Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, były jakieś przecieki/ploty, że Caldwell-Pope znajduje się na topie zainteresowania Marksa. Ale dlaczego Detroit nie mieliby go wyrównać? Obiecujący zawodnik, miejsce w salary chyba jest, nie wiem czy mogą sobie pozwolić teraz na utratę jego talentu.

Czteroletni max dla KCP to jakieś 100 milionów dolarów w offseason? Czyli wychodzi jakieś 25 milionów dolców na rok. Pistons na przyszły sezon w gwarantowanych umowach mają ponad 95 milionów dolców, do tego Baynes ma opcję zawodnika na prawie 7 milionów, czyli gdyby chcieli utrzymać zespół z tego roku to musieliby płacić jakieś 125 milionów dolarów. Za ekipę, która nawet nie wchodzi do play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualna umowa z kcp [przedluzenie] nie ma wplywu na salary!; mam nadzieje,ze go nie podpisza [facet gra 1. dobre spotkanie (w ataku) na 4-5]. swietna defensywa i spryt w wymuszaniu osobistych przy rzutach za 3. to troche malo w perspektywie max deal; mielismy swego czasu swietnego specjaliste od defensywy. nazywal sie michael curry,i kosztowal czapke gruszek...

 

z jaxem sprawa jest prosta. jesli wroci do pelni sprawnosci i formy sprzed kontuzji,to swietnie,jesli nie,w polowie grudnia,a najpozniej w td,zostanie zhandlowany...

 

najwiekszym problemem pistons jest van gundy. ilez to razy slyszelismy w mijajacym sezonie: 'biore to na siebie,popelnilem blad,moja wina etc.' [warto tu wspomniec sytuacje,gdy zaordynowal trening w dniu meczu,w godzinach popoludniowych; debil!]. dodatkowo,ten gosc ma - delikatnie piszac - niezbyt przyjazny charakter [a pamietajmy,ze pistons to jedna z najmlodszych druzyn w lidze] - praktycznie nigdy nie chwali graczy,jest wiecznie naburmuszony etc...

 

nie wiem kto odpowiada za przygotowanie fizyczne,ale w tym sezonie jest z tym bardzo zle. 15-20% spotkan przegralismy nie dlatego,ze brakowalo koszykarskiej jakosci [oczywista,ze 'tu' tez mamy pewne mankamenty; 'trojki',obrona pomalowanego,decision making],ale dlatego,ze bylismy zdecydowanie slabsi fizycznie! po prostu!...

 

kontrakt smitha nie 'schodzi'. jest rozlozony na raty w ramach tzw. stretch provision...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit nie powinni go podpisywać 

tylko pozbyć się Reggiego i tankować

liczyć że ktoś przy Drumie wypali 

 

bo teraz to nie iwem kogo musieliby zakontraktować by liczyć się w walce o PO, westbrooka?

 

 

a Nets muszą podpisać KCP czy innego Portera by zrobić krok do przodu, jak ogarną draft, zostawią Brooka podpiszą dwóch jakiś tam średniaków to przy tankujących ekipach moze uda się skończyć na jakimś 10 miejscu od końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że szansa na progress jest, tylko pytanie na ile SVG potrafi rozwijać graczy, zwłaszcza tych młodszych, tu mam wątpliwości,

za dużo fajnych młokosów oddawaliśmy zbyt wcześnie (Affalo, Amir, Middleton) inna sprawa to sami gracze etyka, mentalność (tak Dre…) tu już się wiele nie powojuje, ja wolałbym jednak najpierw pożegnać Reggiego, a potem dopiero zobaczyć czy Dre z innym kreatorem i  np. defensywnym PF może podziałać (tu handlował bym Mookiem),

 

zresztą hasło zburzyć, zaorać budować jest ostatnio popularne, każdy ma dość tej drużyny, pożyjemy zobaczymy

 

Aż szkoda że Robert Williams się wycofał :( Do naszego pewnie by był dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agentem KCP jest ten sam co T.T także tego ;)

bierz go,prosze! bedziesz zachwycony fantastycznymi rzutami za 3. w koncowkach 'przegranych' spotkan i tymi,no,wymuszeniami osobistych przy rzutach za 3.,gdy kcp tak zajebiscie zapierdala po obwodzie,by 'obciac sie po zaslonie' :rolleyes-new: ...a to wszystko raz na 4-5 spotkan,tak,ze...tym bardziej 'super'!... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI szczerze ,że gdyby Clippersi mieli maxa to KCP byłby zaraz po Gordonie na najwyższym miejscu na liście graczy których bym widział z chęcią w Clippersach.

 

Patrząc na to co zrobił T.T z Cavs , KCP z ofertą inną niż max nie usiądzie do rozmów z Detroit. Jeśli chcecie go zatrzymać to musicie mu zaoferować maxa.

Brooklyn już się o to postara aby KCP zarabiał maxa ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Loteria się zbliża dużymi krokami, to kogo z tym najprawdopodobniej 12 pickiem bierzemy? Miles Bridges się wycofał, a mógłby być dostępny, może najwyższy czas na local hero, no ale tak to dupa. Ntilikina pewnie zostanie ukradnięty przez NYK, a reszta dobrych PG jak DSJ też raczej pójdzie wcześniej do jakiegoś Sac albo Charlotte. Czyli co, zostaje nam Zach Collins albo Justin Jackson, bohaterowie marca z dużymi znakami zapytania?

 

eh kurde nie wiem czy bym nie próbował jakiegoś trade down żeby zrzucić trochę uwierającego salary i wziąć takiego Kennarda w okolicach 20 picka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins podobno jest bezczelnym c***kiem z zadartym nosem, ktoś z jego uczelni tak relacjonował na reddicie, ale może to i dobrze, bo potrzebujemy więcej genu Laimbeera a mniej milenialnej miękkości Drummonda :smile: a J.Jackson to z kolei dla mnie Harris 2.0, jak go weźmiemy to znaczy, że Toby jest na wylocie, skillset moim zdaniem wypisz wymaluj podobny.

 

edit: Anunoby to taki nowy SJ, brałbym tylko jak już nic lepszego nie będzie, Fergusona i Mitchella brałbym przed nim bo mamy dziury na obwodzie a OG to PF abo small ball center tak naprawde

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins podobno jest bezczelnym c***kiem z zadartym nosem, ktoś z jego uczelni tak relacjonował na reddicie, ale może to i dobrze, bo potrzebujemy więcej genu Laimbeera a mniej milenialnej miękkości Drummonda :smile: a J.Jackson to z kolei dla mnie Harris 2.0, jak go weźmiemy to znaczy, że Toby jest na wylocie, skillset moim zdaniem wypisz wymaluj podobny.

 

edit: Anunoby to taki nowy SJ, brałbym tylko jak już nic lepszego nie będzie, Fergusona i Mitchella brałbym przed nim bo mamy dziury na obwodzie a OG to PF abo small ball center tak naprawde

 

 

kolego, a powiedz Ty mi, tak po starej znajomości [patrz: moja xywa], czy Ty byś nie chciał pogadać z adminem żeby poprawił literówkę w Twojej xywie czy też jest coś o czym nie wiem?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, a powiedz Ty mi, tak po starej znajomości [patrz: moja xywa], czy Ty byś nie chciał pogadać z adminem żeby poprawił literówkę w Twojej xywie czy też jest coś o czym nie wiem?

chyba nie rozumiem do końca, chodzi Ci że "hard" zamiast "hurd"? nieno to lepiej obejrzyj jeszcze raz ten wywiad i się wsłuchaj jak tym przepizganym głosem tam gada ;) ewidentnie "hurd", każdy Ci to powie ;)

 

edit: nie mam CAE czy CPE ale jeśli chodzi o English to śmigam więc proszę mi tu nie zarzucać językowego debilizmu, błąd jest zamierzony bo Sheed to chodząca figura stylistyczna przecież ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytałem "czy jest coś o czym nie wiem". Bo wiesz, biorę pod uwagę, że na świecie są rzeczy, o których nie wiem.

 

acz szczerze,  wydaje mi się że dość ostro pojechałeś z tą interpretacją. Ale serio, nie jest to szczególnie ważne, więc luzik.

 

ball don't lie! :P

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, Roscoe30 to mój ulubiony grajek ever, jeśli masz czas i ochotę na dłuższe nieskładne wywody to wklejam mój gościnny tribute-tekst sprzed kilku miesięcy na łamach ulubionego, zaprzyjaźnionego bloga

 

http://zkrainynba.com/pistons-poland/czlowieku-wiele-tych-kotow-to-przestepcy/

 

oraz w bonusie nieoficjalne kompendium wiedzy o Sheedzie jeszcze chyba z czasów gdy Internet nie był trendy ;)

 

http://www.oocities.org/colosseum/loge/7346/

 

btw dlaczego masz w avatarze tego wąsacza? bo nie ukrywam, że nawet lubię go jak i prawie całe OKC, ale jednak bycie diehard pistons fanem zobowiązuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, Roscoe30 to mój ulubiony grajek ever, jeśli masz czas i ochotę na dłuższe nieskładne wywody to wklejam mój gościnny tribute-tekst sprzed kilku miesięcy na łamach ulubionego, zaprzyjaźnionego bloga

 

http://zkrainynba.com/pistons-poland/czlowieku-wiele-tych-kotow-to-przestepcy/

 

oraz w bonusie nieoficjalne kompendium wiedzy o Sheedzie jeszcze chyba z czasów gdy Internet nie był trendy ;)

 

http://www.oocities.org/colosseum/loge/7346/

 

btw dlaczego masz w avatarze tego wąsacza? bo nie ukrywam, że nawet lubię go jak i prawie całe OKC, ale jednak bycie diehard pistons fanem zobowiązuje

 

a to Ty ziomek od Pistons na Zkrainy, szanuję, szanuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, Roscoe30 to mój ulubiony grajek ever, jeśli masz czas i ochotę na dłuższe nieskładne wywody to wklejam mój gościnny tribute-tekst sprzed kilku miesięcy na łamach ulubionego, zaprzyjaźnionego bloga

 

http://zkrainynba.com/pistons-poland/czlowieku-wiele-tych-kotow-to-przestepcy/

 

Siema Dziadek, :nevreness:

witamy na pokładzie dryfującego okrętu, czekamy na łowienie rybek bądź wymiane barterową. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Dziadek, :nevreness:

witamy na pokładzie dryfującego okrętu, czekamy na łowienie rybek bądź wymiane barterową. Pozdrawiam

No siema siema ;) na pistons poland głucha cisza ostatnio, jeszcze wszyscy odreagowują wkurwienie po tym sezonie, ja nawet chciałem jakiś dłuższy tekst znowu machnąć ale mi za bardzo gul skakał, może przez wakacje przejdzie, póki co czekamy na lotto, zawsze te 2% szans na top3 pick mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.