Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.10.2021 o 23:10, jacobsman13 napisał:

Ma ktoś może wykupioną subskrypcje do NHL.TV?? Chciałem się dowiedzieć jak chodzi np. na tablecie, czy Play-offy są wliczone do pakietu i czy można "odpalić" meczyk o każdej porze. Pakiet jak sprawdzałem jest o wiele tańszy od League Passa od NBA

Od tego sezonu prawa streamingowe w Polsce ma Viaplay. NHL TV podobno będzie blokowane. 

Ale... Na Viaplay mają być wszystkie mecze (niby kilka w tygodniu z polskim komentarzem + czasem pojawi się studio). Do tego programy NHL Tonight oraz NHL on the Fly. Z odtworzenia też można mecze oglądać, ale tu mała uwaga... podobno tylko do 48h po, potem już niby nie ma możliwości. 

Cena abonamentu 34zł/miesiąc, ale pierwszy miesiąc jest za darmo. Abonament bodajże na dwa urządzenia. Biorąc pod uwagę, że to nie tylko dostęp do NHL, ale też np. Bundesliga czy Liga Europy, jakieś filmy i seriale (jeśli chodzi o hokej to jest jeszcze szwedzka liga) to cena wydaje się spoko. Warto chociaż przez miesiąc przetestować jak to śmiga ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2021 o 11:31, Braveheart22 napisał:

Od tego sezonu prawa streamingowe w Polsce ma Viaplay. NHL TV podobno będzie blokowane. 

Ale... Na Viaplay mają być wszystkie mecze (niby kilka w tygodniu z polskim komentarzem + czasem pojawi się studio). Do tego programy NHL Tonight oraz NHL on the Fly. Z odtworzenia też można mecze oglądać, ale tu mała uwaga... podobno tylko do 48h po, potem już niby nie ma możliwości. 

Cena abonamentu 34zł/miesiąc, ale pierwszy miesiąc jest za darmo. Abonament bodajże na dwa urządzenia. Biorąc pod uwagę, że to nie tylko dostęp do NHL, ale też np. Bundesliga czy Liga Europy, jakieś filmy i seriale (jeśli chodzi o hokej to jest jeszcze szwedzka liga) to cena wydaje się spoko. Warto chociaż przez miesiąc przetestować jak to śmiga ;)

I jak śmiga? Słyszałem, że niestety ale lata tylko w 720p co na obecne standardy jest poniżej jakiejkolwiek krytyki jeżeli mówimy o płatnym abonamencie. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Raven2156 napisał:

I jak śmiga? Słyszałem, że niestety ale lata tylko w 720p co na obecne standardy jest poniżej jakiejkolwiek krytyki jeżeli mówimy o płatnym abonamencie. Czy to prawda?

Szczerze to jeszcze nie odpalałem, bo żadnego meczu na żywo nie widziałem, a powtórki zawsze na lapku odpalam nhl66 stronka :)

Ale widziałem dyskusję na twitterze na ten temat, gdzie właśnie niektórzy krytykowali, inni mówili, że dosyć spoko. Dlatego warto przez ten jeden miesiąc choćby wypróbować. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyznam szczerze, że w tym sezonie brakuje mi czasu na regularne oglądanie NHL i dużo bardziej posiłkuje się skrótami i statystykami tak więc zapytam o wasze zdanie. Na chwilę obecną po tych kilkudziesięciu meczach macie już jakiś faworytów do mistrza? Jest jakaś drużyna która szczególnie was zaskoczyła (pozytywnie bądź negatywnie) bądź taka którą warto w tym sezonie obserwować? :)

Osobiście cieszę się z Leafs ale Toronto jak to Toronto... Nie ma co chwalić dzień przed zachodem słońca jak to mówią. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2021 o 16:12, Raven2156 napisał:

Przyznam szczerze, że w tym sezonie brakuje mi czasu na regularne oglądanie NHL i dużo bardziej posiłkuje się skrótami i statystykami tak więc zapytam o wasze zdanie. Na chwilę obecną po tych kilkudziesięciu meczach macie już jakiś faworytów do mistrza? Jest jakaś drużyna która szczególnie was zaskoczyła (pozytywnie bądź negatywnie) bądź taka którą warto w tym sezonie obserwować? :)

Osobiście cieszę się z Leafs ale Toronto jak to Toronto... Nie ma co chwalić dzień przed zachodem słońca jak to mówią. ;) 

Hej mam Viaplay wszystkie meczyki , ktore widziałem a bylo ich z dziesięć śmigały ok tylko raz im sie cos popsulo i musialem streama załączyć, co jakiś czas mecz komentują tez polacy, spoko opcja choc ja wole komentarz z za oceanu. 

Faworytów na mistrza jest kilku jak zwykle...zaskoczyła mnie tragiczna sytuacja Isles, rok temu pewniak do walki o puchar dziś jakieś strzepy drużyny plus zerowe wzmocnienie ze strony Chary, nie martwi mnie to jakos mocno bo kibicuje Rangers. Bardzo słaba gra Flyers również mnie zdziwiła, nie spodziewałem się po nich cudów ale na kilku grajków jakich mają to grają tragicznie. No i też rozczarowoniem są na bank Canadiens, po grze w finale zespół jest dnem. Przejdzmy do pozytywów. 

Detroit wróci, co pokazuje bardzo mocno w tym sezonie, świetni rookie, widać chemie w teamie, nie jest to jeszcze team na tyle doswiadczony, żeby brac ich na contendera, nie wiadomo czy utrzymaja sie w gazie przez caly sezon, ale po tym co zagrali do tej pory to mają szanse wejsc do POs. (ale bedzie cieżko)

Kolejne zaskoczenie team, któremu nie kibicuje ale gra bardzo fajnie Dallas Stars.

No i trzy teamy z Kanady bardzo mocne w tym roku do tej pory Oilers, Flames i .... Toronto i to powiem, że Toronto jak ma dzień to grają tak piękny hokej, że od czasów Sundina nie widziałem takiej gry. Nylander mój człowiek odpalił mocno, plus dobry balans mlodosci z doswiadczeniem i w końcu ktoś kto wydaje się pewny na bramce Campbell. Jest duża szansa...na odpadnięcie w pierwszej rundzie;)

Tampa nadal mocna, choć nie widzę ich po raz trzeci z pucharem, Colorado po bardzo przeciętnym starcie zaczyna się rozkręcać, Canes mocni i dziwi mnie Pitsburgh, że tak dobrze sobie radzi ten młody fin ostatnio co kręcił dziadkami z Capitals. Nawet i moi Rangers wyglądają obiecująco ale poczekajmy. Może to w końcu czas Connora? Nie wiem ale jakoś tak mam dziwne przeczucie, że jakaś Kanadyjska drużyna może w tym roku nas bardzo zdziwić. 

Tyle ode mnie, mam problemy ze snem więc oglądam tego sporo jak głupi, plus jeszcze w NFL sie wkreciłem 😜 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kcp78 napisał:

pff. a jak ma sobie radzic?! to jest dzieciak sami'ego kapanena. on ma hokej w genach!...

Sorry chodzi mi o Pittsburgh, że tak sobie dobrze radzi bo tam juz skład pomały mocno do wymiany, a jednak nie i to działa patrz włąsnie Guentzel czy Kapanen, do tego całkiem spoko broni Jarry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wujek Wójcik napisał:

Sorry chodzi mi o Pittsburgh, że tak sobie dobrze radzi bo tam juz skład pomały mocno do wymiany, a jednak nie i to działa patrz włąsnie Guentzel czy Kapanen, do tego całkiem spoko broni Jarry.

Prawda. Grają nadspodziewanie dobrze 😀... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.