Skocz do zawartości

Hannibal na Malcie


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Złapali Poznańskiego, a że to niedługo będzie pewnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie warto mu poświęcić chwilę

 

Sama wiadomość o ile dobra, nie wymaga komentarza, bo dla takich jak on (jeśli udowodnia mu winę) kara powinna być jedna i szkoda, że się jej już nie orzeka.

 

Natomiast czytam na różnych serwisach komentarze ludzi.

Nienawiść uzasadniona, ale nie rozumiem dlaczego mnóstwo ludzi chce zwolnienia matki Kajtka, bo jako prokurator powinna lepiej wychować syna, że będzie pomagać (takie prawo matki, większość o ile nie każda by pomogła jakby potrafiła najlepiej, choć to nieetyczne), mataczyc, więc lepiej ja profilaktycznie zwolnić z pracy, albo najlepiej aresztować!

 

Czytam i mi się ten debilny mem przypomina "co ja pacze"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia dlaczego to jest tak rozdmuchane? albo z tą dziewczyną z poznania, z powodu której dziś zamknięto część miasta. przecież tyle osób ginie i nie są te sprawy tak wałkowane w mediach, a o niej - czy kiedyś o tej z trójmiasta - nawijają non stop. dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapali Poznańskiego, a że to niedługo będzie pewnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie warto mu poświęcić chwilę

 

Sama wiadomość o ile dobra, nie wymaga komentarza, bo dla takich jak on (jeśli udowodnia mu winę) kara powinna być jedna i szkoda, że się jej już nie orzeka.

 

Natomiast czytam na różnych serwisach komentarze ludzi.

Nienawiść uzasadniona, ale nie rozumiem dlaczego mnóstwo ludzi chce zwolnienia matki Kajtka, bo jako prokurator powinna lepiej wychować syna, że będzie pomagać (takie prawo matki, większość o ile nie każda by pomogła jakby potrafiła najlepiej, choć to nieetyczne), mataczyc, więc lepiej ja profilaktycznie zwolnić z pracy, albo najlepiej aresztować!

 

Czytam i mi się ten debilny mem przypomina "co ja pacze"

Jestem nie na czasie. Kto to jest ten Poznański? Muszę chyba nadrobić zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia dlaczego to jest tak rozdmuchane? albo z tą dziewczyną z poznania, z powodu której dziś zamknięto część miasta. przecież tyle osób ginie i nie są te sprawy tak wałkowane w mediach, a o niej - czy kiedyś o tej z trójmiasta - nawijają non stop. dlaczego?

wydaje mi się że okoliczności śmierci, brutalność z jaką dokonano zbrodni, zaczowanie Kajtka w taxi która wiózł zwłoki to ideany temat dla mediów, bo jest tu wszystko, tym brdziej kiedy okazało się że są inne szczątki ludzkie, że mama prokurator i pisał o kanibalizmie

 

Pozywka dla mediów na kilka/kilkanaście m-cy

Jak z małą Madzia i Wsniewska na koniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media męczą bułę, bo to nie jest pierwsze lepsze morderstwo. Nic w rodzaju drab w ciemnej alei zabija kogoś nożem dla zegarka albo mąż leje żonę po pijaku. Młody, wykształcony koleś z dużego miasta odcina komuś głowę, szatkuje ofiarę, podpala chałupę i ucieka z kraju. A potem dodatkowo okazuje się, że typ lubił sobie pofilozofować czy walnąć tekst o kanibalizmie. W Ameryce już kręciliby o nim film.

 

Madzia z Sosnowca była medialna przez to upozorowanie porwania, Rutkowskiego i talk-showy. Iwony Wieczorek czy Ewy Tylman nie do końca rozumiem, tragicznie wypadki jakich niestety wiele.

 

Jestem za karą śmierci, a takie sk****syny jak Poznański tylko mnie w tym zdaniu utwierdzają.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam wiadomości, ale jak zobaczyłem "Hannibal" to zaciekawiło mnie to. Nie mniej jednak rozczarowałem się, gdy przeczytałem, że w sumie ten cały Poznański miał tylko jedną ofiarę. Może miałby więcej, ale najwyraźniej był totalnym amatorem. Nie dziwi mnie, że został wystosowany list gończy i człowiek był poszukiwany przez Interpol, bo lepiej dmuchać na zimne, a media jak to media, nie mają o czym mówić to wałkują temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie w wieku 27 lat, zaraz po szkole? Ale ogólnie to ciekawe, bo znam masę osób z Warszawy, które nie mają i jeżdżą komunikacją/taksami. Ale może dane przedstawiają to inaczej, nie wiem. 

Warszawa ma medianę 6 koła, do tego gość ma strasznie kasiastych starych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapomniałem o jego starych. 

 

A ogólnie już ma przyszykowanego przez mamę adwokata, podobno jakiś konkretny gość. Nie wiem, nie znam się na tym. Tylko co nawet świetny adwokat tutaj zdziała... warunkowe zwolnienie po 25 latach to chyba będzie sukces? 


Szkoda, że nie ma u nas czapy. Tacy ludzie nie powinni być utrzymywani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nienawiść uzasadniona, ale nie rozumiem dlaczego mnóstwo ludzi chce zwolnienia matki Kajtka, bo jako prokurator powinna lepiej wychować syna, że będzie pomagać (takie prawo matki, większość o ile nie każda by pomogła jakby potrafiła najlepiej, choć to nieetyczne), mataczyc, więc lepiej ja profilaktycznie zwolnić z pracy, albo najlepiej aresztować!

Czytam i mi się ten debilny mem przypomina "co ja pacze"

Nom, ludzie są niemożliwi. Jak można wychować psychopatę, czyli osobę ze schorzeniem mózgu? 

To tak jakby zarzucać matce dziecka, które od urodzenia nie ma czucia w nogach, że nie ono wyników w biegu na 100m, jak równieśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.