Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2016/17


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana #1

 

Do Bostonu: C.Anthony, W. Matthews, pick OKC z 2017r.

Do OKC(Hermman89): I.Thomas, L.Deng

 

Wymiana #2

 

Do Bostonu: M.Smart

Do SAS (blaugrana) : E. Fournier.

 

Hermman i blaugrana potwierdzą.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana #1

 

Do Bostonu: C.Anthony, W. Matthews, pick OKC z 2017r.

Do OKC(Hermman89): I.Thomas, L.Deng

 

 

 

 

ktoś w ogóle weryfikuje te wymiany? ;D

 

 

i o co chodzi z tymi pickami, na jednej liscie inna kolejnosc a potem marzec popłakał i juz jest inna?!

 

cos nie jest tu w porządku panowie

 

przeciez tego sie nie wylicza z totali a tymbardziej z miejsca w tabeli heh

 

 

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w ogóle weryfikuje te wymiany? ;D

 

 

i o co chodzi z tymi pickami, na jednej liscie inna kolejnosc a potem marzec popłakał i juz jest inna?!

 

cos nie jest tu w porządku panowie

 

przeciez tego sie nie wylicza z totali a tymbardziej z miejsca w tabeli heh

 

 

 

Dla mnie równa wymiana.

 

Do prowadzenia sezonu 2016/17 dostałem mocno rozbudowany skrypt i gdy sprawa rozpoczęcia sezonu zaczynała być pilna znalazłem chwilę (ok 6h) by wszystko ogarnąć. Kończyłem ok. 2:30 i nie zauważyłem, że przy wyliczeniach picków trzeba ręcznie wpisać ilość rozegranych meczy poszczególnych graczy, mój bląd. Gwarantuję, że wyniki nie zostały naciągnięte pod marca.... żeby zrobić na złość Tobie.... czy też bule:>

W miarę szybko poprawiłem obliczenia które są poprawne i ostateczne. Jeżeli w przyszłym roku ja będę zajmował się wyliczeniami picków to mogę obiecać, że pierwsze podane wyniki będą poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do prowadzenia sezonu 2016/17 dostałem mocno rozbudowany skrypt i gdy sprawa rozpoczęcia sezonu zaczynała być pilna znalazłem chwilę (ok 6h) by wszystko ogarnąć. Kończyłem ok. 2:30 i nie zauważyłem, że przy wyliczeniach picków trzeba ręcznie wpisać ilość rozegranych meczy poszczególnych graczy, mój bląd. Gwarantuję, że wyniki nie zostały naciągnięte pod marca.... żeby zrobić na złość Tobie.... czy też bule:>

W miarę szybko poprawiłem obliczenia które są poprawne i ostateczne. Jeżeli w przyszłym roku ja będę zajmował się wyliczeniami picków to mogę obiecać, że pierwsze podane wyniki będą poprawne.

No wszystkich nie trzeba, jedynie tych, którym trzeba odjąć jakąś tam ilość meczów dla osiągnięcia 482.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pick Kings 2017 w dobre ręce.Chętnie przyjmę weteranów. Do oddania również:

Ian Mahinmi 30 35,20 
Kent Bazemore 27 34,10 
Lou Williams 30 32,35 
P.J. Tucker 31 31,65 
J.R. Smith 31 30,75 
10 Mirza Teletovic 31 27,50 
11 Cole Aldrich 28 24,70 
12 Luke Babbitt 27 18,90 
13 Kevin Martin 33 17,65 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Greg Monroe 26 47,25 
Ish Smith 28 40,90 
Mason Plumlee 26 37,45 
Otto Porter 23 35,90 
10 Wesley Matthews 30 30,35 
11 Langston Galloway 25 26,55 
 

Chętnie oddam 2 za 1, 3 za 2 itd, mogę dorzucić również picki #13 i #18 draftu oraz pick BOS 2017. 

 

Jeśli oferta będzie korzystna to Melo, Irvinga i McColluma również mogę oddać. 

 

Zapraszam do negocjacji. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie równa wymiana.

 

Do prowadzenia sezonu 2016/17 dostałem mocno rozbudowany skrypt i gdy sprawa rozpoczęcia sezonu zaczynała być pilna znalazłem chwilę (ok 6h) by wszystko ogarnąć. Kończyłem ok. 2:30 i nie zauważyłem, że przy wyliczeniach picków trzeba ręcznie wpisać ilość rozegranych meczy poszczególnych graczy, mój bląd. Gwarantuję, że wyniki nie zostały naciągnięte pod marca.... żeby zrobić na złość Tobie.... czy też bule:>

W miarę szybko poprawiłem obliczenia które są poprawne i ostateczne. Jeżeli w przyszłym roku ja będę zajmował się wyliczeniami picków to mogę obiecać, że pierwsze podane wyniki będą poprawne.

pytanie było kontrolne, czy ktos generalnie czuwa nad poczynaniami 'młodszych' GMów

 

 

nie czepiam sie specjalnie poza tym,ze były dwie listy, bo zdązyłem odnosnie pierwszej kolejnosci juz dogadywac pewną wymianę więc.. w tej kwestii tylko mam obiekcje.

 

poza tym jedynie napisalem jak to wygląda po 'marudzeniu' niektorych z nas, bo jesli to by były osobiste wycieczki to jest jeszcze gorzej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.