Skocz do zawartości

Smartfon dla Leposa


lepos

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek, ale to nie tak.

 

Po pierwsze, nie wiem jak można śledzić NBA na telefonie. Pierwsze co robię rano to zabieram laptopa, stawiam na pralce i stawiam coś jeszcze w trakcie oglądania skrótów na 17 calach.

 

Po drugie, Lenovo który mam to nie jest marka biedronkowa tylko naprawdę solidnej klasy smartfon, który jest tani bo przyjechał z Chin, nie ma w Europie przedstawicielstwa, serwisu, reklam, itp i dlatego mógł być tani. Jeśli chodzi o parametry, to ten model ma 3 lata a ja nie mam najmniejszych problemów ! Najmniejszych ! Wszystko mi działa, nie zamula, wyłączenie i włączenie do pełnej funkcjonalności trwa 10-15 sekund. Mam to szczęście, że tak sam model kolega zamówił małżonce, stłukła wyświetlacz więc mam dodatkową baterię i w razie awarii mam zapasowe części ;) Ale operuje nim już rok i zero problemów. To jest tak czy siak opcja ryzykowna.

 

Siostra i szwagier zawsze korzystali z flagówek. Zwykle najwyższe, dostępne Galaxy i Nokie. Teraz przedłużaliśmy Umowy i ja wziąłem bez telefonu, a oni tym razem o wiele, wiele tańszy Samsung A5. Zdjęcia w zajebistej rozdzielczości, wystarczające do robienia zdjęć siostrzenicy i fotek z wakacji, internet zapierdala. Mam wreszcie porównanie i wiem, że dawałem się dymać kupując flagówki.

Sa gusta i gusciki. Jedyni lubia LAL inni nie wiedza jak mozna im kibicowac. zanim sledzilem na telefonie to na kompie czesto nie wlaczalem nawet full screenach czy to na meczach czy skrotach. gusta i gusciki(moze w tym wypadku jakas dewiacja), mi tak odpowiada. a co do lenovo to wiem ze nie jest to przypadkowa marka. Ja niestety z tanszymi produktami czy to LG,Samsunga i sony mialem roznej masci problemy, wiec albo ja mam pecha do elektroniki albo Ty szczescie. W szczegolnosci po jakims okresie uzytkowania. W 1 tygodniu, miesiacu to wszystko pieknie smiga.

 

Oczywiscie zgadzam sie z Toba ze dla zwyklego zjadacza chleba flagowki sa zbedne, powinien wystarczyc sredniej klasy telefon

tez potrzebuje pomocy jako ze nie siedze w temacie praktycznie w ogole, a zamierzam w niedlugim czasie zmieniac fona

 

powiem tak, teraz mam iphona 4 i nawet mi pasuje, ma calkiem fajne apki, internet przeglada sie dosc dobrze, klawiatura do pisania tez jest git, no i przede wszystkim odpowiada mi gabarytowo (nie lubie cegiel, lubie jak telefon miesci mi sie w jednej rece a dloni nie mam przesadnie duzych)

 

ogolnie jestem z niego zadowolony, dlatego myslalem nad iphonem 6 lub SE. nie znam sie zupelnie na samsungach i sonych ( samsunga ostatnio mialem lata temu jakiegos z klapka, jedyne co pamietam to to ze mial jakies dziwne menu ktorego nie ogarnialem po przejsciu z nokii, o sonych to calkiem nie mam pojecia ). Do tych nowych chinczykow w stylu huawei czy jakos tak to calkiem nie jestem przekonany, wole sprawdzone firmy

 

zalezy mi przede wszystkim na tym zeby sie dobrze pisalo, dobrze przegladalo neta gdzie wszystko jest czytelne (zakladki itp), jakimis fajnymi apkami tez nie pogardze ale to nie jest jakis mus, no i te gabaryty zeby nie byl za duzy

 

cena nie gra roli, co polecicie?

PS. fajnie by bylo jakby bateria trzymala mozliwie jak najdluzej nawet przy intensywnym uzytkowaniu, no i zeby aparat byl w miare przyzwoity

z tego co czytalem ogladalem rozne recenzje itp. to jesli przywczaisz sie do nakladki sony to xperia z 3 compact to telefon stworzony wrecz z dedykacja dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pierwszym smartfonem (a dłuuugo sie nie dawałem złamać) było Sony xperia J i jak pomyslę ileż ja iałem problemów z tym telefonem to mnie krew zalewa

 

faktem jest, że jak go kupiłem był juz przetarzałym złemem, bo nawet chrome nie dawał sobie razy przy jednym rdzeniu procka, ale poza tym ciagle byłna gwarancji (2x wmiana płyty), spalony (*tak dokładnie) wyswietlacz itp

 

od tamtej pory miałem 4 fony

w tym jakieś gówniene myphone (zona myslała ze mi duzym 5" telefonem przyjmnośc zrobi- nie udało sie), przez chwile Samsunga (którego oddałem żonie po dosłown ie kilku h0 i własnie wspomniane Zki.

 

Telefony z dolnej półki to nie dla mnie

nie dlatego, że lubie sobie jebnąc selfi z logiem w tle, a dlatego, że uzywam telefonu również do pracy i mam apki, które musza działać non stop

 

A kompa uzywam juzpraktycznie do filmów i sciagania meczyków

 

No i do jakiś wiekszych prezentacji, ale to rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Z2 i bardzo sobie go chwaliłem. Po około roku zaczął się mocno nagrzewać i wieszać. Ale zdecydowanie na +. Oceniłbym go 7/10.

Obecnie(od początku stycznia) mam Z5 i dla mnie petarda. Nie brakuje mi w nim zupełnie niczego. Wg mnie 9/10 choć nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego nie 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepos jak wezmiesz ta z3 compact to daj znac jak dziala, net apki jakies itp ile trzyma bateria. bo teraz bede decydowal chyba pomiedzy z3 a iphonem se

 

1 wrazenie jest takie ze smiga jak ta lala, ale to chyba jak wiekoszosc smartfonow przy nowości więc ciężko oceniac coś wiecej niz w recenzjach.

Trzyma sie super idealny rozmiar, wazy wiecej niz 2 tel tego samego rozmiaru ktore dz8s trzymalem ale dla mnie to plus.

Aparat dla mnie jako zwyklego zjadacza chleba super.

 

Najwazniejsze to to ze robilen dzis wszystko żeby przetestować baterie no i naprawde niesposob jest w 1 dzien rozładować, caly Dzień coś na nim robiłem nawet serial przed chwila obejrzalem:P. Mega zaleta. Nie wien jak to stoi w porównaniu z iphonem.

 

Z minusów to pare razy mi sie zrobił mocno cieply i to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo nie wiem jaki abonament wziac... jak w telefonie na necie bede przegladal glownie forum, jakies stronki z informacjami, nba.com, facebook, czasem sobie odpale jakis filmik na youtube to ile danych to zezre? bo nie chce przeplacac? tak orientacyjnie oczywiscie. 2GB? 5GB?

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.