Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Media już podchwyciły Kwiata w CCC od 2020

Nie można tego wykluczyć, chociaż droga bardzo daleka. Przede wszystkim, jeśli Sky znajdzie nowego sponsora lub sponsorów (bo ciężko znaleźć jednego sponsora, który wpompuje taką kasę), to zespół może się w większym lub mniejszym stanie utrzymać.

 

Jeśli nie... kto wie. 

 

Ale ja nie chcę oglądać Kwiata w tych beznadziejnych pomarańczowych barwach CCC, niech ściągną sobie Majkę. 

 

BTW Majka pojedzie Giro akurat wtedy, kiedy edycja będzie mu mało pasowała :) ale cieszy mnie to, że pojedzie też Vueltę, czyli układ dla niego bardzo dobry. Na Tour może jeszcze kiedyś wróci, ale widać że cierpliwość się skończyła trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Monolog, ale co mi tam - jaram się Remco! Ogromny materiał na przecinaka, wczoraj pokazał się ładnie też czasówce (swoją drogą Alaphilippe pozamiatał tam nimi znowu i wyścig ma praktycznie w kieszeni, nie spodziewam się problemów w piątek). 

 

W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić coś takiego, ale może kreowanie go na nowego Mercxa nie było takie na wyrost? W tej chwili chłopak ma wszystko, żeby za kilka lat dominować, trafił też do świetnej drużyny na start kariery. 

 

Jest kogo obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolog, ale co mi tam - jaram się Remco! Ogromny materiał na przecinaka, wczoraj pokazał się ładnie też czasówce (swoją drogą Alaphilippe pozamiatał tam nimi znowu i wyścig ma praktycznie w kieszeni, nie spodziewam się problemów w piątek). 

 

W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić coś takiego, ale może kreowanie go na nowego Mercxa nie było takie na wyrost? W tej chwili chłopak ma wszystko, żeby za kilka lat dominować, trafił też do świetnej drużyny na start kariery. 

 

Jest kogo obserwować.

 

Też będzie doping wciągał a później się wypierał ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie był to taki rasowy górski etap :) 

 

Kwiato przygotowuje nogę na trochę później, niż w zeszłym roku, poza tym była to jego pierwsza wyścigowa górka sezonu, a Remco ma przejechane trochę tych kilometrów. Nie zmienia to faktu, że kolesiem jaram się tutaj już od jakiegoś czasu :D ale do osiągnięcia poziomu Kwiatkowskiego jeszcze sporo musi się uczyć i przejechać. 

 

Zeszłoroczny Kwiato byłby w czołówce tego etapu, nie mam wątpliwości. Rok temu o tej porze był już w wysokiej formie, ale sam przyznawał, że trochę za szybko to przyszło i na koniec kampanii klasyków nie do końca miał parę. W tym roku postanowili później zacząć, czekam na efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie jutro Paryż -Nicea, KWiato obroni koszulkę? Bernal się dzisiaj wypowiadał, że to niby Michał jest liderem na generalkę i ważniejsze jest dla niego dowiezienie koszulki do mety niż zwycięstwo etapowe. Ja mam niestety wrażenie że Michał odpadnie, oby udało się zminimalizować straty, obstawiam że to będzie min. 30 sek do najlepszych górali jadących na GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.