Jump to content
Sign in to follow this  
LeweBiodroSmoka

Co dobrego na Youtube ?

Recommended Posts

Nie było takiego tematu, a z racji tego, że chciałem się z Wami podzielić poniższym kanałem - zakładam!

Przez zupełny przypadek trafiłem niedawno w polecanych na kanał "Przez Świat na Fazie". Jest to 18 odcinkowy videoblog z podróży pewnego koleżki ze Śląska. Trip zaczyna się w Europie zachodniej, zahacza o Afrykę, a kończy na Ameryce Łacińskiej. Osoba głównego bohatera jest na maxa pozytywna, zresztą sami obczajcie. W szczególności warto zwrócić uwagę jak zmienia się jego natura hmmm.... cielesna ;]

Pierwsze odcinki mocno rozgrzewkowe, ale zachęcam przez nie przebrnąć bo pózniej jest już tylko zajebiście. Kanał ma mało subów, więc wnioskuję, że mało osób o nim słyszało. #18 odcinek jest prwdopodobnie ostatni z serii, ale krąża słuchy, że już w pazdzierniku Fazowski rusza na Azję.

Jakbym miał to określić w dwóch słowach powiedziałbym, że to taki modern Cejrowski :grin:

kanał:

http://www.youtube.com/channel/UC8uYStXS2ElBFLZVfuYzIxg

pierwszy odcinek (wprowadzenie, czy jak to tam nazwać):

Jeśli znacie inne ciekawe kanały rożnego typu, to jest miejsce gdzie możecie się z nimi dzielić.

Pozdro

Edited by LeweBiodroSmoka

Ja z takich zam tylko "Autostopem na koniec Świata" Trailer poniżej wszystko wyjaśni:

Oraz z gastronomicznego punktu widzenia Food Emperor. Gość podobno ze Szwecji, który uczy się różnych języków i gotuje. Język kaleczy bardzo, przeklina jak c***, ale żarcie robi eleganckie i zostawia w tyle wszystkie blogerki kulinarne co to nie potrafią nawet noża utrzymać..

i na koniec król wszystkiego i wszystkich Ator. Wiem, że ma tu jednego fanatyka więc niech on wrzuci jakiś link.

Pozdro 500

p.s kiedy relacja panie Dragon? :rolleyes-new:  

Dość świeży kanał, ale ma zajebiste filmiki. Niby 'pranki', ale fajnie zrobione, a nie w stylu wardegicwela i tym podobnych zer.

• Like 3

wardegicwela i tym podobnych zer.

haha, o co chodzi?

No to Panie trzeba było od razu się Jędrkiem podzielić! Masz szczęście, że wrócił :)

Dzięki!