Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE 16/17


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gdyby ktoś potrzebował jakiegoś fajnegp PG to mam ich nadmiar, zwykle mam overkilla w ast więc mogę wymianić kogoś z grupy Curry I.Thomas R. Jackson Teague Rodriguez w zamian za kogoś kto nie psuje fg i ft, a dodałby mi trochę reb blk lub steali.

 

Jeśli chodzi o mój team, to nie jest źle - jest szansa na awans do play off pomimo tego że Curry trochę zawodzi. Bilans 6-3, a co ciekawe wygrałem wszystkie mecze z topem ligi (greg oden, headfake, tramwajs), przegywając i to czasem wyraźnie znteotetycznie nieco słabszymi drużynami. Taki chyba urok tej ligi i bardzo się mnie to podoba.

Zapraszam do składania ofert. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czemu przegrałem walkę o 8 pozycję z Loobin Goats przy takim samym balansie i moim zwycięstwie w bezpośrednim starciu? Jakieś małe punkty? Gdzie to można sprawdzić.

 

W takim wypadku tie-breakerami są kolejno:

- Najlepszy wynik w ostatniej kolejce sezonu regularnego
- Najlepszy wynik w przedostatniej kolejce sezonu regularnego
- Itd. aż któraś z ekip zostanie wyłoniona

Widzę, że Loobin wygrali 8-1, więc to wszystko powinno wyjaśnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny ten tie-breaker. Nie liczy się bilans bezpośredni ani nic tylko przy remisie fart lub jego brak w ostatniej kolejce.

 

Byłem w sumie tylko ciekaw bo i tak szczerze to wyłożyłem na tą ligę i byłem w ogóle zdziwiony, że praktycznie nic nie zmieniając ze stanu 1-7 prawie wbiłem się do playoffów. Ogólnie muszę powiedzieć, że ta liga jest jedyną H2H moją i jest najnudniejsza - prawie nic się nie dzieje - tylko się wystawia grajków, kogoś czasem pobierze, ale ruchu transferowego totalnie brak. Nawet nie miałem do nikogo chęci napisać o jakikolwiek deal, ani nikt do mnie też nic nie skrobnął. Po prostu posucha i całe emocje jak dla mnie skończyły się niemal na drafcie. Chyba po prostu ten typ ligi nie jest dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po słabym początku tygodnia nie spodziewałem się pozytywnego zakończenia, ale na koniec się chłopaki ogarnęli i jest finał.

W sumie to mocno pomogło mi, że wiejski perwers nie mógł wystawić Hardena bo cały pojedynek wygrałem o 1 ast, co przy Hardenie by nie przeszło.

Ale pojedynek trudny, perwers miał najlepszy skład w lidze i teoretycznie w finale powinno być łatwiej. Więc prwnie go przegram☺.

Finał trwa do niedzieli czy do końca RS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za sezon, gratulacje ja tych którzy są z niego zadowoleni.Dobrze że aktywność w lidze była dużo większa niż w tym temacie.

Zwycięstwo w debiucie w h2h mnie cieszy, tym batdziej że po drafcie i pierwszej fazie sezonu nie spodziewałem się, że pójdzie mi aż tak dobrze. Super robotę w drugiej części sezonu robił Jokic, a Curry i IT robili swoje cały sezon. Ogólnie udało mi się zebrać szeroki skład i tym przede wszystkim wygrywałem, nawet mimo kilku błędnych ruchów na rynku FA.

Format h2h bardzo mi się spodobał, więc jeśli będzie kontynuowany to chętnie jeszcze pogram.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format h2h bardzo mi się spodobał, więc jeśli będzie kontynuowany to chętnie jeszcze pogram.

 

To we wrześniu zapraszam do wielopoziomowych rozgrywek h2h na sznurowadło, do wyboru rozgrywki w mniejszych ligach 12 osobowych z draftem wężykowym jak i rozgrywki w ligach 16 osobowych z draftem budżetowym.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.