Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni temu gdy rozmawiałem z znajomym powiedział mi, że ostatnimi czasy pewnie jest mi bardzo ciężko być kibicem Manchesteru United. Szkoda, że nie wiedział komu kibicuję w NBA, to by wiedział że kibicowanie Bucks jest 5 razy bardziej frustrujące niż ostatnie lata MU za Moyesa i Van Gaala.

Człowiek był przyzwyczajony, że Milwaukee to ligowe przeciętniaki, aż nagle ostatnio pojawiła się perspektywa lepszych czasów. Jednak żaden fan Bucks nie ma prawa się cieszyć zbyt dłuugo, tak więc najpierw Parker rozwalił sobie więzadła, potem podpisaliśmy Monroe, który jednak okazał się kompletnie nietrafionym transferem, a teraz jeszcze Middleton... Najlepszy gracz obwodowy drużyny i chyba jedyny gość, który w clutch-time mógł wygrywać nam mecze (nawet Antek tego nie potrafił robić). Gorszą wiadomością mogła być jedynie kontuzja Giannisa (ODPUKAĆ). 

Żadnych wymian bym nie robił. Kontuzje Middletona możną "wykorzystać" na 2 sposoby. Albo przesuwamy Antka i Parkera o pozycję niżej i na PF stawiamy na Teletovica, lub wrzucamy na głęboką wodę Brogdona lub Vaughna i stawiamy na kogoś z nich na SG. Żaden z tych pomysłów nie wygląda ciekawie, ale lepsze takie coś niż desperackie trejdy na miesiąc przed początkiem rozgrywek. Ja osobiście bardziej jestem za 2 opcją i postawienie na Brogdona, który jak na gracza z 2 rundy draftu wygląda bardzo obiecująco.

Co do szans na playoffy, to widzę to w czarnych barwach, aczkolwiek tak jak kolega Bogut wspomniał wyżej: już nie takie drużyny grywały w PO, także kibicować im będę jak zawsze, ale nadziei wielkich sobie nie robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najbardziej prawdopodobną s5 miała być Giannis (PG w ofensywie/SF w obronie), Delly (SG/PG), Middleton (SF/SG), Jabari, Plumlee. Teraz bez Middletona to może zastąpią go Brogdonem.

 

Żadnych wymian bym nie robił.

 

Skoro Monroe i tak jest prawie że pewniakiem do wymiany to czemu nie wykorzystać go właśnie do znalezienia zastępstwa o ile znajdzie się jakaś rozsądna możliwość i pomysł jak nowego gracza dopasować do Antka i reszty. Ewentualnie handlować można w tym celu też Carterem-Williamsem bo MCW-Delly-Giannis  to raczej nie jest przepis na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe za Tyreke Evansa i Pondextera może? Bardziej podoba mi się ta opcja niż Rudy Gay.

 

Szanse na playoffs w Wisconsin wyraźnie zmalały ale wiadomo jak to jest z przewidywaniami. No i jednak Bucks mają trochę więcej graczy do rzucania trójek niż w zeszłym roku. Dellavedova, Brogdon i może także Teletović będą mieli większe pole do popisu.

Dołączyli Dellavedova, Brogdon, Teletović i Terry, ale odeszli Mayo i Bayless + kontuzja Middletona. To było trzech najlepszych strzelców za 3 Bucks w poprzednim sezonie. Nie wiem, czy będą rzucać więcej trójek niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Novaka to proszę szanować :D 

 

Oddali gościa z którego w odległej galaktyce mogło coś być (ale szału do tej pory nie było) za leniwą opcję z ławki z chorą głową i ciągotami do deprawacji zdolnej młodzieży. Z B-Easy lider żaden. Jest ballhogiem i seryjnym ceglarzem i kiedy raz na 10 meczy coś mu wpadnie ogłaszamy święto narodowe. Do tego nie broni i okupuje pozycje zarezerwowane dla Antka i Parkera. Chociaż podobno w końcówce sezonu grał całkiem dobrze. Prawda to fani Houston? Czy na zagramanicznych forach piszą głupie głupoty?

Próbuję to jakoś w głowie poukładać i nic mi nie wychodzi. Do rozciągnięcia obrony i zostawienia miejsca dla Grega (który przez kontuje Middletona pewnie będzie karmiony piłką bo ktoś te punkty musi zdobywać) mają Mirzę Teletovica, który pragnę przypomnieć ma tą samą przypadłość co Kryśka Boszówna z tą różnicą, że chyba jest zaleczona. Zatem wychodzi na to, że Michael będzie pierwszym zmiennikiem Antka i Parkera. Powinien dać wsparcie ataku z ławki, ale jak wspomniałem z tym u niego bywa różnie. Nie mam pojęcia po co i na co został sprowadzony, a skoro nie wiadomo o co chodzi to może poszło o kasę. Cytując żywy kalkulator z Twittera: 

 

 

 

"Bucks create a $1,733,880 (+$100K) trade exception absorbing Beasley into Min Exception. Rox pass 150% + $100K trade rule"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ballhogiem i seryjnym ceglarzem i kiedy raz na 10 meczy coś mu wpadnie ogłaszamy święto narodowe. Do tego nie broni i okupuje pozycje zarezerwowane dla Antka i Parkera. Chociaż podobno w końcówce sezonu grał całkiem dobrze. Prawda to fani Houston? Czy na zagramanicznych forach piszą głupie głupoty?

 

http://bkref.com/tiny/0kBMq

 

Nie przesadzał bym z tym ceglarzem. Jeśli zawodnik rzuca >.52 z gry to nazywanie go ceglarzem jest trochę nie na miejscu.

 

Beasley dołączył do Houston na początku marca i ostatecznym rozrachunku (20 spotkań 10W-10L) zakończył jako 3 zawodnik pod względem  średniej zdobywanych punktów. Co generalnie dobrze świadczy o nim, a nie koniecznie o Houston w poprzednim sezonie. Pod względem defensywy to powiedziałbym, że nie wyróżniał się na tle innych Rakiet, raczej wpasował się w panujący sinusoidalny klimat.

 

Teorie spiskowe głoszą, że Houston podpisało Beasleya, bo jest przyjacielem z dzieciństwa Duranta... Durant wybrał Warriors i być może Beasley nie był już potrzebny. Beasley bardzo słabo wypadał pod względem ofensywy gdy grał razem z Hardenem piątka - Beasley Brewer Capela Harden Terry nie potrafiła zupełnie zdobywać punktów, a to że traciła mniej więcej tyle co zwykle dawało bardzo negatywny obraz pod względem defensywnym. Choć w piątce gdzie zamiast Hardena mamy Pata wyglądał dobrze.

 

W świetle ostatnich wydarzeń gdzie wypadł Middleton, który zdobywał 18,2 punktów, o ile część jego rzutów/punktów zabsorbują Greak Freak czy Parker to generalnie w brakowało im kilku-kilkunastu punktów z ławki i Beasley pod tym względem to bardzo dobry wybór, w dobrej cenie. Bucks podpisali wcześniej Terrego i pewnie zapytali się czy warto pozyskać Beasley-a.

 

Może ten ruch sprawi, że Houston jednak podpiszą D-Mo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.