Skocz do zawartości
Dnc

Pokemon Go

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szkoda wam czasu :D ?

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie szkoda wam czasu :grin: ?

Jak widać nie.

Sam zamierzam się zabrać za łapanie pokemonów, ile można tylko za dziewczynami latać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bierzesz dziewczyne na spacer do parku i łapiesz jakieś tam poksy :D

ogólnie to nie, zwłaszcza że i tak chodze na spacery z synem to moge lapać pokemony :P

ponadto w pracy i tak mam luz wiec co robic

no i w drodze do roboty się łapie 

ogólnie jest czas :)

a że 15 lat temu marzyłem o takiej grze to nie mogę w nią teraz nie grać XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wyklul z jajka Lapras. Chociaż najlepsze, że ktoś moduły mi na polu mokotowskim rozstawil. Zamiast iść do domu to na rowerze stałem 30 min i lapalem pokemony z innymi. Spoko sprawa. Ludzie w podobnym wieku i można pogadać i powspominać.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej mają ci z dupnym gpsem. Siedzą sobie w biurze, a ich postać urządza sobie wycieczki i w ciągu dnia wyrabiają 2x 10km :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows Phone <3 

Właśnie dlatego (jeszcze) nie gram. Ale przyspieszyło to moją decyzję o zmianie telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego (jeszcze) nie gram. Ale przyspieszyło to moją decyzję o zmianie telefonu

Pewnie nie ty jeden. majkrosoft strzela sobie w kolano. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PC jest o tyle wygodniejszy od lapka, że nie ma o czym nawet dyskutować, chyba że potrzebujesz go często brać w różne miejsca. Mam 27 cali, zacnych rozmiarów klawiaturę i nie wyobrażam sobie przesiadac się na lapka.

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam taki styl życia. Jest mobilność, jest wygoda z monitorem i klawiaturą.

pol_pl_Stacja-dokujaca-HP-HSTNN-IX01-103

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co za problem położyć lapka obok, podpiąć do niego klawiaturę i monitor? Ja tak robię jak siedzę w domu.

Tylko, że po co wtedy przepłacać? Lapek jest dobry jeśli go faktycznie często przenosisz, a nie korzystasz z jego mobilności dwa razy do roku. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że po co wtedy przepłacać? Lapek jest dobry jeśli go faktycznie często przenosisz, a nie korzystasz z jego mobilności dwa razy do roku. 

Zgadzam się...odnosiłem się tylko i wyłącznie do "Mam 27 cali, zacnych rozmiarów klawiaturę i nie wyobrażam sobie przesiadac się na lapka."

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem o kolesiu, do którego ktoś się dobijał domofonem o 3 w nocy, bo miał pokemona w przedpokoju :) 

Sam tego nawet nie będę pobierał, mimo że jestem ciekawy, co może być ukryte u mnie w robocie plus swego czasu mocno przycinałem w Silvera. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uważajcie panowie na telefony

21n1daf.jpg

• Like 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co za żenua... banda młodych byczków uganiająca się za jakimś japońskim shitem.. pokemonami jarałem się 15 lat temu, no ale wtedy mialem 12 lat. Gdy widze takich pajaców z elektroniką, ktorzy wolny czas powinni spedzać z rodzina, znajomymi, na siłowni, grając w basket, cholera nawet "łykając", a nie latać po miastach łapiąc rysunkowe bohomazy, to ogarnia mnie autentyczne zażenownie...

Edytowane przez obywatelPP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno banda przyglupow w USA na autostradzie wpadła pod samochody bo lapala poke

Wcześniej pomyślałem że to i tak w świecie komórek postęp bo dzieciaki ni kija chcą wychodzić poza swoje wifi a teraz chociaż trochę rusza dupe w miasto czy las. Ale to chyba jednak jest bzdet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi