Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Dnc napisał:

Jest juz rozpiska ile i jakie mecze beda w tvp sport?

 

Znalazłem jedynie informację, że w zeszłym roku rozpiska na Październik została opublikowana dopiero 20 Września.

Myślę, że jest to kwestia ustalenia uprawnień itd. ale na pewno na brak spotkań nie będzie można narzekać.

W zeszłym roku w Październiku zaserwowanych było aż 14 w tym takie perełki jak Maple Leafs vs Flames, Penguins vs Capitals, czy Bruins vs Canadiens.

Czekam z niecierpliwością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie!

Już za kilka dni, bo w nocy ze środy na czwartek rusza nowy i upragniony sezon NHL 19/20!

Jak myślicie kto ma realne szanse zostać mistrzem? Umówmy się w NHL powtórzenie mistrzostwa z roku na rok jest raczej rzadkością a sami Blues raczej faworytami nie są.

Komu też będziecie kibicować? Ja osobiście jestem fanem Maple Leafs i kocham zacięte pojedynki z drużynami z Original Six i z Kanady.

Dodatkowo przyjemnie ogląda mi się Penguins. A jak to u was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko obstawić jedną drużynę, która wygra Puchar Stanleya w 2020 roku. Wiadomo to NHL 😁. Jednak jakbym miał wybrać jedną drużynę to powiem Boston Bruins.

Ogólnie bardziej wolałbym spróbować przewidzieć rs, niż po. Na wschodzie stawiam, że w czołówce Boston, Tampa, Toronto, Waszygton. Może Lightning wreszcie przełożą grę z sezonu regularnego na playoffy 😂. Capitals też mogą znowu powalczyć, bo ciekawie się wzmocnili. Opcja Maple Leafs to upragniony tytuł dla Kanady, oj długo czekają haha. O niespodziankach za bardzo nie będę pisał, bo wiemy, że w NHL to akurat każdy może zaskoczyć, ale według mnie czarnym koniem rs, mimo że nikt raczej na nich nie stawia po ostatnim sezonie mogą być Devils. Doszło paru dobrych grajków, mieli #1 w drafcie, więc mogą zrobić duży postęp. 

Zachód. San Jose będzie na pewno mocne. Colorado fajnie się wzmocniło, ale niech kończą szybko tę sagę z Rantanenem. Dallas, następna drużyna, która swoimi ruchami transferowymi sprawiła, że na papierze wygląda bardzo mocnie, a już w zeszłym roku był półfinał konferencji. Vegas i Nashville pewnie też spokojnie zamelduje się w playoffs. St. Louis? Sam nie wiem, ale według mnie małe szanse na powtórkę z zeszłego sezonu. Calgary to raczej drugi raz z rzędu najsilniejsza drużyna z Kanady na zachodzie wobec problemów Winnipeg (Byfuglien? Laine?), ale czy znowu top1 zachodu, moim zdaniem nie. Kto czarnym koniem rs. Stawiam, że Arizona wejdzie do playoffs. Na koniec pozostaje pytanie, co zrobią w tym sezonie takie drużyny, jak: Oilers czy Kings. 

Osobiście kibicuję od zawsze Islanders. Lubię też Avalanche (Peter Forsberg 😊). Taki final byłby wymarzony haha. Dodatkowo mam sentyment do Coyotes, ze względu na to, że McDavid pechowo został im zabrany z przed nosa w loterii draftu. Inne zespoły, które też w pewnym stopniu lubię, obserwuję to: Bruins czy Devils. Zawsze też spoglądam na młode, utalentowane drużyny, dlatego m.in. Hurricanes czy Canucks mogą liczyć na moje wsparcie. Kibicuję też wielu zawodnikom z różnych organizacji, dlatego w wielu meczach patrzę życzliwiej na ich drużyny, ale to już wątek na osobny temat. 

Rozpisałem się trochę, ale było o czym, bo zapowiada się kolejny wspaniały sezon NHL ze świetną ekipą TVP Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w TVP Sport mecz z serii "Must Have" - Maple Leafs vs Canadiens! Zapowiada się wiele emocji tym bardziej, że Leafs są obecnie 2-0-0 oraz B2B a Canadiens mają jedną przegraną po SO więc na pewno będą chcieli odegrać.

Z drugiej strony jeżeli ktoś chciałby obejrzeć mecz w NHL.TV to będzie miał okazję obejrzeć Capitals vs Hurricanes całkiem za darmo - wystarczy tylko zarejestrować bezpłatne konto na NHL.com - takich meczy jest kilkanaście przez cały miesiąc więc myślę, że warto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Raven2156 napisał:

Dzisiaj w TVP Sport mecz z serii "Must Have" - Maple Leafs vs Canadiens! Zapowiada się wiele emocji tym bardziej, że Leafs są obecnie 2-0-0 oraz B2B a Canadiens mają jedną przegraną po SO więc na pewno będą chcieli odegrać.

Z drugiej strony jeżeli ktoś chciałby obejrzeć mecz w NHL.TV to będzie miał okazję obejrzeć Capitals vs Hurricanes całkiem za darmo - wystarczy tylko zarejestrować bezpłatne konto na NHL.com - takich meczy jest kilkanaście przez cały miesiąc więc myślę, że warto. ;)

kapanen vs kotkaniemi + lehkonen + armia! :P ...

...ciekawym,czy kakko powtorzy casus laine,i bedzie mial do ligi 'wejscie smoka'?! pewne jest jedno - obok rantanena i aho bedzie to moj ulubiony zawodnik w tym sezonie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Kto by powiedział po 4 bramce dla Maple Leafs, że tak się skończy ten mecz. Wspaniałe widowisko. 😁

Zmęczenie robi swoje... Ale faktycznie bardzo fajny mecz, bo wszystkie starcia Leafs z Canadiens można porównać do piłkarskich starć Realu z Barcą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 22:59, kcp78 napisał:

dla mnie ten mecz byl sredni. bramki to nie wszystko. ilosc katastrofalnych bledow w obronie,jakie popelniali gracze obu teamow - przerazajaca!; wyprowadzanie krazka przez montreal w 1. tercji bylo na poziomie ligi akademickiej. dramat!...

Błędy może i były widoczne w tym meczu. W zasadzie, kiedy wpada aż tak wiele bramek to jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy musi być. Jednak, jeśli chodzi czysto o stworzone przez zawodników obu drużyn widowisko, dramaturgię spotkania, comeback Habs, atmosferę na trybunach to było to świetne widowisko. 

Pozdrawiam i zapraszam do udzielania opinii także o innych meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę, późnym wieczorem mieliśmy kolejny, już 3 mecz tego sezonu w tvp sport. Carolina Hurricanes podejmowała u siebie Tampa Bay Lightning. Po pierwszej tercji faworyci tego sezonu prowadzili 3-1, głównie dzięki świetnej skuteczności. Jednak potem Canes doszli do głosu. Od początku drugiej tercji całkowicie zdominowali ten mecz. Tampa przez całą 2 tercję nie oddała żadnego strzału, w 3 tercji tylko 2, a w dogrywce znowu żadnego. W czasie transmisji pojawiła się informacja, że obecna drużyna Hurricanes powtórzyła wyczyn składu z sezonu 2003/04. Dodatkowo Canes zdominowali grę na wznowieniach (57% wygranych). Wielki szacun dla tej młodej drużyny, która odniosła już 3 zwycięstwo w tym sezonie. Fajnie się ogląda w agcji zespół, który stworzył Rod Brind'Amour. Mogą namieszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://nhlw.pl/2019/10/jedno-pytanie-dla-kazdej-druzyny-sezon-19-20/

W zasadzie to nie wiedziałem gdzie umieścić ten artykuł i puszczam go tu, gdyż pochodzi z portalu nhlw.pl, którego redaktorzy współpracują z tvp sport przy transmisjach NHL. Myślę, że warto przeczytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Raven za dział, choć trochę kuriozalne że go mamy na forum e nba :P hokej jest rewelacyjny sportem, a już na pewno najbardziej zacnym z tych gdzie tak naprawdę do końca nie wiesz co się dzieje :) po ostatnim zgorszeniu sytuacją w nba staram się wciągnąć w sezon wcześniej niż na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, elwariato napisał:

Gratki Raven za dział, choć trochę kuriozalne że go mamy na forum e nba :P hokej jest rewelacyjny sportem, a już na pewno najbardziej zacnym z tych gdzie tak naprawdę do końca nie wiesz co się dzieje :) po ostatnim zgorszeniu sytuacją w nba staram się wciągnąć w sezon wcześniej niż na wiosnę

W takim razie witamy w tym dziale i zapraszam do aktywnego udziału! :)

Co do samego działu faktycznie nie nawiązuje do tematyki forum jednak jest on umiejscowiony w sekcji "inne" więc jest to najlepsze ku temu miejsce. Skonsultowałem to z Borysem i udało mi się taki kącik stworzyć. Co ciekawe cieszy się coraz to większą popularnością - jest już kilka bardziej lub mniej aktywnych użytkowników więc liczę, że będzie ich jeszcze więcej! Oby tak dalej, bo osobiście uważam, że hokej to miła odskocznia od koszykarskich parkietów.

Jeśli chodzi o mnie to dodatkowo jestem dość mocno zaangażowany w rozgrywki NFL jednak na chwilę obecną w planach był dział NHL i się udało! :) Później zobaczymy czy aby nie udało się założyć również amerykańsko-futbolowego odpowiednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał:

W takim razie witamy w tym dziale i zapraszam do aktywnego udziału! :)

Co do samego działu faktycznie nie nawiązuje do tematyki forum jednak jest on umiejscowiony w sekcji "inne" więc jest to najlepsze ku temu miejsce. Skonsultowałem to z Borysem i udało mi się taki kącik stworzyć. Co ciekawe cieszy się coraz to większą popularnością - jest już kilka bardziej lub mniej aktywnych użytkowników więc liczę, że będzie ich jeszcze więcej! Oby tak dalej, bo osobiście uważam, że hokej to miła odskocznia od koszykarskich parkietów.

Jeśli chodzi o mnie to dodatkowo jestem dość mocno zaangażowany w rozgrywki NFL jednak na chwilę obecną w planach był dział NHL i się udało! :) Później zobaczymy czy aby nie udało się założyć również amerykańsko-futbolowego odpowiednika.

już zdecydowanie wolę jednak hokej, plus wydaje mi się że jest bardziej czym wypełnić temat, a nie tam fuzbal hamerykański z krótkim i mało licznym sezonem, no ale to oczywiście osobista opinia. Hokej to imo idealne wypełnienie sezonu nba, ja od wiosny do jesieni śledzę mlb, tam spotkań od groma, natomiast jesień wiosna to dobry czas dla duetu nba nhl :) oczywiście kiedyś jak czasu było więcej, to można było oglądać, teraz już z tym róznie... co znamienne że jak teraz można oglądać ile wlezie to czasu nie ma, kiedyś człowiek był młody to czekał na pojedyncze transmisje z raz w tygodniu ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

już zdecydowanie wolę jednak hokej, plus wydaje mi się że jest bardziej czym wypełnić temat, a nie tam fuzbal hamerykański z krótkim i mało licznym sezonem, no ale to oczywiście osobista opinia. Hokej to imo idealne wypełnienie sezonu nba, ja od wiosny do jesieni śledzę mlb, tam spotkań od groma, natomiast jesień wiosna to dobry czas dla duetu nba nhl :) oczywiście kiedyś jak czasu było więcej, to można było oglądać, teraz już z tym róznie... co znamienne że jak teraz można oglądać ile wlezie to czasu nie ma, kiedyś człowiek był młody to czekał na pojedyncze transmisje z raz w tygodniu ... 

Ja też wolę hokej i się bardzo tym interesuje. Wciągnął mnie do reszty i od nowa odkryłem jego magię.

Jeśli chodzi o NFL to jest to swego rodzaju dodatek na który się czeka z racji stosunkowo krótkiego sezonu i dzięki temu każdy mecz daje wiele emocji.

Co do MLB to nigdy jakoś się w to nie wgłębiałem i nigdy nie było to dla mnie na tyle satysfakcjonujące by się w to wkręcić. Wiadomo kolejnym powodem jest chociażby brak czasu który i tak muszę rozdzielać chociażby pomiędzy NBA, NHL i NFL w jesienno-zimowym sezonie kiedy wszystkie te ligi rozgrywają mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w ramówce tvp sport. Zamiast meczu Colorado-Vegas (dla mnie niestety, ze względu na sympatię do Avs😕), które miało się odbyć w najbliższą sobotę chwilkę po północy, będzie transmitowany mecz Vegas-Anaheim w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1:00. Natomiast już najbliższej nocy o 1:00 transmisja spotkania Montreal-San Jose. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.