie nie spotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Moje raporty są zarezerwowane tylko dla H2H. Kiedyś gadałem nawet z samym cieglo czy podobnych podsumowań nie przerzucić na format Roto. Nie za bardzo jednak mam pomysł w jakiej formie by to było, dlatego operuje jedynie w zakresie lig H2H.

Nie moznaby traktowac kazdego tygodnia [albo dluzszego okresu np miesiaca] tak samo jak w H2H?

Czy nie mialoby sensu wrzucanie takiej tabelki tylko za ostatni tydzien/miesiac?

 

Wierzę, że wkrótce moja sytuacja w tabeli się poprawi. Do końca sezonu jeszcze szmat czasu i w tabeli średnich dojdzie do paru zmian. Niech tylko kontuzję ominą tych kluczowych graczy i sądzę, że będę w stanie się utrzymać, bo nic więcej w tym sezonie mnie nie spotka.

Do podium jest przeciez tylko 20 pkt roto ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moznaby traktowac kazdego tygodnia [albo dluzszego okresu np miesiaca] tak samo jak w H2H?

Czy nie mialoby sensu wrzucanie takiej tabelki tylko za ostatni tydzien/miesiac?

 

Teoretycznie, mógłbym to robić, ale bez FG% i FT%. Nie będę w stanie obliczyć kto jaki miał procent FG i FT przez ostatni tydzien/miesiąc. Jedyny sposób to sumowanie FGM/FGA i FTM/FTA z każdego dnia, a to mi przecież zajmie godziny policzenie wszystkich 30 dni dla każdego z 16 graczy. Niestety dopóki Yahoo nie będzie udostępniał FGM/FGA i FTM/FTA, to podsumowanie tego typu, które umieszczam dla H2H nie przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie, mógłbym to robić, ale bez FG% i FT%. Nie będę w stanie obliczyć kto jaki miał procent FG i FT przez ostatni tydzien/miesiąc. Jedyny sposób to sumowanie FGM/FGA i FTM/FTA z każdego dnia, a to mi przecież zajmie godziny policzenie wszystkich 30 dni dla każdego z 16 graczy. Niestety dopóki Yahoo nie będzie udostępniał FGM/FGA i FTM/FTA, to podsumowanie tego typu, które umieszczam dla H2H nie przejdzie.

Te dane dla calej druzyny sa w teamlogach ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wilq mam już wszystkie dane, teraz mi tylko powiedz. Czy forma podsumowania tygodnia/miesiąca tutaj w lidze Roto, w takiej formie jak to robię w ligach H2H ma sens? Np. po co komu wiedzieć jak wypadłaby jego drużyna na tle jakiejś inne w formacie H2H. Tutaj raczej potrzebna byłaby nowa forma podsumowań - jakiś inny motyw przekazywania tych danych z ostatniego okresu. Ewentualnie można pójść na łatwiznę i zestawić ze sobą staty wszystkich drużyn z ostatniego tygodnia/miesiąca, z tym że tu kolejna kwestia - to może zrobić sobie każdy w swoim zakresie w dosłownie kilka minut. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wilq mam już wszystkie dane, teraz mi tylko powiedz. Czy forma podsumowania tygodnia/miesiąca tutaj w lidze Roto, w takiej formie jak to robię w ligach H2H ma sens? Np. po co komu wiedzieć jak wypadłaby jego drużyna na tle jakiejś inne w formacie H2H. Tutaj raczej potrzebna byłaby nowa forma podsumowań - jakiś inny motyw przekazywania tych danych z ostatniego okresu.

To na pewno przez roznice w punktacjach, skoro w H2H bijecie sie o jak najlepszy tydzien to naturalny okres rozliczen i porownan, a w roto nie dosc, ze nikt nie probuje maksymalizowac osiagniec danego tygodnia to jeszcze wrecz przeciwnie, teraz moze byc tylko walka o jakas konkretna korekte w kategoriach.

 

Ale moze warto eksperymentalnie sprobowac raz na miesiac wrzucac tabelke roto tylko za ostatni miesiac? Zwlaszcza w dalszej czesci sezonu to by pokazywalo lepiej zmiany w jakosci druzyn niz zyski w punktach roto w tej ogolnej, ktore moga reagowac dosyc wolno. Co o tym sadzisz?

 

Ewentualnie można pójść na łatwiznę i zestawić ze sobą staty wszystkich drużyn z ostatniego tygodnia/miesiąca, z tym że tu kolejna kwestia - to może zrobić sobie każdy w swoim zakresie w dosłownie kilka minut.

Tu sie nie zgodze, niewiele osob chce i moze szybko cos takiego sprawdzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mikrofalowka, tym podsumowaniem po polowie RS w 2 Liga EAST H2H BudgetSznur przebiles samego siebie ;-)

Jesli robisz to szybko automatycznie to zakladaj taka strone i idz z tym w swiat na wszystkie ligi h2h ;-)

 

Przy tej okazji mialem natchnienie, czy mialoby sens porownanie ile dana druzyna zebralaby punktow roto w innych ligach w rozgrywkach? Czy to nie bylyby odpowiednik pecha wynikajacego z terminarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofalowka, tym podsumowaniem po polowie RS w 2 Liga EAST H2H BudgetSznur przebiles samego siebie ;-)

Jesli robisz to szybko automatycznie to zakladaj taka strone i idz z tym w swiat na wszystkie ligi h2h ;-)

 

Przy tej okazji mialem natchnienie, czy mialoby sens porownanie ile dana druzyna zebralaby punktow roto w innych ligach w rozgrywkach? Czy to nie bylyby odpowiednik pecha wynikajacego z terminarza?

 

 

Tzn. Chciałbyś żebym sprawdził ile np. mój zespół Milwaukee Badgers z tej ligi Pacific zdobyłby punktów np. w 3 lidze Atlantic?

 

Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Chciałbyś żebym sprawdził ile np. mój zespół Milwaukee Badgers z tej ligi Pacific zdobyłby punktów np. w 3 lidze Atlantic?

 

Dobrze myślę?

Tak. Tzn zanim cokolwiek sprawdzisz najpierw powiedz czy widzisz w tym jakis sens ;-)

Ale wlasnie o cos takiego mi chodzilo, to chyba bylby dla Roto odpowiednik symulacji, ktore robisz dla H2H?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie widzę za wiele sensu :grin:

 

Ostatnio jak powiedziałeś o tym, że można sprawdzać dane w teamlogach to coś mi tam świtało po głowie. Być może wkrótce coś zrobię w tym kierunku, ale na ten moment ma parę innych spraw na głowie, dlatego to sobie odłożę.

 

No ale, jak masz jakikolwiek pomysły to pisz. 

 

Ps. No i dzięki za miłe słowo o podsumowaniu na sznurówce. Nie sądziłem, że osoby z poza tej ligi coś tam zaglądają (tym bardziej, że goozman tam też coś komentował, a jego w 2East przecież nie ma). Naprawdę miłe zaskoczenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.