Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli RS 2015/2016 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wprowadzaj ludzi w błąd LBS bo to dosyć kosztowna pomyłka.

Po 'zakupie' powinieneś mieć ten free trial w zakładce My Packages bodajże i tam można subskrypcję anulować, trzeba to zrobić przed deadlinem określonym przy zakupie. Z komórki tego nie sprawdzę, ale wieczorem sprostuję jeżeli będzie trzeba i nikt nie zrobi tego wcześniej.

 

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd LBS bo to dosyć kosztowna pomyłka.

<br />

<br />Po 'zakupie' powinieneś mieć ten free trial w zakładce My Packages bodajże i tam można subskrypcję anulować, trzeba to zrobić przed deadlinem określonym przy zakupie. Z komórki tego nie sprawdzę, ale wieczorem sprostuję jeżeli będzie trzeba i nikt nie zrobi tego wcześniej.

<br/>

 

Aha, czyli wychodzi na to, że nie miałem dostatecznych środków na koncie ostatnim razem, bo naprawdę nie musiałem nic robić - sorry for that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapu capu?

Yyy, bo?

 

Po prostu pomyślałem, że skoro to samo można zrobić w Spotify to chyba i tutaj.

 

Aby zrobić upgrade Spotify do wersji Premium też trzeba mieć dodaną kartę kredytową. Więc jeśli ktoś takiej nie ma albo boi się, że automatycznie będą ściągać kasę może sobie kupić taką kartę prepaid, np BZ WBK na 60 zł.

Karta jest normalnie imienna, z tego co się orientuję więc system nie jest w stanie odróżnić takiego typu karty od tradycyjnej, kredytowej.

 

W praktyce wygląda to tak, że Spotify ściąga opłatę np za 2 miesiące i potem nie trzeba się martwić czy automatycznie przedłuży subskrypcję bo na karcie nie będzie środków.

W każdym momencie można sobie chyba pieniądze uzupełniać na tej karcie.

 

Dlatego z ciekawości pytam czy ktoś robił coś podobnego z LP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak w końcu bo bym sobie skorzystał z tego free lp

 

Sprawdziłem i jest mniej więcej tak jak pisałem. Kupujesz a potem trzeba w porę* zrezygnować klikając 'Cancel Subscription' w zakładce 'My Subscriptions'.

 

* - Your free trial includes unlimited access to all content included in the subscription until November 4, 2015 at 11:59pm EST free of charge. You will not be charged until after the trial period ends, and you may cancel at any time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, bo?

 

Po prostu pomyślałem, że skoro to samo można zrobić w Spotify to chyba i tutaj.

 

Aby zrobić upgrade Spotify do wersji Premium też trzeba mieć dodaną kartę kredytową. Więc jeśli ktoś takiej nie ma albo boi się, że automatycznie będą ściągać kasę może sobie kupić taką kartę prepaid, np BZ WBK na 60 zł.

Karta jest normalnie imienna, z tego co się orientuję więc system nie jest w stanie odróżnić takiego typu karty od tradycyjnej, kredytowej.

 

W praktyce wygląda to tak, że Spotify ściąga opłatę np za 2 miesiące i potem nie trzeba się martwić czy automatycznie przedłuży subskrypcję bo na karcie nie będzie środków.

W każdym momencie można sobie chyba pieniądze uzupełniać na tej karcie.

 

Dlatego z ciekawości pytam czy ktoś robił coś podobnego z LP.

 

Zwracam honor:) czytalem na szybko i pomyslalem rozne glupie rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.