Skocz do zawartości

Pokemon Go


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

PC jest o tyle wygodniejszy od lapka, że nie ma o czym nawet dyskutować, chyba że potrzebujesz go często brać w różne miejsca. Mam 27 cali, zacnych rozmiarów klawiaturę i nie wyobrażam sobie przesiadac się na lapka.

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Tylko, że po co wtedy przepłacać? Lapek jest dobry jeśli go faktycznie często przenosisz, a nie korzystasz z jego mobilności dwa razy do roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o kolesiu, do którego ktoś się dobijał domofonem o 3 w nocy, bo miał pokemona w przedpokoju :) 

 

Sam tego nawet nie będę pobierał, mimo że jestem ciekawy, co może być ukryte u mnie w robocie plus swego czasu mocno przycinałem w Silvera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za żenua... banda młodych byczków uganiająca się za jakimś japońskim shitem.. pokemonami jarałem się 15 lat temu, no ale wtedy mialem 12 lat. Gdy widze takich pajaców z elektroniką, ktorzy wolny czas powinni spedzać z rodzina, znajomymi, na siłowni, grając w basket, cholera nawet "łykając", a nie latać po miastach łapiąc rysunkowe bohomazy, to ogarnia mnie autentyczne zażenownie...

Edytowane przez obywatelPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno banda przyglupow w USA na autostradzie wpadła pod samochody bo lapala poke

 

Wcześniej pomyślałem że to i tak w świecie komórek postęp bo dzieciaki ni kija chcą wychodzić poza swoje wifi a teraz chociaż trochę rusza dupe w miasto czy las. Ale to chyba jednak jest bzdet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy widze takich pajaców z elektroniką, ktorzy wolny czas powinni spedzać z rodzina, znajomymi, na siłowni, grając w basket

 

Spędzanie czasu z rodziną, znajomymi albo na siłowni jest dla umysłowych nizin, wartościowe jednostki czas wolny powinny spędzać na rozmyślaniach o istocie bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem napisac, ze to glupie i w ogole i strata czasu, po czym zlapala mnie refleksja, ze ciekawe, co jest glupsze, lapanie pokemonow czy czytanie forum e-nba w niedzielny wieczor

 

przykra sprawa

 

W niedzielny wieczór to jeszcze c***, ale w połowie lipca?

 

 

 

Anyway, zacząłem dzisiaj grać, mam gym w domu wiec tu zaraz będę rozpierdalał leszczy, jak tylko sobie skład zrobię, bo na razie Pokemony, które mam to z grubsza poziom Perkinsów i Austinów RIversów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.