Skocz do zawartości

Liga fantasy na yahoo


Mikowal83

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim.Zamierzam utworzyc polska lige fantasy na yahoo.utworzylem tutaj ten temat bo widze ze wielu z was tutaj w to gra ale ze widze rowniez ze macie tutaj juz raczej zorganizowane ligi fantasy utworzylem ten temat oddzielnie.chcialbym zeby w mojej lidze znalazlo sie od 10 do 16 zespolow ktore podzielilbym na dwie dywizje.system head to head.draft na zywo najlepiej 27/09 lub najpozniej 4/10 oczywiscie w godzinach wieczornych.sklady po 15 zawodnikow pg,sg,g,sf,pf,f,c,c,util,util,bench,bench,bench,bench.statystyki do punktacji fgm,fg%,ftm,ft%,f3m,f3%,pkt,zb-at,zb-ob,zb,as,stl,blk,to.chcialbym zeby gracze traktowali gre na tyle powaznie zeby zagladali do nie przynajmniej raz na tydzien zeby ustalic sklad na tygodniowy matchup.prosze piszcie kto jest zainteresowany zebym mial orientacje czy uda sie zebrac wystarczajaca ilosc zespolow.pozdrawiam wszystkich fanow z duza wiedza o NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie problem w tym ze nie mam jeszcze nikogo chetnego.zapisalem sie do jednej ligi na yahoo ale przegapilem draft i sklad wogole nie wyglada tak jakbym chcial.chcialem zapisac sie do kolejnej ale albo termin draftu nie pasuje albo ustawienia ligi.dlatego postanowilem zalozyc wlasna lige.chetnie bym do Was dolaczyl bo rola komisarza wcale mnie nie kreci ale widze ze Wy to juz bardzo dobrze zorganizowani jestescie a ja chociaz lubie fantasy a nba sledze od 20 lat to nie mam juz na to tyle czasu co kiedys i nie wiem czy spelnie wasze wymogi gracza ktorego byscie przyjeli.poza tym druga kwestia to ze jestem wybredny ;) i chcialbym grac na zasadach head to head a do tego chcialbym zeby liczyly sie takie statsy jak napisalem a wy zdaje sie ze gracie tylko w roto a do tego systemu jakos nie jestem przekonany.nie jestem na zadnym innym forum i tym trudniej zebrac mi chetnych.macie jakies propozycje dla takich jak ja? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie założyłem już swoją ligę tylko że jestem w niej na razie sam :(

Wrzucam link do mojej ligi żebyście mogli zobaczyć szczegóły ustawień ligi. Jeśli takie Wam odpowiadają to śmiało dołączajcie. Termin draftu mogę ( i pewnie i tak będę musiał) zmienić.

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/33892/settings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze 15 zawodnikow z czego tylko 10 grajacych to duzo.a 14 kategorii to moze i sporo ale tak naprawde same najwazniejsze.jesli to nie ulatwia gry to przeciez nawet lepiej bo lepiej trzeba lepiej zestawic druzyne.ale skoro mowicie ze raczej nie mam szans zebrac ludzi do ligi to powiedzcie jak mozna do was dolaczyc.czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ulatwiloby/uatrakcyjniloby to gre a tym samym przyciagneloby do ligi wiecej graczy moglbym obciac liczbe graczy do 13 wiec byloby 8 grajacyh pg,sg,g,sf,pf,f,c,c i 5xbench,ilosc kategorii statystyk juz obicalem o zb-atak i zb-obrona wiec zostalo tylko 12 kategorii.ale jesli te zmiany i tak nic nie zmieniaja ;) to wciaz czekam na info jak do was dolaczyc. P.S jeden grajek do mnie dolaczyl wiec w lidze sa juz cale dwie druzyny ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.