Skocz do zawartości

Endomondo, Strava, Runtastic i inne


matek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam coraz większe jaranko Stravą, wszystko przez te segmenty.

 

Nie wiem, jak mają pozostali, ale mnie mocno nakręca możliwość poprawiania wyników innych osób na wybranych odcinkach. Bardzo napędza, w dodatku na stronce jest świetne narzędzie do szukania utworzonych segmentów w wybranej okolicy. Teraz planując trasy w pierwszej kolejności zdarza mi się sprawdzać, czy po drodze trafią się jakieś dobre podjazdy do robienia czasów lub ewentualnego przyciśnięcia. Wciąga. 


Nie wiem, jak Strava sprawuje się przy bieganiu, bo nie biegam za często. A jak już się zdarzy, to z Endomondo. 10 km nie robię jednorazowo, nie mam cierpliwości do długich dystansów (kiedyś biegałem 110 ppł i sztafety), ale poniżej godziny powinienem zejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ktoś kto nie ma czasu poniżej 40 min na 10 mm nie powinien nazywać się biegaczem...

Ja najlepiej pobiegłem dyche w 52 min, nie wyobrażam sobie dobić do 40 nigdy. Tyle też że biegam nie w celu pobijania czasów, nie biegam za dużo w granicach wysokiego tętna, inne cele.

Używałem tylko endomondo, z chęcią sprawdziłbym strave ale niestety rozwaliłem kolano i nie pobieram parę mies ;(

Nom bo to chodzi o to aby być lepszym niż inni i się tym chełpić jak patafiany. Ubierac się w jaskrawe lansowskie ciuchy i gitara :smile:

 

Za tydzień będę miał okazję pooglądac takich w bezpośredniej rywalizacji.

 

Oczywiście jestem mega jesli chodzi o rywalizację, a nawet chory. jednak zaaplikowałem sobie lekarstwo w postaci zdrowego rozsądku. Szkoda że mi to trochę zajęło.

 

Tak czy siak mistrzem świata nie zostaniesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tam się też wrzuca sam post na fb?

Bo właśnie dlatego po jednym dniu odinstslowalem endo

Da się to wyłączyć, gdzieś widziałem. Ale nie pamiętam, bo zostawiłem to z boku. 

 

Najlepiej zakładać konto na Endo/Stravie przy wykorzystaniu maila. Wtedy nie ma obawy, że coś będzie pojawiało się na społecznościówkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę niebiesko białym, bo zielony mi sie popsuł ;)

 

kupiłem kiedyś na niemieckich wystawkach jakiegoś gianta na aluminiowej ramie, za 250 zł, trochę go odciążyłem, bo miał w pizdu zbędnych dupereli, wymieniłem błotniki na lekkie plastiki i śmigam

 

 

Dziś sprawdziłem tę apkę

Zaznaczam, że do tej pory jździłem bez wspomagaczy, trase mierzyłem w domu z wykorzystaniem mapy, wiec na pewno nie tak dokładnie jak apka, ale mi to nigdy nie było jako wybitnie potrzebne.

Najlepsze jest to że o włączeniu przypomniałem sobie w połowie drogi do domu, wiec zatoczyłem duuże koło po lesie i wzdłuż kanału żerańskiego, tak, że z 4km zrobiło się 11. Robiłem masę zwrotów, zakrętów, powrotów, ze trzy postoje na siusiu i picie, żeby spradzić czy dobrze nakreśli trasę.

Efekt jest taki że wszystko ładnie pokazał, ale tak naprawdę nie wiem czy w przyszłości będę to jakoś regularnie włączał, bo nigdy nie zależało mi na jakis czasówkach czy też wynikach, jeżdżę raczej dla przyjemności i jak robię dłuższe wypady to z częstymi postojami na jakieś dodatkowe atrakcje

Poza tym czesto śmigam z fotelikiem za plecami zeby cos synowi pokazać

 

ale czasami na pewno sie przyda, zwłaszcza, jak bedę chciał sprawdzić co robiłem w kampinosie czy tym podobnych lasach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

odkopuje temat

 

ostatnio z nudów przegladałem internety i trafiłem na GPS komputer rowerowy

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fehmin.bikeometer&hl=pl

 

testował to ktoś?

Strava żre ma strasznie baterię, do tego średnio mi podchodzi design i sposób planowania trasy.

Ten podobno, poza licznikiem kalorii (który mam w poważaniu), jest bardzo pozytywnie oceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cześć, planuję zrobić tygodniowy samotny rajd po Kaszubach.

Próbuję wrzucić do stravy kilka tras po parkach ale niestety pliki gps które oferują nie mają wszystkich potrzebnych informacji (Time information is missing from file)

Bez nich strava nie może obliczyć średniej prędkości i innych podobnych bzdetów, co i tak później wyjdzie samoczynnie!

Niestety ale dużo polskich plików średnio radzi sobie ze stravą, a raczej odwrotnie...

 

Poczytałem i mając premium mozna to łatwo obejść, ja ten restowy miesiac zamierzam właczyc przed wyjazdem na trasę, czyli w okolicach 30go lipca, wcześniej chcę przygotować już całą trasę

@matek masz premium?

ktokolwiek?

 

przykładowy plik

https://www.znajkraj.pl/file/wwwznajkrajpl-bory-tucholskie-2014gpx/download?token=UHHAbl8V

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.