Skocz do zawartości

[15/16] FBL#2


air_mj

Rekomendowane odpowiedzi

Matiwrona masz zaproszenie na PM. Tam też ankieta draftowa, choć z wypowiedzi 8 osób które już zagłosowały wynika, że najlepszy termin to czwartek, 15 października, godz. 21:30

 

Szybkie pytanie do uczestników: lista już jest zamknięta czy powiększamy ligę do 12 zespołów i zapraszamy szymcia i Rango?

Dotychczas uważałem, że 10 osób to optymalna liczba, ale w zeszłym roku zagrałem w lidze 17-zespołowej i też dało się grać, więc nie widzę przeszkód do powiększenia naszej ligi.

Edytowane przez Rigel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wiem że już późno ale jakby w jakiejś lidze zwolniło się miejsce to chętnie bym dołączył. Za sobą mam kilka lat doświadczenia w graniu na Yahoo w ligach FB zakładanych jeszcze przez ludzi z pl.rec.sport.koszykowka. Nie chwaląc się w ostatnim sezonie zająłem pierwsze miejsce w FB1 i gwarantuje zaangażowanie przez cały sezon

 

pozdro

Zagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie o powiększeniu ligi do 12 zespołów wypowiedziało się (łącznie ze mną) tylko 3 uczestników (wszyscy za). Termin draftu się zbliża, więc jako komisarz, szef, pierwszy po Bogu w tej lidze  :playful:  :highly_amused:  podjąłem jednogłośną ;) decyzję o zaproszeniu Rango i szymcia (w takiej kolejności). Jako, że jedna osoba z podstawowej dziesiątki jeszcze się nie zalogowała, jared, jesteś pierwszym rezerwowym. Jeśli na 24 godziny przed draftem wciąż będzie kogoś brakować, wskakujesz na jego miejsce, więc śledź temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie draft w lidze ustawiony jest na 09:30 rano (9:30am CEST).

 

Rozumiem, że to ma być 21:30. Jeśli mogę prosić o małą kosmetyczną zmianę i ustawienie draftu na godz. 22:00 byłbym zobowiązany. O 21 mam draft w innej lidze. W godzinę będzie już po kluczowych wyborach i ze spokojem będę mógł przystąpić do naszego draftu...

 

 

pozdro

mSala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mSala jak dla mnie faktycznie zmiana kosmetyczna, jedynie KB określił, że o 22:00 nie może, więc tylko on może mieć zastrzeżenia. Zostawię mu czas na wypowiedź, ale mam nadzieję, że nie będzie to problem, najwyżej końcówkę zostawi autopickowi ;)

 

Rango chyba jesteś w lidze, bo mamy komplet 12 graczy :smile:

 

Podajcie nazwy swoich drużyn, żebym mógł ustawić właściwą kolejność draftu.

 

Edit: Dobra, chyba wszystkich zlokalizowałem, ale dla pewności możecie podać :)

Edytowane przez Rigel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.