Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Za Butlera dałbym Rubio i pick albo LaVine'a, Dienga (potencjalny kozak!) i pick. Wiggo nie tykać! Już teraz to perełka. Mimo że wątpiłem w niego na początku to już teraz widać, że to potencjał Paula George'a. Czyli wyżej niż Butlera. Ich nie należy wymieniać, a sparować ze sobą! A Chicago? Ja bym celował w tę drugą wymianę, co proponowałem. Dieng pod koszem da im jakość, a LaVine kilka wygranych meczów i paczek. A Butler będzie tylko narzekał i chciał uciec i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy za Dienga i LaVine oraz pick (tutaj Hield lub Dunn, ten drugi nawet lepszy, b o by znaczyło, że na pewno Róża papa), dla mnie ok.... przy założeniu, że za rok żegnamy się z Rose. Zresztą wszystko będzie ok przy tym założeniu. Może generuje zyski ale dla mnie jako kibica to ma średnie znaczenie, choć rozumiem, że właściciel może na to patrzeć inaczej....

 

Tak bez fantazji, że Jimmy za Wigginsa i jeszcze pick do tego.....

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls: Wiggins, Okafor

76ers: Rose, #5

Wolves: Butler, Portis, #14

 
Proszę bardzo. Niby kłóci się to z tym, że odejście Rose = pozostanie Butlera, ale tylko tak sobie przykombinowałem. 
 
Nie rozumiem trochę gadki o tym, że nie warto wymieniać Wigginsa, bo za 2-3 lata może być taki jak Butler lub lepszy. W tym czasie jeszcze sporo dodatkowo może się wydarzyć, a jeśli chcesz w końcu odbijać od dna, to pewne rzeczy trzeba poświęcić. Zdecydowany ruch, to jest czasem potrzebne. Wieczne czekanie nic nie da, jeśli nie pozyskają zaraz kogoś gotowego z FA lub przez trade.
 
Nie rozumiem trochę, po co tacy Sixers mieliby oddawać Okafora właśnie za Rose'a, ale co ja tam wiem... jeśli biorą Simmonsa, to powinni go trochę inaczej obudowywać. Za Okafora jakaś fajna dwójka, ale przede wszystkim powinni ściągać weterana w stylu George'a Hilla. Gościa, który daje obronę, robi miejsce dzięki swojemu zasięgowi i przede wszystkim nie potrzebuje piłki. Rose mi tam nie pasuje, w dodatku nie z takim kontraktem. Spadający kontrakt za Okafora na rookie contract?! Kibiców i Simmons ściągnie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to ja bym i za picki pod koniec 1 rundy oddał. Cokolwiek w sumie co ma wartość. Ale Jimmyego to tylko w grubej wymianie oddał. Butler + 14 picki za Wigginsa i 5. Teraz inaczej tego nie widzę i inaczej bym tematu nie podejmował. Bulls mają ciekawych młodych w osobach Portisa i MCDermotta. Jest tani brazyliczyk. Oddałbym tylko Niko i Snella za kogoś na C i jak mówiłem Rose. Nie do końca jest sens dawać Butlera za pakiet młodych wśród których nie ma kogoś kto dzwignąłby tą organizację. A w pakiecie Lavine Dieng i 5 picki takiego kogoś nie ma. Podobny pakiet będzie można i za rok za Jimmyego dostać jeśli ten nie straci formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się  Palącym w pełni zgodzę, może zbyt pochopnie wyskoczyłem z tą swoją propozycją, ta wymiana picków oraz Butlera na Wigginsa ma sens na tu i teraz, taka jest wartość tych zawodników....

 

Gdyby dostać tak nawet Sarica za Rose, albo i ten pick z końca z jakimś spadającym kontraktem to byłoby fajno...

 

 

Czy to możliwe z naszym zarządem? Wątpię... to za dużo ruchów dla nich.

 

ps. Naprawdę szanuję Rose za to co zrobił dla Bulls w erze post Jordan ale jego czas już przeminął... wydaje mi się jednak, że dupa wyjdzie z wymiany a za rok go przedłuża i to za sporą kasę, a jest wart sportowo max 10-12 mln przy tym salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Wigginsa, po jednym sezonie z Townsem i bez jakiegokolwiek meczu pod wodzą Thibodeau jest bez sensu. Po pierwsze obaj to rocznik 1995 oni mają jeszcze czas na naturalny rozwój i mam nadziej ze pod TT rozwiną skrzydła, Decyzja o wymianie Wigginsa będzie oznaczała ze chcą cały proces przyspieszyć, co w mojej opinii jest błędne, i na miejscu Minnesoty bym uzupełnił skład 5 wyborem w drafcie i tak startował w nowy sezon. I dopiero po sezonie 2016/2017 zobaczył i przeanalizował czy wszystko idzie zgodnie z planem czy trzeba wprowadzić jakieś korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bulls: Wiggins, Okafor

76ers: Rose, #5

Wolves: Butler, Portis, #14

 

Bulls: #1, Okafor

76ers:  Wiggins, Rose, #5

Wolves: Butler, , #14

 

Na miejscu 76ers będąc już w takim dealu oddałbym #1 za Wigginsa. Zaryzykowałbym, bo nie wiem, czy Ingram im by coś dał czy nie, Ben jakoś niespecjalnie by chciał do nich iść, a tak mogliby mieć solidny core. Ale cały deal raczej w realiach fantazji, bo o ile 76ers i Sota są w stanie zaryzykować, to w Bulls są miękkie fajki i nie pójdą w przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls: #1, Okafor

76ers: Wiggins, Rose, #5

Wolves: Butler, , #14

 

Na miejscu 76ers będąc już w takim dealu oddałbym #1 za Wigginsa. Zaryzykowałbym, bo nie wiem, czy Ingram im by coś dał czy nie, Ben jakoś niespecjalnie by chciał do nich iść, a tak mogliby mieć solidny core. Ale cały deal raczej w realiach fantazji, bo o ile 76ers i Sota są w stanie zaryzykować, to w Bulls są miękkie fajki i nie pójdą w przebudowę.

Zgoda z ostatnim zdaniem. Bulls nie pójdą na przebudowę. Po następnym sezonie przebudowa przyjdzie do nich. Niech tylko Rose zagra jako taki sezon i będzie zdrowy to spokojnie może chcieć odejść. Taj prawie na pewno odejdzie. I bulla zostaną z Butlerem i grupką młodzieży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks są zainteresowani Rosem. Minus jest taki że Bulls musieliby wziąc cos w stylu robin lopez (c***owy kontrakt) + jose calderon.


Swoja drogą, Melo za Rose to bardzo fair wymiana dla obu ekip. Wszyscy wiedzą co robią. Dwoch post-prime zawodników, jeden mlodszy z krotkim kontraktem dla druzyny, która ma na siebie pomysł (Porzingis). Drugi starty, gruby z jeszcze grubszym kontraktem dla drużyny, która jest bardzo daleka od znalezienia swojej tożsamości. Rose pod Hornackiem mógłby sobie przypomnieć stare czasy. Rzeczą, która na pewno blokowałaby taką wymiane jest przywiązanie Melo do NY i mądrość jaką pokazał w poprzednim sezonie, pomagając Łotyszowi co czyni go znacznie lepszym graczem niz Rose, który ślepo wierzy w swoje umiejetnosci przez co jest minusowym, bardzo mało inteligentnym zawodnikiem

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.